اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس با Google +1 by BestWebSoft

0 / 5. تعداد رای: 0

اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس

اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس

این بار راهی برای اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس را به شما عزیزان آموزش می دهیم. این کار با افزونه ای قادر انجام است. با این افزونه کاربر سایت شما می تواند مطالب سایت شما را به اشتراک بگذارند و برای آن ها کامنت گذاشته و امتیاز دهند.این کار باعث بازدید بیشتر از سایت و مطالب شما و بالا بردن سئو سایت شما می شود. این افزونه به نام افزونه  Google +1 by BestWebSoft و یا Google One می باشد که البته در مخزن وردپرس به نام Google +1 by BestWebSoft ثبت شده. این افزونه قابلیت اشتراک گذاری مطلب را هم دارد اگر دوست دارید که با کد نویسی این کار را انجام دهید آموزش افزودن گوگل پلاس به وردپرس را نیز مطالعه فرمایید.برای این کار باید افزونه را نصب کنید اگر قادر به نصب افزونه نمی باشید آموزش نصب افزونه در وردپرس را هم نیز مطالعه کنید.

تصاویری از افزونه گوگل پلاس وردپرس:

آموزش این افزونه

بعد از نصب افزونه به قسمت BWS Plugins > Google+1 بروید و صفحه ای مانند تصویر بالا نمایان می شود که باید مطابق تنظیمات آن پیش بروید.

  • با زدن هر کدام از دکمه مقابل Display Google Buttons همان گزینه فعال می شود که اگر بروی Google +1 فعال شود گوگل پلاس سایت شما طبق همان ID که شما وارد کرده اید فعال می شود.
  • اگر می خواهید گوگل پلاس سایت شما هم در صفحه اصلی و هم در پست ها و هم در دیگر صفحه ها سایت شما نمایش داده شود گزینه های مقابل Show Buttons را باید فعال کرد.
  • گزینه Size برای تغییر اندازه آیکون G+1 می باشد.
  • گزینه بعدی شمارنده ای را فراهم می کند تا تعداد +1 ها در سایت نمایش دهد.
  • گزینه Language برای انتخاب زبان برنامه می باشد که انگلیسی می باشد و بهتر است روی فارسی قرار گیرد.

با این افزونه می توانید یک باکس گوگل پلاس وان زیبا و جذاب به سایتتان اضافه کنید. امیدوارم از این افزونه لذت ببرید 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟