12 روش پیشنهادی برای طراحی صفحه تماس با ما

5 / 5. تعداد رای: 2

طراحی صفحه فرم تماس با ما

اگر می خواهید که طراحی صفحه فرم تماس با ما سایت خود را تکمیل و بهتر کنید در این مقاله با ما همراه باشید. یک طراحی خوب برای صفحه ی تماس با ما، تعداد کاربران بیشتری را ترغیب می کند برای تماس با شما. بنابراین بهتر است تغییرات سایت خود را بالا ببرید. در این مقاله ما بهترین تمرین ها برای طراحی صفحه فرم تماس با ما را به شما خواهیم گفت و همچنین راه هایی که آن ها را مفید تر می کند.

چرا یک صفحه ی خوب فرم تماس با ما مهم است؟

تمامی وب سایت ها باید یک صفحه ی فرم تماس با ما داشته باشند. چه شما یک وبلاگ شخصی داشته باشید و چه یک وب سایت تجاری، صفحه ی تماس با ما به کاربران این امکان را می دهد تا هر زمان که وارد سایت شما می شوند با شما در ارتباط باشند. بر خلاف شبکه های اجتماعی فرم تماس با ما، به کاربران این اجازه را می دهد که به صورت خصوصی با شما در ارتباط باشند که این خود اعتماد را بالا می برد. بسیاری از صاحبان وب سایت ها اغلب توجه زیادی به صفحه ی تماس با ما سایت خود ندارند. اکثر افراد فرم تماس با ما را اضافه کرده و بعد آن را فراموش می کنند. اگر هنوز راهنمایی لازم را از صفحه ی تماس با ما سایت خود نگرفته اید، خواندن این مقاله را ادامه دهید ما به شما خواهیم گفت که چطور صفحه ی تماس با ما سایت خود را بهینه سازید.

چگونه یک صفحه ی فرم تماس با ما در وردپرس ایجاد کنیم؟

وردپرس صفحه ی فرم تماس با ما ندارد و شما برای ایجاد این فرم به افزونه ای نیاز دارید، که فرمی ایجاد کنید و بعد آن را به صفحه تماس با ما سایت خود اضافه کنید. ما توصیه می کنیم که از افزونه quform استفاده کنید. تا اینجا شما یک صفحه ی فرم تماس با ما ایجاد کرده اید، در حال حاضر تمرین های ما برای طراحی صفحه ی فرم تماس با ما می توانند برای ایجاد تغییرات به شما کمک کنند.

1. مطمئن شوید که فرم تماس با ما کار می کند

اغلب ارائه دهندگان خدمات هاست وردپرس توابع ایمیل با پیکربندی ضعیفی دارند که ارسال نوتیفیکیشن ایمیل افزونه فرم تماس با ما سایت شما را متوقف می سازد. اگر از نسخه ی حرفه ای quform استفاده می کنید، می توانید ورودی های فرم را در بخش مدیریت وردپرس ببینید. اگر هم از نسخه رایگان آن استفاده می کنید، پس متوجه نمی شوید که فرم شما کار نمی کند. بعد از اضافه کردن یک فرم تماس با ما به سایت وردپرسی خود مهم است که مطمئن شوید به درستی کار می کند که می توانید آن را با فرستادن یک تست، امتحان کنید.

2. استفاده نکردن از فیلدهای غیرضروری در فرم تماس با ما

شما می توانید فیلدهای زیادی را که دوست دارید به فرم تماس با ما سایت خود اضافه کنید. با این حال با هر فیلد اضافه ای که به این فرم اضافه شود، برای کاربر شما وقت گیر تر می شود که آن را تکمیل کند. این دلیلی است که ما توصیه می کنیم، فیلدهای تماس با ما سایت خود را در سطح حداقلی نگه دارید و تنها فیلدهایی را اضافه کنید که به شما کمک می کنند که درخواست کاربر را بهتر درک کنید. حالا اگر شما می خواهید که یک فرم طولانی تری را ایجاد کنید.

3. توضیح دهید چرا کاربران باید با شما در تماس باشند

صفحه ی فرم تماس با ما سایت شما باید کاربران را دعوت کند و به استقبال آنان برود. یک پیام خوش آمد گویی می تواند آن صفحه را مفید و معقول نمایش دهد. می توانید به کاربران اجازه دهید تا بدانند با چه نوع سوالاتی می توانید به آنها کمک کنید. اگر صفحات متفاوتی برای بخش های مختلف در نظر دارید، کاربران را در یک مسیر درست قرار دهید.

4 .ارائه راه های جایگزین برای تماس با ما

اضافه کردن یک فرم به صفحه تماس با ما سایت خود راحت ترین راه را برای کاربران فراهم می کند تا به شما یک پیام ارسال کنند. با این حال اضافه کردن راه های جایگزین به فرم تماس با ما سایت، شما می توانید به کاربران کمک کنید که تصمیم بگیرند که چه کاری برای آنها بهترین است. می توانید آدرس ایمیل، واتس آپ و یا یک شماره تلفن به عنوان راه های جایگزین به فرم تماس با ما اضافه کنید.

5. اضافه کردن پروفایل های شبکه های اجتماعی

در حالی که اکثر کاربران می خواهند با شما به صورت خصوصی در تماس باشند و تماس در فیس بوک و یا دریتر را ترجیح دهند، شما می توانید دکمه شبکه های اجتماعی را به صفحه فرم تماس، به عنوان یک راه جایگزین برای تماس کاربران اضافه کنید.

6. اضافه کردن آدرس و نقشه

اضافه کردن یک آدرس و مکان بر روی نقشه در یک کسب و کار آنلاین اعتماد کاربر را افزایش می دهد. حتی اگر شما در یک دفتر و یا فروشگاه فیزیکی نیستید، کاربران به راحتی می توانند بدانند که در کجا مستقر هستید.اگر شما شعبه های مختلفی در شهرها و یا کشورهای مختلف دارید، اضافه کردن همه آنها در صفحه فرم تماس بسیار مفید است.

7. پرسش های متداول و لینک به منابع را اضافه کنید

بعد از مدتی شما متوجه خواهید شد که بسیاری از کاربرانتان سوالات مشابه می پرسند. شما می توانید به آن ها کمک کنید و با اضافه کردن بخش پرسش های متداول جواب سوال هایشان را به طور مستقیم در صفحه تماس با ما دهید.

8. بهینه سازی صفحه فرم تایید

پس از ارسال فرم، اکثر افزونه های فرم تماس با ما به شما این اجازه را می دهند که یا یک پیام تایید به کاربران بفرستید و یا آنها را به یک صفحه ی دیگر تغییر مسیر دهید. در حال تغییر مسیر کاربران شما این شانس را دارید که منابع مفیدی مثل محتواهای محبوب سایتتان  و یا کد های تخفیف را به آنها نمایش دهید.

9. درخواست از کاربران برای پیوستن به لیست ایمیل شما

کاربران شما نیاز دارند که آدرس ایمیل خودشان را زمان تکمیل فرم وارد کنند، شما همچنان می توانید یک چک باکس اضافه کنید که به لیست ایمیل شما اضافه شوند.

10. اضافه کردن عکس از تیم شما

اضافه کردن عکس از اعضای تیم و کارکنان خود در صفحه تماس با ما سایت باعث می شود آن صفحه جذاب تر باشد. با این کار این تضمین به کاربران شما داده می شود که در پشت صفحه فرم تماس کسانی هستند که به سوالاتشان پاسخ می دهند.

11. صفحه فرم تماس با ما را جذاب تر کنید

حتما لازم نیست که صفحه فرم تماس با ما سایت شما ساده باشد، شما می توانید عکس هایی از دفتر، فروشگاه و یا تیم پشتیبانی را اضافه کنید تا فرهنگ و ارزش شرکت شما را منعکس کنند.

12. در طراحی صفحه فرم تماس با ما خلاق باشید

شما ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از صفحه تماس با ما در وب سایت های مختلف یک طرح ساده و بسیار قابل پیش بینی دارند. د رحالی که این صفحه برای هدفی در نظر گرفته شده است، شما می توانید از آن به عنوان یک فرصت برای برجسته بودن استفاده کنید. بسیاری از قالب های حرفه ای وردپرس استایل های خاصی برای این فرم دارند. شما می توانید این استایل ها را با اضافه کردن کدهای CSS یا استفاده از افزونه هایی سفارشی سازی کنید. ما پیشنهاد می کنیم که از صفحه ساز ها برای طرح بندی صفحه فرم تماس با ما سایت خود استفاده کنید. این به شما اجازه خواهد داد تا بدون نوشتن کد منعطف تر و خلاق تر باشید.

هنگامی که یک فرم چند صفحه ای و یا یک فرم با تعداد زیادی فیلد ایجاد می کنید، میزان تبادل نظر سایت خود را کاهش می دهید. اغلب کاربران خسته می شوند و قبل از تکمیل کردن فرم صفحه را می بندند.

امیدواریم این مقاله در طراحی هر چه بهتر صفحه فرم تماس با ما به شما کمک کند.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۴ بهمن ۱۳۹۷

  خیلی عالی اموزنده بهتر است از ایده های شرکت های موفق در زمینه صفحات تماس با ما هم نام برده شود یا نمونه هایی از ان ها را بیاورید ولی درکل عالی بود

 2. کاربر مهمان ۸ تیر ۱۳۹۶

  سلام مورد 12 خط اول د ر با هم فاصله افتاده است.
  لطفا تصحیح کنید
  تشکر
  شایان