افزودن دکمه اشتراک گذاری لینکدین در وردپرس

0 / 5. تعداد رای: 0

افزودن دکمه اشتراک گذاری لینکدین در وردپرس

امروزه می‌توان از وب علاوه بر ابزاری برای سرگرمی استفاده‌های مهمی کرد. شما می‌توانید با استفاده از وب به دانش خود در زمینه‌‌‌‌‌های مختلف بیفزایید. اطلاعات گوناگونی در دنیای وب وجود دارد که به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. همچنین یکی از مزیت‌های بسیار خوبی که وجود دارد استفاده از وب برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی است.

ابزارهای مختلفی وجود دارند که به شما در گسترش کسب‌وکار شما کمک می‌کنند. یکی از این ابزارها لینکدین است. این ابزار برای سایت شما بسیار مفید و کاربردی است. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم افزودن لینکدین به سایت را به شما آموزش دهیم.

شما قادر هستید با قرار دادن اطلاعات کامل و دقیق از کسب‌وکار خود موقعیت‌های خوبی را برای کسب‌وکار اینترنتی خود ایجاد کنید. استفاده از این پلت‌فرم بسیار ساده است و می‌توانید از آن به‌سادگی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که این شبکه اجتماعی مانند دیگر شبکه‌ها نیست و در پروفایل کاربری اطلاعات و مهارت‌های شما قرار خواهد گرفت.

افزودن دکمه اشتراک‌‌‌‌‌گذاری لینکدین در وردپرس

به‌واسطه لینکدین شما امکان این را دارید که با افراد مختلف در کسب‌وکارهای مختلف آشنا شوید. لینکدین یک شبکه اجتماعی است که باعث می‌شود افراد با کسب‌وکارهای گوناگونی که دارند با هم آشنا شوند. افراد می‌توانند از این طریق با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. به‌این‌ترتیب به‌‌‌‌‌تدریج کسب‌وکار شما رونق پیدا می‌کند.

افزونه‌های رسانه‌ای بی‌شماری وجود دارد که می‌توان دکمه‌های اشتراک‌گذاری را به سایت اضافه کرد. اما اکثر آن‌‌‌‌‌ها از دکمه‌های اشتراک‌گذاری رسمی استفاده نمی‌کنند. در این آموزش نحوه درج دکمه اشتراک‌گذاری رسمی برای شما کاربران گرامی ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید از لینکدین استفاده‌های گوناگونی داشته باشد. به‌عنوان‌مثال استخدام کارکنان، استفاده از چند حساب کاربری، جذب مشتری و… ازجمله این استفاده‌‌‌‌‌ها هستند.

مهارت‌ها، توانایی‌ها، تصویر پروفایل، تجربیات و… ازجمله مواردی هستند که در این شبکه می‌توانید آن‌ها را پرکرده و در اختیار دیگر کاربران قرار دهید. پر کردن این اطلاعات کمک زیادی درزمینهٔ کاری به شما می‌کند. بنابراین باید به آن توجه داشته باشید؛ زیرا بسیار کاربردی و مفید است.

شما قادر هستید فعالیت وب‌سایت خود را در لینکدین ارائه کنید و تعداد زیادی از کاربران این شبکه را از فعالیت سایت خود باخبر کنید. درواقع می‌توانید رزومه حرفه‌ای سایت خود را در این شبکه قرار دهید. در این شبکه تخصصی شما می‌توانید با دیگر کاربران مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی تعامل کنید و با افراد حرفه‌ای زیادی آشنا شوید که این‌یک فرصت خوب برای سایت شما است. افرادی که درزمینه سایت شما تخصص دارند توسط این شبکه شما را شناسایی می‌کنند.

تأثیر لینکدین در توسعه کسب‌وکار

این کار باعث می‌شود که تجارت شما گسترش پیدا کند و تعداد زیادی از افراد از سایت شما بازدید کنند. این شبکه مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی نیست و تمامی تعاملات حرفه‌ای و کاری می‌باشد. شما قادر هستید فعالیت سایت خود را در اینجا بیان کرده و یک رابطه کاری با افراد داشته باشید. افرادی که درزمینه سایت شما فعالیت دارند می‌توانند از این طریق با شما آشنا شوند و شما نیز می‌توانید با مشتریان و مخاطبان جدید تعامل برقرار کنید.

چنین شبکه‌هایی در وب می‌توانند باعث بهتر شدن و بهبود کسب‌وکارها شوند. شما می‌توانید اعتبار سایت خود را از این طریق افزایش دهید. با افزایش کاربران شما رتبه شما در موتورهای جستجو نیز ارتقا می‌یابد و سئو سایت شما تا حد زیادی بهبود می‌یابد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که فعالیت سایت خود را در این شبکه با دیگر کاربران در میان بگذارید. چراکه قادر هستید در این شبکه برای کسب‌وکار خود بازاریابی کنید و شناخته شوید.

اگر قصد دارید که در این شبکه کسب‌وکار خود را به یک کسب‌وکار موفق تبدیل کنید باید یک رزومه خوب و باارزش در این قسمت قرار دهید. شما باید تلاش کنید که یک محتوای باکیفیت در این شبکه قرار دهید. چراکه کیفیت محتوا می‌تواند تأثیر زیادی در ذهن کاربران داشته باشد. یکی از قابلیت‌های خوبی که در این شبکه وجود دارد این است که شما می‌توانید برای سایت و شرکت خود یک Company Page ایجاد کنید.

افزودن دکمه اشتراک گذاری لینکدین

این کار به‌سادگی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید به‌وسیله افزونه‌های مختلفی که در این زمینه وجود دارد این کار را انجام دهید. ما در اینجا افزونه LinkedIn Share Plugin را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بنابراین در مرحله اول وارد صفحه افزونه LinkedIn Share Plugin شوید. سپس شما باید زبان وب‌سایت و استایل دکمه موردنظر خود را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که شما باید فیلد URL را خالی بگذارید. زیرا دکمه اشتراک‌گذاری می‌تواند به‌صورت خودکار URL یا آدرس صفحه را دریافت کند.

در آخر در این بخش روی دکمه Get Code کلیک کنید و کد دکمه اشتراک‌گذاری لینکدین را کپی کنید. حال نیاز است در مرحله بعد دکمه رسمی به سایت خود اضافه کنید.

plugin linkedln

نمایش دکمه اشتراک لینکدین در پست‌‌‌‌‌ها و صفحات وردپرس

در این مرحله ما از کد نویسی برای انجام این کار استفاده می‌کنیم. برای اضافه کردن دکمه اشتراک لینکدین قبل از محتوای پست‌های خود در وردپرس کد زیر را درون فایل functions.php قالب خود اضافه و ذخیره کنید.

function wpb_linkedin_share_before($content) { 
// Share code you copied from LinkedIn goes here
$sharecode .= '<script src="//platform.linkedin.com/in.js" type="text/javascript"> lang: en_US</script>
<script type="IN/Share" data-counter="top"></script>'; 
$newcontent = $sharecode .$content; 
return $newcontent; 
} 
add_filter('the_content', 'wpb_linkedin_share_before');

شما امکان این را دارید که این دکمه را در انتهای محتوای سایت خود قرار دهید. بنابراین اگر قصد دارید دکمه اشتراک‌گذاری را بعد از محتوای پست خود نمایش دهید؛ کد زیر را اضافه کنید.

function wpb_linkedin_share_after($content) { 
$sharecode .= '<script src="//platform.linkedin.com/in.js" type="text/javascript"> lang: en_US</script>
<script type="IN/Share" data-counter="top"></script>'; 
$newcontent = $content . $sharecode; 
return $newcontent; 
} 
add_filter('the_content', 'wpb_linkedin_share_after');

شما می‌‌‌‌‌توانید در شکل زیر مشاهده کنید که دکمه لینکدین در زیر پست سایت اضافه شده است.

under post linkedln

همچنین شما می‌توانید کدی که در صفحه افزونه اشتراک‌گذاری لینکدین کپی کرده‌اید را در بخش پیشخوان > نمایش > ابزارک‌‌‌‌‌ها > Custom html جایگذاری و ذخیره کنید. اکنون دکمه لینکدین در ساید بار سایت خود مشاهده می‌نمایید.

view linkedln

امیدواریم که از این آموزش بهره کافی را برده باشید. موفق و پیروز باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟