سایت برتر

جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس

جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس

جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس

آیا میدانید که عنوان پست و آدرس نقش مهمی در سئو دارند؟ همانطور که آقای حسینی راد در فیلم آموزش سئو توضیح دادند داشتن عنوان تکراری میتواند اثر منفی روی عملکرد سئو در وردپرس داشته باشد. در این مقاله ما به شما نحوه جلوگیری از عنوان تکراری در وردپرس را آموزش میدهیم.

وردپرس چگونه عناوین تکراری را بررسی می‌کند؟

اگر شما از بهترین معماری پیند یکتا در وردپرس استفاده کنید سپس وردپرس بطور خودکار از عنوان پست مانند آدرس استفاده می‌کند.

wp-post-title-slug-1

در مورد یک عنوان تکراری پست،وردپرس تلاش به تشخیص عنوان با افزودن یک شماره در پایان آدرس می‌کند.

عنوان تکراری با شماره

شما میتوانید ببینید که هر دو عنوان با یک کلمه کلیدی دیده میشوند. این موضوع میتواند موتورهای جستجو را در هنگام تصمیم گیری برای اینکه کدام صفحه برای کلمات کلیدی مورد استفاده باید رتبه بندی شود به اشتباه بیندازد.

جلوگیری از عنوان تکراری در وردپرس

اگر شما در حال اجرای یک وب سایت با یک نویسنده هستید میتوانید براحتی با تغییر دادن عنوان و حذف شماره از آدرس وردپرس از آن جلوگیری کنید اما اگر در حال اجرای وب سایت چند نویسنده باشید نمیتوانید این کار را انجام دهید. در اینجا چگونگی جلوگیری از عنوان تکراری و توصیه به نویسندگان برای تغییر آن آموزش داده میشود. اولین کار نصب و راه اندازی افزونه Duplicate Title Validation میباشد. هیچ تنظیماتی برای پیکر بندی وجود ندارد.

براحتی به نوشته ها >افزودن نوشته برای دیدن عملکرد افزونه با وارد کردن عنوان پستی که در گذشته نیز از آن استفاده کرده اید بروید. افزونه به شما اعلام می‌کند که این عنوان قبلا استفاده شده است.

اخطار عنوان تکراری

این افزونه نه تنها کاربرن را از تکراری بودن عنوان مطلع می‌کند بلکه کاربر را از انتشار پستی که عنوان تکراری دارد منع می‌کند. اگر کاربر پستی را که عنوان آن تکراری بود را منتشر کرد این افزونه پست را در پیش نویس ذخیره می‌کند و آنرا با یک اخطار قرمز نمایش میدهد.

خطای عنوان پست

به همین راحتی 😀

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U6192 ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

  ممنون از آموزش خوبتون خیلی برام مفید بود، در ضمن من همیشه سعی کردم در هنگام سوال و مشکل از شما و سایت خوبتون کمک بگیرم، الان تو این مطلب یک اشتباهی دیدم، و باز برام سوال پیش اومد ممنون میشم اگر به دقت پاسخ بدید.
  سوال اول:
  اول تیتر h1 «جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس»
  دوم تیتر h2 «جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس»
  اشتباه: سوم تیتر h4 «وردپرس چگونه عناوین تکراری را بررسی میکند؟»
  اشتباه: چهارم تیتر h3 «جلوگیری از عنوان تکراری در وردپرس»
  اینجور که دیدم اول h4 قرار دادید و بعد از h3 استفاده کردید.
  تو این مطلب هم از h3 استفاده نکردید:
  https://mihanwp.com/9-plugins-for-wordpress-seo
  سوال دوم:
  شما تو مطالبتون همیشه تیتر اصلی را h1 قرار میدید که خوبه، سوال اینجاست شما همیشه تیتر اصلی h1 را دقیقا در خط اول متن به عنوان تیتر h2 تکرار میکنید، آیا درسته و بهترین راه همینه؟
  اینو میدونم که کلمه کلیدی تو هر تگی باشه بهتره، ولی نه با عنوان تکراری و دقیقا مشابه
  از اینکه نوع نوشتن مطلب شما اساتید را زیر سوال بردم واقعا معذرت میخوام.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

   سلام
   ۱. تفاوتی ندارد ابتدا کدام و بعد کدام یک استفاده شود
   ۲. خیر h1 نباید تکرار شود
   متشکرم