جلسه 4: آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرسReviewed by مهدی on Sep 2Rating: 4.0جلسه 4: آموزش راه اندازی بسته های نصبی آمادهبرای آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس این نوشته را بخوانید. در اینجا به شما آموزش می دهیم تا بدانید چطور باید بسته های نصبی آماده وردپرسی را نصب کنید.

 

آموزش راه اندازی بسته های نصبی آماده وردپرس

آموزش راه اندازی بسته های نصبی

در میهن وردپرس اگر اقدام به خریداری یک قالب کنید دو فایل به شما ارائه می شود که یکی از فایل ها قالب خریداری شده به تنهایی میباشد و دیگری لینک بسته نصبی آماده قالب میباشد.

حالا شما می خواهید سایت خود را با قالب خریداری شده از ما راه اندازی کنید. دو حالت وجود دارد. یا سایت شما قبلا راه اندازی شده و نمی خواهید اطلاعات موجود روی سایت شما از بین برود. که باید آموزش نصب قالب وردپرس را مشاهده بفرمایید.

یا سایت شما راه اندازی نشده و می خواهید سایتی جدید راه اندازی کنید و مشکلی نیست که اطلاعات موجود روی سایت شما از بین برود. اگر اینطور است پیشنهاد می کنم بسته نصبی آماده ما را نصب بفرمایید تا کار شما سریعتر انجام شود. با نصب بسته های نصبی به راحتی و در چند دقیقه می توانید سایتی دقیقا مشابه دمو داشته باشید. یعنی با یک کلیک : قالب ، افزونه ها ، وردپرس و محتوای دمو روی سایت شما نصب می شود.

با بسته های نصبی میهن وردپرس می توانید وردپرس ، قالب ، دموی قالب و افزونه های مورد نیاز را در کمتر از چند دقیقه راه اندازی کنید.

 

لطفا انتخاب کنید می خواهید بسته نصبی را روی چه سیستمی پیاده سازی کنید:

آموزش نصب در لوکال هاست
آموزش نصب در دایرکت ادمین
آموزش نصب در سی پنل
 

اگر هنگام نصب با خطا مواجه شدید این مقاله را بخوانید

 

 

 

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.