افزونه درگاه پرداخت بانک سامان

درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان افزونه EDD

به طور کلی در سایت های فروشگاهی با استفاده از درگاه‌های پرداخت محصولات فروشگاه به فروش رسانده می‌شود. در گذشته درگاه پرداخت بانک ملت برای فروشگاه ووکامرس ارائه دادیم، امروز افزونه Bank Saman EDD gateway را به شما کاربران همیشگی میهن وردپرس معرفی می‌کنم، این افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان برای فروش فایل EDD که مشتریان شما محصولات را خریده و با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین هزینه را پرداخت می‌کنند.

اگر بخواهیم یک تعریف دقیق از درگاه پرداخت کنیم: دریافت و پرداخت وجه، مهم‌ترین فرایند مالی بین خریدار و فروشنده، در کسب‌وکارهای آنلاین است ، این فرایند باید در یک بستر امن، راحت انجام شود. مدیر یک سایت فروشگاهی برای این منظور دو راه پیش روی خود دارد که یا با درگاه پرداخت الکترونیک یک بانک قرارداد مستقیم ببندد یا از یک شرکت واسط خدمات درگاه پرداخت مانند زرین پال استفاده کند.

ویژگی های افزونه Bank Saman EDD gateway

  • 100% رایگان
  • افزودن شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک برای فروش فایل‌ها
  • تغییر واحد RIAL به ریال در زبان فارسی
  • بدون هیچ نوع تبلیغاتی

نحوه کار با افزونه Bank Saman EDD gateway

مثل روال همیشه افزونه را دانلود و نصب کنید، پس از فعالسازی افزونه، درگاه پرداخت سامان به درگاه‌های پرداخت اضافه می‌شود، حال به بخش downloads> پیکربندی> درگاه پرداخت، بروید و مشاهده می‌کنید درگاه بانک سامان به بخش درگاه‌های پرداخت اضافه شده است. در پایین، در بخش تنظیمات بانک سامان کد و رمز پذیرنده را که از سایت http://www.sep.ir/ دریافت کردید را وارد نمایید. سپس روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

تنظیمات افزونه

اکنون خرید در سایت انجام دهید و اطلاعات خود را وارد نمایید مشاهده می‌کنید که درگاه پرداخت بانک سامان نیز به بخش درگاه ها اضافه شده، درگاه بانک سامان را انتخاب و روی دکمه خرید کلیک کنید، سپس به بخش پورتال شاپرک بانک سامان sep.shaparak.ir هدایت می شوید. در اینجا اطلاعات کارت و رمز دوم را وارد و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.