آموزش افزونه Layered Popups – ساخت پاپ آپ در وردپرس

0 / 5. تعداد رای: 0

برخی مواقع ممکن است شما بخواهید مطلبی را در سایت خود در اولویت قرار دهید و نظر کاربران خود را بر روی یک مطلب خاص متمرکز کنید. برای این کار شما می‌توانید از پاپ‌آپ در سایت خود استفاده کنید. درواقع پاپ‌آپ‌ها به شما امکان اطلاع‌رسانی تبلیغات و یا مطالب بسیار ضروری را در سایت می‌دهدند. به‌بیان‌دیگر درواقع پاپ‌آپ پنجره‌ای است که شما محتوای موردنظر خود را درون آن قرار می‌دهید و زمان ورود کاربر به‌صورت یک جعبه برای آن به‌نمایش درمی‌آید. امروز با آموزش افزونه Layered Popups همراه ما باشید.

برای اینکه بتوانید در سایت خود پاپ‌آپ داشته باشید باید از افزونه‌های مختص به این کار بهره ببرید که یکی از کاربردی‌ترین آن‌ها پلاگین پاپ‌‌آپ لایه‌ای می‌باشد. این پلاگین عملکرد بسیار حرفه‌ای دارد و شما با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید.

در اینجا برای شما نحوه ساخت پاپ‌آپ با این افزونه را برای شما به‌صورت کامل خواهیم گفت.

فیلم آموزش افزونه Layered Popups

به درخواست کاربران عزیز در بخش پشتیبانی میهن وردپرس ، آموزش آموزش ساخت پاپ آپ در وردپرس با افزونه LayeredPopups بصورت قدم به قدم تدوین شد.

در این فیلم آموزشی بررسی می کنیم:

 1. نحوه افزودن و ویرایش پاپ آپ ها
 2. نحوه نمایش پاپ آپ ها در سایت
 3. چگونگی اتصال فرم های پاپ آپ به سرویس دهنده های ارسال ایمیل انبوه

این افزونه بصورت رایگان در اختیار خریداران دوره آموزش ایمیل مارکتینگ قرار خواهد گرفت.

آموزش افزونه Layered Popups

افزونه پاپ‌‌آپ لایه‌‌ای را بر روی سایت خود نصب و فعال نمایید. برای این کار می‌‌توانید از آموزش نصب افزونه در میهن وردپرس کمک بگیرید.

پس از فعال‌سازی افزونه لایر پاپ‌آپ یک منو جدید به پنل مدیریت یا همان پیشخوان سایت شما به نام پاپ‌آپ لایه‌ای یا Layered Popups اضافه خواهد شد. پس‌ازآن شما برای اینکه پاپ‌آپ‌ها را مدیریت کنید باید به قسمت افزونه» Layered Popups» پاپ‌آپ‌ها مطابق تصویر زیر وارد شوید.

مدیریت پاپ‌‌آپ
مدیریت پاپ‌‌آپ

پس از انتخاب گزینه‌ی گفته‌شده شما یک لیست از پاپ‌آپ‌های افزونه را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را از این قسمت مدیریت کنید. البته تمامی پاپ‌آپ‌های این افزونه به‌صورت پیش‌فرض بلاک هستند و در سایت ما استفاده نمی‌شوند. پاپ‌آپ‌ها گزینه‌های مختلفی دارد که شما با انتخاب گزینه‌ی شماره 1 که در تصویر مشخص‌شده است می‌‌توانید پیش‌نمایش زنده پاپ‌آپ را مشاهده نمایید.

گزینه‌‌های پاپ‌‌آپ
گزینه‌‌های پاپ‌‌آپ

زمانی که یک پاپ‌آپ را برای سایت خود انتخاب کردید باید آن را از بلاک دربیاورید و آن را بر روی سایت خود فعال کنید، برای این‌کار باید بر روی آیکونی که در تصویر با شماره 2 برای شما نشان داده‌شده است کلیک کنید.

ویرایش پاپ‌‌آپ‌‌ها

شما این امکان را دارید که در این افزونه پاپ‌آپ‌های خود را ویرایش کنید. برای اینکه بتوانید پاپ‌آپ‌های خود را ویرایش کنید باید طبق تصویر آیکون شماره 3 را انتخاب نمایید. پس از انتخاب این آیکون صفحه‌ای برای شما مشابه تصویر زیر بازخواهد شد که در این صفحه می‌توانید متن پاپ‌آپ را که به‌صورت پیش‌فرض انگلیسی هستند به فارسی تغییر دهید.

در این قسمت شما تمامی گزینه‌های سفارشی‌سازی پاپ‌آپ را مانند تعیین سایز، عنوان، موقعیت جایگذاری و بسیاری موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد. اگر به آخر این صفحه اسکرول کنید می‌توانید مهم‌ترین بخش پاپ‌آپ که مربوط به ویرایش المنت‌های هستند را مشاهده کنید.

ویرایش المنت‌‌های پاپ‌‌آپ

اگر بر روی یکی از گزینه‌های این المنت در این قسمت کلیک کنید برای شما صفحه‌ای در سمت چپ صفحه مطابق تصویر زیر بازخواهد شد که می‌توانید گزینه‌های سفارشی‌سازی را مشاهده کنید. در این صفحه جدید می‌توانید تغییرات دلخواه و متن موردنظر خود را وارد نمایید.

سفارشی‌‌سازی المنت‌‌ها
سفارشی‌‌سازی المنت‌‌ها

تمامی فیلدهایی که در این قسمت مشاهده می‌کنید را می‌توانید به‌دلخواه خود تغییر دهید. رنگ، فونت، سایز و محتوای موردنظر خود را در این قسمت‌های تعیین‌شده وارد کنید.

برخی از این فیلدها دارای کد HTML هستند که شما می‌توانید این کدها را حذف کنید و متن دلخواه خود را وارد کنید. درواقع شما می‌توانید در این بخش از متن و کد HTML استفاده کنید.

پس‌ازاینکه تغییرات را اعمال کردید می‌توانید بر روی گزینه‌ی “مخفی کردن” که در بالا سمت راست قرار دارد کلیک کنید تا این منوها برای شما مخفی شود و با تمرکز بیشتری به تنظیمات بعدی بروید.

در آخر به یاد داشته باشید که باید گزینه “ذخیره اطلاعات پاپ‌آپ” را انتخاب کنید تا تغییرات در سایت شما اعمال شوند. برای مشاهده تغییرات نیز می‌توانید بر روی پاپ‌آپی که طراحی کردید بروید و گزینه‌ی پیش‌نمایش که در بالا برای شما نشان داده شد را کلیک کنید تا بتوانید پاپ‌آپ فعلی خود را مشاهده کنید.

افزودن پاپ‌‌آپ به سایت

بعدازاینکه موارد ذکرشده در بالا را بر روی پاپ‌آپ خود اعمال کردید باید آن را به سایت خود اضافه کنید. برای این کار باید به قسمت Targeting در منوی پیشخوان خود بروید تا صفحه‌ای مانند زیر برای شما باز شود.

 Targeting
Targeting

در این قسمت شما باید مشخص کنید به چه منظوری می‌خواهید از این پاپ‌‌آپ استفاده کنید در قسمت بالای این صفحه می‌توانید گزینه‌های متنوعی را ببینید که با انتخاب هر یک از گزینه‌ها در زمان‌های مختلفی پاپ‌آپ را برای کاربر به‌نمایش درمی‌آورند. به‌عنوان مثال یکی از این گزینه‌ها زمانی نشان داده می‌شود که کاربر اسکرول کرده باشد و یا قصد خروج از سایت را داشته باشد. هرکدام از این گزینه‌ها به‌دلخواه شما قابل‌استفاده هستند.

ما در اینجا فرض می‌گیریم که شما می‌خواهید گزینه Onload را انتخاب کنید یعنی اینکه پاپ‌آپ زمانی که کاربر به صفحه وارد می‌شود.

ویرایش هدف گذاری نمایش پاپ آپ

پس‌ازاینکه در بالا زمان نمایش پاپ‌آپ را مشخص کردید باید بر روی گزینه‌ی “Create” کلیک کنید تا صفحه‌ای مطابق تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. این صفحه در واقع مربوط به ویرایش Target می‌‌باشد.

Edit Target
Edit Target

در بخش اول شما می‌توانید مشخص کنید که پاپ‌آپی که برای موبایل نمایش داده می‌شود مانند دستکتاپ باشد و یا اینکه فرق داشته باشد.

گزینه دوم در خصوص چگونگی نمایش پاپ‌آپ است. درواقع مشخص می‌کنید در چه زمانی پاپ‌آپ برای کاربرشان داده باشد مثلاً هرروز و یا اینکه هر 4 روز یک بار برای هر کاربر نشان داده شود.

مرحله سوم برای این است که شما مشخص کنید بعد از چند ثانیه از ورود کاربر پاپ‌آپ نمایش داده شود. همچنین مرحله چهارم برای این است که شما تعیین کنید بعد از چند ثانیه پاپ‌آپ به‌صورت اتوماتیک بسته شود.

گزینه‌ی آخر مربوط به جایگذاری پاپ‌آپ است و شما باید با انتخاب یکی از گزینه‌ها مشخص کنید که پاپ‌آپ کجای سایت شما نمایش داده شود. بعد از همه این موارد باید بر روی “Save Target” کلیک کنید.

نکته مهمی که در اینجا باید رعایت شود این است که باید Passive Targets را بکشید و در قسمت Active Target رها کنید.

تنظیمات دیگر افزونه

همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید تنظیمات این افزونه شامل گزینه‌های دیگری می‌باشد. به‌عنوان مثال گزینه‌ی لاگ مربوط می‌شود به ایمیل‌هایی که شما توسط این افزونه جمع‌آوری می‌کنید. قسمت دومی که در تصویر مشاهده می‌کنید بانام “کمپین‌های A/B” که شما در این کمپین می‌توانید چند عدد پاپ‌آپ را انتخاب کنید و هرازگاهی به‌صورت تصادفی برای کاربر یک پاپ‌آپ نمایش دهد و شما می‌توانید مشخص کنید با توجه به اطلاعاتی که این کمپین‌ها در اختیارتان قرار می‌دهدند کدام‌یک از پاپ‌آپ‌ها تأثیر بیشتری بر روی سایتتان دارند.

تنظیمات افزونه
تنظیمات افزونه

همچنین شما می‌توانید به تنظیمات کلی افزونه از بخش تنظیمات دسترسی داشته باشید و مشخص کنید پاپ‌آپ از چه ایمیلی ارسال شود.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر می‌‌‌‌توانید ویدئو قرار گرفته در این قسمت را مشاهده نمایید.

امیدواریم آموزش افزونه Layered Popups به شما برای تسلط بیشتر بر روی افزونه پاپ‌آپ لایه‌ای کمک کرده باشد. موفق باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U28169 ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

  سلام وعرض ادب
  ممنون از این مقاله خوب ومفید
  اگر امکانش هست افزونه پاپ آپ سبز رو هم آموزش بدید چون افزونه لایر پاپ آپ به پاپ آپ سبز تبدیل شده و خیلی از آیتماش تغییر کرده
  ممنون از شما

  • Reza Rad رضا راد ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

   سلام سپاس. بررسی میکنیم. این آموزش برای زمانی هست که ما این افزونه را ارائه می‌کردیم.

 2. U33189 ۱۸ آذر ۱۳۹۹

  سلام
  من میخوام بعد از وارد کردن ایملشون براشون یک لینک دانلود کتاب ارسال بشه. چطور میتونم اینکاررو انجام بدم

  با سپاس

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۸ آذر ۱۳۹۹

   سلام
   باید تنظیمات افزونه رو بررسی کنید اگر چنین امکانی رو نداشته باشه باید با کدنویسی این امکان رو اضافه کنید

 3. U29309 ۱۹ مهر ۱۳۹۹

  با سلام و وقت بخیر
  ممنون از آموزش خوبتون
  فقط سوالی که دارم این هست که چجوری میشه این پاپ آپ ها رو برای دستگاه های مختلف مثل موبایل ، تبلت و دسکتاپ طراحی کرد ؟

 4. U27260 ۲۱ تیر ۱۳۹۹

  سلام. در این پلاگین امکان ارسال لینک دانلود به ایمیل کاربر، بعد از اینکه ایمیلش رو وارد کرد وجود داره؟ یا فقط میشه همونجا دانلود آغاز بشه؟

 5. U28985 ۱۴ تیر ۱۳۹۹

  سلام جناب حسینی
  چنانچه برای تایید ایمیل توسط مخاطب در قسمت mailingتیک گزینه Activate double opt-in را هم زده ام اما باز هم بلافاصله با وارد کرد ایمیل فابل دانلود می شود و وارد قسمت تایید ایمیل نمی شود! علت چیست و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ تیر ۱۳۹۹

   سلام
   بستگی به افزونه مورد نظر شما داره. شاید مشکل از افزونه هست و باید نسخه جدیدش رو نصب کنید.

 6. U26846 ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  من هرکسی رو در پاپ اپ ثبت میکنم پیغام ثبتش نمیاد و وقتی لاگ رو هم بررسی میکنم خالیه
  عملا کسی ثبت نمیشه در پاپ اپ . توی اموزش هم در این خصوص که چکار کنیم اطلاعات ثبت بشه چیزی نبود
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

   با سلام
   این مورد باید روی قالب شما بررسی بشه. اگر قالب رو از ما خریداری کردید آدرس سایت و اطلاعات ورود رو به بخش پشتیبانی تیکت کنید لطفا

 7. U22016 ۱۰ تیر ۱۳۹۸

  سلام به شما و خسته نباشید ویژه
  اقا میخواستم بدونم اون کدی که برای استفاده از یک پاپ آپ بروی پاپ آپ دیگه استفاده میشه چی هست؟ (همونی که مثلا میزنن:#ulpشناسه پاپ آپ) . هرچی شناسه پاپ آپ رو میزنم متاسفانه اضافه نمیشه.
  ممنون

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۰ تیر ۱۳۹۸

   سلام و سپاس از شما. احتمالا منظور شما مثل سایت‌هایی هست که چندین پاپ‌آپ باز میشه. اون‌ها از اسکریپت‌های خاصی استفاده میکنند.

 8. کاربر مهمان ۶ اسفند ۱۳۹۷

  با سلام من افزونه پاپ آپ لایه ای وردپرس را خردی کردم و بعد نصب اصلا افزونه ای مشاهده نمی کنم که بتونم روش کار کنم

  • Reza Rad رضا راد ۶ اسفند ۱۳۹۷

   درود سمت راست پنل مدیریت وردپرس شما گزینه‌ای به نام پاپ آپ لایه‌ای اضافه شده.

 9. کاربر مهمان ۱۲ بهمن ۱۳۹۷

  سلام
  لطفا درمورد کمپین های A/B توضیح دهید . آیا ما میتوانیم از این طریق ایمیلی جمع آوری کنیم ؟

  • Reza Rad رضا راد ۱۲ بهمن ۱۳۹۷

   درود خیر این روش برای تست پاپ آپ ها هست. در دوره آموزش ایمیل مارکتینگ بصورت کامل توضیح داده شده

 10. کاربر مهمان ۴ دی ۱۳۹۷

  سلام . من افزونه layered-popups رو خریداری کردم ولی آموزشش غیر فعاله. باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. U10079 ۳ آذر ۱۳۹۷

  سلام
  در پنل کاربری با همین ایمیل لاگین هستیم و فایل را میتوانیم دانلود کنیم .
  همچنین خرید هم با همین ایمیل بوده منتهی فقط فیلم آموزشی پلی نمیشه !!

 12. U10079 ۳ آذر ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر
  همچنان با وجود انجام خرید متن زیر نوشته شده و فیلم نمایش داده نمیشه !
  ” برای مشاهده این بخش٬ باید محصول را از سایت خریداری کرده باشید. برای خرید از دکمه آبی زیر استفاده کنید. “

  • Reza Rad رضا راد ۳ آذر ۱۳۹۷

   سلام متاسفانه خریدی با ایمیل شما پیدا نشد. با ایمیلی که خرید کردید وارد سایت شوید.

 13. U10079 ۳ آذر ۱۳۹۷

  سلام
  این افزونه رو خریدم ولی متاسفانه فیلمش قابل مشاهده نیست !

  • Reza Rad رضا راد ۳ آذر ۱۳۹۷

   سلام چه خطایی هنگام مشاهده فیلم دارید؟ تست شد فیلم بدون مشکل نمایش داده می شود.

 14. U6240 ۱۲ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  برای پیاده سازی بخشی مثل این صفحه برای محدودسازی محتوا صرفا برای خریدار محصولی خاص از افزودنی
  https://easydigitaldownloads.com/downloads/content-restriction/
  استفاده کردید؟
  سپاس

 15. U9448 ۷ شهریور ۱۳۹۷

  سلام
  توی بخش تنظیمات پاپ آپ پیام موفقیت، چطوری میشه یک فایل رو اتچ کرد. من می خوام فایل به صورت اتچ شده به ایمیل کاربر ارسال بشه

  • Reza Rad رضا راد ۹ شهریور ۱۳۹۷

   درود. بصورت اتچ نمی توانید ارسال کنید یعنی صحیح نیست چون فشار زیادی روی هاست و سرور شما وارد خواهد کرد. لینک دانلود فایل را قرار دهید
   با احترام

 16. U9448 ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

  سلام این افزونه رو آبدیت می کنید لطفا

 17. کاربر مهمان ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

  سلام
  بنده میخوام حالت اسپینر پشت کدر لایر پاپ آپ حذف بشه گزینه noun یا بدون انتخاب نداره چطور باید ابنکار را انجام بدم
  ممنون

 18. U203 ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

  سلام ممنوم ولی در بخش تنظیمات کدام قسمت باید وراد کنم نتوستم پیدا کنم

 19. U203 ۸ خرداد ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر آقای حسینی بزرگوار من دوتا سوال داشتم ممنون می شوم که پاسخ بدهید.
  اول اینکه من اقزونه پا آپ را که خیلی وقت پیش خریدم با نسخه جدید الان چه تفاوتی دارد ؟
  دوم اینکه اگر بخواهیم پیامی بعد از وارد کردن ایمیل توسط کاربر با این عنوان ک فایل اکنون به ایملتان ارسال شد لطفا ایملتان را چک کنید )
  چیکار باید بکنم؟

  • Reza Rad رضا راد ۹ خرداد ۱۳۹۷

   سلام وقت بخیر
   تفاوتی ندارد و نیازی به خرید نیست. از پنل خودتان اپدیت را دانلود کرده و نصب کنید. آموزش آپدیت قالب و افزونه وردپرس: https://mihanwp.com/how-to-update/
   فقط مشکلات افزونه حل شده ۲. در بخش تنظیمات پاپ آپ باید پیام موفقیت پاپ آپ را وارد کنید.

 20. U10262 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام وقتتون بخیر
  چطور فونت فارسی میشه بهش اضافه کرد؟

  با تشکر

  • Reza Rad رضا راد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

   سلام بهش اصافه شده فونت فارسی، اگر فونت دیگری می خواهید باید روی قالب نصب کنید

 21. U4852 ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام و خداقوت اینجا اینترنت خیلی کنده اگر ممکنه لینک دانلود این آموزش را برام ارسال کنید. متشکرم

 22. U10596 ۲۸ دی ۱۳۹۶

  سلام
  چطوری وقتی کاربر رو یک دکمه خاص کلیک کرد پاپ آپ مورد نظر باز بشه ؟
  چطوری باید به پاپ آپ لینک بدم ؟
  ممنون

  • U9864 ۲۸ دی ۱۳۹۶

   درود به شما .. لطفا آموزش ویدیویی کار با لایر پاپاپ را از لینک زیر مشاهده کنید.
   https://mihanwp.com/layered-popups-learn/
   در صورت وجود مشکل از پنل کاربری، بخش تیکت ها اقدام کنید.

   • U10596 ۳۰ دی ۱۳۹۶

    سلام مجدد
    فیلم رو دیدم ولی هیچ جا آموزش نداده چطوری با کلیک پاپ آپ نمایش داده میشه
    تو کنترل پنل هم برای یک سوال ساده کلی اطلاعات باید وارد بشه
    ممنون می شم همینجا پاسخگو باشید

    • U9864 ۳۰ دی ۱۳۹۶

     درود.
     با دقت ویدیو را مشاهده نکردید. در بخشی از ویدیو گفته شده که چطور میشه پاپاپ را فعال کرد و در آن پنل، شما توانید برای رویداد کلیک هم پاپاپ بگذارید.

 23. کاربر مهمان ۲۶ تیر ۱۳۹۶

  با سلام
  چگونه می توان تنظیماتی را اعمال کرد که پاپ آپ بعد از کلیک بر روی فایل رایگان داخل سایت نمایش داده بشه و ایمیل کاربر رو درخواست کنه؟
  با تشکر از شما

 24. کاربر مهمان ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

  سلام. من همه کاراشو انجام دادم اما نمایش داده نمیشه. حتی گذینه unblock رو میزنم رو ماژل و از حالت blocked در میاد اما باز نمایش نمیده میشه راهنمایی کنید؟

 25. کاربر مهمان ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

  با سلام و خسته نباشید . استاد من افزونه را نصب کردم و طبق اموزشی که داده بودید پیش رفتم ولی پاپ اپ در سایتم نمایش داده نمیشه .متشکرم از شما

  • Reza Rad رضا راد ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

   سلام پاپ آپ رو باید با کلیک روی آیکون سبز فعال کنید. اگر انجام دادید این مراحل رو طی کنید https://mihanwp.com/troubleshooting/

   • کاربر مهمان ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

    استاد همه قسمت OnLoad OnScroll OnExit OnInactivity فعال شدند و ایکون هم به رنگ سبز هست ولی در سایت نمایش داده نمیشه اگر دست رسی بدم برسی میکنید ؟ لطفا

    • Reza Rad رضا راد ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

     سلام قالب را برای تست تغییر دهید اگر مشکل حل نشد افزونه های دیگه رو غیر فعال کنید. احتمالا با یکی از افزونه ها تداخل داره

 26. کاربر مهمان ۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلاماین پلاگین این قالبیت رو داره همزمان تلگرام ، اینستا و خبرنامه رو  بیاره بالا؟ (مثه پاپ اپ این سایت nextholiday.ir ) یا باید دستی کدنویسی بشه؟!در ضمن این آموزش هم نه دانلود میشه و نه لود میشه!

 27. U6276 ۷ اسفند ۱۳۹۵

  مهندس من می خاستم این افزونه رو از سایتتون بخرم … فقط من یه نیاز ویژه دارم …اینکه می خوام تعداد زیادی لینک به ایمیل کاربر فرستاده بشه … با این اموزش فعلی شما تو اینف یلم من باید به تعداد پست های سایتم که بالای 2000 تا هست پاپ آپ بسازم و لینک دانود توش قرار بدم …می خساتم بدونم همچین افزونه ای بکارم میاد یا باید چکار کنم ؟

  • U8 ۸ اسفند ۱۳۹۵

   سلام در متن ایمیلی که به کاربر ارسال می شود می توان هر تعداد لینکی را که می خواهید برای دانلود قرار دهید.

 28. U4847 ۴ آذر ۱۳۹۵

  با سلام و خدا قوت خدمت شماآموزش خوبی ارائه دادید بسیار عالی. فقط من مشکلی دارم و اینه که دکمه دانلود رو که در پاپ آپ کاربر می زنه فایل مورد نظری که در  پاپ آپ هست دانلود نمی شه و به یه صفحه می ره که نوشته به شما اجازه دانلود این فایل داده نمی شه: no access در حالیکه در url هدایت در قسمت تنظیم پاپ آپ  آدرس دانلود فایل مورد نظر رو وارد کردم. اما عملا با زدن دکمه دانلود انجام نمیشه . لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  • Reza Rad رضا راد ۵ آذر ۱۳۹۵

   سلام متشکرم. فایل رو بصورت دستی توی مرورگر قرار میدین دانلود میشه؟ آیا لینک صحیح هست؟

 29. کاربر مهمان ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

  سلام لطفا ادغام میلرلایت با یوزر پرو هم اموزش بدین. یه دنیا ممنون

  • Reza Rad رضا راد ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

   سلام چشم در صورتی که وقت شد حتما. البته کار خاصی نداره. توی تنظیماتش میتونید اکانت میلر لایت بدید