نمایش سایت در صفحه اول گوگل

4.2 / 5. تعداد رای: 10

در این ویدیو بررسی می‌کنیم که چگونه سایت میهن وردپرس در صفحه اول گوگل قرار گرفت. اگر شما هم قصد دارید سایت خود را نتایج برتر گوگل نمایش دهید، حتما این ویدیو و ۲ ویدیو بعدی از تلویزیون وردپرس را مشاهده کنید. در ۳ بخش چند دقیقه‌ای راز اصلی نمایش سایت در صفحه اول گوگل را با شما در میان خواهیم گذاشت.

قرار گرفتن سایت در صفحه ۱ گوگل

اگر توجه کرده باشید، هرگاه عبارتی مرتبط با وردپرس را در گوگل سرچ کنید، سایت میهن وردپرس را در نتایج اول یا نهایتاً صفحات اول گوگل مشاهده خواهید کرد. در ادامه این مقاله نحوه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را برای شما توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

نمایش سایت در صفحه اول گوگل
نمایش سایت در صفحه اول گوگل

گوگل اهمیت زیادی برای کاربران قائل است و معتقد است که کاربر پس از سرچ، باید با یک کلیک و در کمترین زمان به نتیجه مورد نظرش برسد. اگر در اولین وب‌سایتی که باز کردید، نتایج دلخواهتان را مشاهده کنید؛ طبیعتاً از آن خارج نخواهید شد و به سایت دیگری نمی‌روید. گوگل به این‌گونه وب‌سایت‌ها اهمیت زیادی می‌دهد یا به اصطلاح rank آن وب‌سایت‌ها را بالا می‌برد. این یکی از فاکتور‌های اصلی اهمیت دامنه یا Domain Authority است.

توجه داشته باشید که فاکتورهای زیادی در این موضوع تأثیرگذار است. اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها این است که وقتی کاربر وارد سایت شما می‌شود به نتیجه مورد نظرش دست یابد و به سایت دیگری نرود. با رعایت کردن این موضوع می‌توانید در نتایج اول گوگل قرار بگیرید.

اگر می‌خواهید نمایش سایت در صفحه اول گوگل را بیاموزید، ویدیوی بعدی ما را ببینید.

موفق باشید. 😉

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U28063 ۴ فروردین ۱۴۰۰

    سلام آقای حسینی راد عیدتون مبارک ممنون از شما برای پیشرفت ما در حوضه سئو