سایت برتر

ایجاد تصویر شاخص به صورت اتوماتیک در وردپرس با Get the Image

 

ایجاد تصویر شاخص به صورت اتوماتیک در وردپرس با Get the Image

ایجاد تصویر شاخص به صورت اتوماتیک در وردپرس

همه شما با تصویر شاخص آشنایی دارید و اطلاع دارید که مطالب و پستهایی که در صفحه اصلی همراه با یک عکس بند انگشتی مشاهده می کنید تصویر شاخص نامیده می شود.

در میهن وردپرس آموزش های در مورد تصویر شاخص بیان کردیم امروزم در مورد یکی دیگر از افزونه های تصویر شاخص صحبت می کنیم.

دانستنیهای افزونه

یک افزونه ای کاربردی و امتحان شده می باشد و از بین سایر افزونه ها برترین افزونه ای که مورد پسند کاربران واقع شده است می باشد. همچنین نیز سرعت و عملکرد بالایی دارد.

تفاوتی که با سایر افرونه ها دارد این است که دیگر نیازی نیست تصویری در بخش قرار دادن تصویر شاخص درج کنیم هر تصویری که درون برگه یا نوشته وردپرس بارگذاری کردید این افزونه به صورت اتوماتیک اولین تصویر را به عنوان تصویر شاخص در نظر می گیرد.

برای سایت های خبری که مطالب سایتشون را اکثرا با تصویرهای مختلفی برای کاربران به نمایش میگذارند تا دسترسی سریع به مطالب داشته باشند مناسب است.

نحوه کار با افرونه Get the Image

در ابتدا افزونه را نصب و فعالسازی کنید پس از فعالسازی افزونه مورد نظر هر مطلبی را که ایجاد می کنید تصاویری که در نوشته درج می کنید اولین تصویر، تصویر شاخص در نظر گرفته می شود.

پیش نمایش انتخاب تصویر شاخص به صورت اتوماتیک

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. U6594 ۲۹ شهریور ۱۳۹۶