بهترین قالب های رایگان وردپرس

وقتی صحبت از قالب‌های وردپرسی می‌شود بصورت حتم یا با یک قالب حرفه‌ای مواجه می‌شوید یا یک قالب رایگان که برای دریافت و استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

خب معمولا پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد راه اندازی یک وب‌سایت تجاری را دارید، از قالب‌های حرفه‌ای وردپرس استفاده کنید. اما اگر قصد راه اندازی یک وبسایت کوچک را دارید، می‌توانید از قالب‌های بی شمار رایگان وردپرسی استفاده کنید. البته نه قالب‌های نال شده! بلکه قالبی که از ابتدا توسط سازنده بصورت رایگان منتشر شده و در مخزن وردپرس ثبت شده باشد.

در این مقاله لیستی از بهترین قالب های رایگان وردپرس را برای شما آماده کرده‌ایم. می‌توانید هر کدام از این قالب‌ها را بصورت رایگان و با زبان فارسی از میهن وردپرس دانلود کرده و برای همیشه از آن استفاده کنید.

۱. قالب OceanWP فارسی

قالب وردپرس OceanWP فارسی

این قالب که همین چند وقت پیش هم توسط میهن وردپرس فارسی و بصورت رایگان منتشر شده، از نظر ما یکی از بهترین قالب‌های رایگان وردپرسی در دنیاست. شما می‌توانید برای کسب‌و‌کارهای نوپا و وبسایت خدماتی خودتان از این قالب استفاده کنید. قابلیت رنگبندی نامحدود و استفاده از صفحات تمام عرض این قالب به شما حس یک قالب حرفه‌ای را خواهد داد. (البته نه به اندازه قالب‌های حرفه‌ای وردپرسی 🙂 )

۲. قالب وردپرس Radiate فارسی

قالب وردپرس radiate

این پوسته وردپرسی هم دست کمی از OceanWP ندارد. ایجاد یک طرح عالی با استفاده از این قالب بسیار آسان هست. البته اگر وبسایت شرکتی دارید این قالب چندان مناسب شما نیست. چون طرح Radiate مناسب سایت‌های وبلاگی و اطلاع رسانی هست که می‌خواهند مقالات خودشان را برای عموم منتشر کنند.

۳. قالب وردپرس Lens فارسی

قالب وردپرس lens

اگر قصد دارید یک جهانگرد یا عکاس باشید و می‌خواهید نمونه‌کارهای عکاسی و آموزش‌های خودتان در این زمینه را در وبسایت وردپرسی خود منتشر کنید، پیشنهاد می‌کنیم قالب وردپرس Lens را فراموش نکنید. همانطور که از اسم قالب Lens پیداست. این قالب برای عکاسی طراحی شده.

۴. قالب وردپرس Storefront فارسی

قالب وردپرس storefront

ووکامرس که بهترین فروشگاه ساز وردپرسی هست. شکی در این نیست! اما تیم ووکامرس حالا برای راه اندازی سایت فروشگاهی شما، قالب Storefront را پیشنهاد می‌کند. یک قالب وردپرس رایگان که مناسب برای سایت‌های فروشگاهی و Ecommerce ساخته شده تا بتوانید محصولات فیزیکی و دانلودیتان را هم با این قالب بفروشید.

۵. قالب وردپرس Hueman فارسی

قالب وردپرس hueman

قالب Hueman فارسی هم برای سایت‌های محتوا محور که حالت اطلاع رسانی یا آموزشی دارند. در لیست بهترین قالب‌های رایگان وردپرس جای دارد. با استفاده از این قالب می‌توانید یک سایت ۳ ستونه که چشم هر بازدید‌کننده‌ای را خیره کند، راه اندازی کنید.

۶. قالب وردپرس گردشگری Adventure Lite فارسی

قالب وردپرس گردشگری Adventure Lite فارسی

اگر دوست‌دار کوهنوردی و گردشگری هستید و می‌خواهید یک وبسایت در زمینه خدمات گردشگری بسازید، پیشنهاد می‌کنیم از قالب وردپرس Adventure Lite فارسی استفاده کنید. این قالب به شما اجازه ساخت یک وبسایت خدمات گردشگری همراه با قابلیت انتشار اخبار و مقالات در بخش بلاگ را خواهد داد.


البته توجه داشته باشید این لیست بر اساس تعداد دانلود‌های کاربران در میهن وردپرس و همچنین تعداد استفاده از این قالب‌ها در مرجع اصلی وردپرس آماده شده. می‌توانید لیست مابقی قالب‌های رایگان وردپرس را ببینید. اگر شما هم قالبی می‌شناسید که رایگان هست و امکانات زیادی دارد معرفی بفرمایید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.