می خواهید طراح سایت شوید؟ این 7 کار را باید انجام داد

  • بروزرسانی شده در

1 / 5. تعداد رای: 1

تجارت

می خواهید طراح سایت شوید؟ این 7 کار را باید انجام داد

دنبال راهی برای طراحی سایت وردپرس تجاریتان می گردید؟  گذشته از بسیاری از کارهای سخت، صبر و فداکاری که همه ما برای شروع طراحی سایت وردپرس نیاز داریم بیش از 7 مورد برای این انجام اینکار باید انجام شود.

1. سیستم حسابداری و حسابرسی

تهیه سابقه ای از تمام معاملات مالی برای موفقیت کسب و کار تجاری بسیار مهم است. با این حال که میدانیم مایل نیستید زمان خود را به جای متمرکز شدن در کار، صرف مدیریت صفحات گسترده کنید؛ ابزراهایی وجود دارد که با استفاده ار آن می توانید حسابداری خود را بطور خودکار انجام دهید و سرمایه خود را پس انداز کنید.

توصیه ما به شما استفاده از برنامه Freshbooks است. این برنامه تازه ترین ابزار حسابداری کاربر پسند برای غیر حسابداران است. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید معاملات، ارسال فاکتورها و صورت حساب های دریافت و پرداخت را با استفاده از اتصال به سیستم بانکی انجام دهید. ( البته سیستم های بانکی خارج از کشور )

برنامه حسابداری

این برنامه امکان پیگیری ساعت، تعداد و زمان صورت حساب مشتریان را به شما می دهد. این ویژگی برای استخدام کارکنانی که بصورت ساعتی کار می کنند بسیار مناسب است.

2. انتخاب فریمورک

چارچوب

انتخاب یک چارچوب برای کار، باعث کم شدن و سرعت بخشیدن به روند توسعه کار می شود. خوب است که مجموعه ای از افزونه های وردپرسی را که نصب و نگهداری می کنید، بعنوان بخشی از طرح خود انتخاب کنید. پیدا کردن افزونه هایی که وظایف خاصی را انجام می دهند، به سرعت بخشیدن کار و روند آن کمک خواهد کرد.

3. بک آپ گرفتن از همه چیز

پشتیبان گیری

از دست دادن اطلاعات پر هزینه است حتی اگر این اطلاعات متعلق به مشتری باشد.  برای جلوگیری از این مشکل یک سیستم بک آپ جامع برای کل محیط تجاری خود تهیه کنید. اگر در حال برنامه ریزی برای سایت های مشتریان خود هستید باید از اطلاعات مشتری حتما بک آپ گیری کنید. تمام ابزارهای کد ویرایش و نرم افزار ها را در حالت ذخیره فعال قرار دهید. با استفاده از یک سیستم کنترلی مثل Git از تمامی اتفاقاتی که ممکن است در آینده رخ دهند جلوگیری کنید یا از افزونه UpdraftPlus استفاده کنید.

4. انتخاب بهترین خدمات میزبانی وب برای طراحی وب سایت کسب و کار شما

مشتریان به کمک و مشاوره برای انتخاب بهترین میزبان برای وردپرس دارند. اغلب سازمان های میزبانی طراحی وب کوچک که به وسیله خودشان ساخته شده است می توانند درآمد اضافی اما با زحمت نسبتا زیادی بدست آورند. توصیه اکیدی در برابر میزبانی وب سایت مشتری، بر روی سرورها می شود. اینجا جایی است که می خواهید با شرکت میزبان در مورد یک معامله وابسته با آنها کار کنید. این معامله به دلیل پیشنهاد برنامه های وابسته بزرگ شرکت های میزبانی وردپرس می تواند بسیار سود آور باشد.

میزبانی InMotion Hosting برای هر فروش چیزی معادل 125$ پرداخت می کند.آنها به شما میزبانی تجارت، سرور مجازی، سرور اختصاصی و حتی مدیریت میزبانی را  پیشنهاد می دهند.

WPEngine  میزبانی دیگری است که برای هر فروش 200$ پرداخت می کند. آنها یک شرکت میزبانی وردپرس اختصاصی هستند که تنها یک راه حل موفق به شما ارائه می دهند که کمی گرانتر است. البته اینها هاستینگ های خارجی هستند که ما پیشنهاد می کنیم و برای خرید از آنها باید حتما حساب ارزی داشته باشید.

همکاری با یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد به شما اجازه متحول کردن وظایفی را می دهند که در مدیریت سرور خوب نیستند این در حالیست که هنوز می توانید درآمد اضافی کسب کنید.همانطور که به تعداد مشتریان اضافه می شود آنها برای استفاده از این همکاری تشکر خواهند کرد.

5. با انسان های بزرگ دوست شوید

فراگیر

در ابتدا ممکن است احساس کنید می توانید همه کارها را خود انجام دهید که احنمالا هم می توانید. با این حال برای رشد کسب و کار به نیرو های بیشتری احتیاج دارید. آقای حسینی راد مدیر عامل و موسس شرکت ما می گوید: تنها راهکار برای افزایش فروش (درآمد) و بهبود وضعیت فعلی ، همکاری بصورت گروهی است. یک دست صدا ندارد!

برای انجام یک کار می توانید یک نفر را بطور دائم استخدام کنید و یا یک مشارکت استراتژیک با پیمانکاران مستقل و سازمان های دیگر بسازید. به تنهایی نمی توانید همه کارها را خود انجام دهید تلاش برای تنهایی انجام دادن همه کارها حتی قبل از آغاز کار، کسب و کار را به تباهی می کشاند. افرادی با مهارت و دانش برای استخدام این کار پیدا کنید و خود نماینده کارهای آنها باشید. تخصص کلیدی برای موفقیت در کار است. ممکن است مدتی زمان ببرد تا فردی شایسته را پیدا کنید اما مطمئن باشید که ارزش صبر شما را خواهد داشت.

6. بازگشت مشتریان

مشتریان

با مشتریان خود یک رابطه شخصی در سطح عادی ایجاد کنید. به تجارت و جایگاهشان علاقه نشان دهید و سعی کنید به واسطه همین راه خود را برای کمک به آنها نشان دهید. ارزش نهادن به تجارت و کسب کار آنها باعث میشود هم به خودشان و هم به شما احساس خوبی داشته باشند.در این راه همیشه باید صادق، بخشنده، مهربان و احترام گذار باشید. وقتی که کار مشتری به اتمام رسید تبدیل به یک غریبه نشوید. پیگیر شوید که آیا کارشان به خوبی پیش می رود. در رسانه های اجتماعی همیشه با آنها در ارتباط باشید و علاقه خود را نشان دهید. این ابراز علاقه های کوچک می تواند کسب و کار شما را رونق بخشد. مشتریان خود را تشویق کنید که همیشه با شما در اتباط باشند. این پیروزی یک برد برای همه است، وتنها هزینه آن گذاشتن چند دقیقه وقت در روز است. به منظور تشکر و قدر دانی از مشتریان می توانید هر از گاهی به آنها هدیه دهید چرا که هرکس هدیه گرفتن را دوست دارد.

7. ساخت لیست ایمیل

ایمیل یک ابزار قدرتمند و مقرون به صرفه بازاریابی است. 70% از مردمی که از وبسایت شما بازدید می کنند برای کمک گرفتن از شما باز هم به سایت مراجعه می کنند. این بدان معناست که شما در عرض چند ثانیه می توانید آنها را متقاعد کنید. گاهی اوقات ممکن است یک کاربر به سرویس های شما علاقمند شده ولی در مورد انتخاب آن دو دل باشد. می توانید به او پیشنهاد دهید که در لیست ایمیل شما عضو شده تا راهنمایی های لازم برای تصمیم گیری از طریق ایمیل برایش ارسال شود.

هنگامی که لیست ایمیل خود را ساختید مطمئن باشید با مشتریان خود بطور منظم در تعامل هستید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

    با سلام
    من به یک قالب ورد پرس برای سیستم بانک و صندوق قرض الحسنه نیاز دارم
    میشه کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟