ثبت‌نام ورود

جلسه میهن وردپرس با تیم یوست سئو: تفاوت اصلی یوست و رنک مث

تفاوت اصلی یوست و رنک مث

در جلسه‌ای که با تیم یوست سئو داشتیم، تفاوت اصلی یوست و RankMath را از تیم یوست سئو پرسیدم. جواب آقای Taco از تیم یوست بسیار جالب بود.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

 1. کاربر مهمان U28063 ۲۶ دی ۱۳۹۹

  با سلام من روی سایتم ماه ها کار کردم که تازه تونستم رطبه ای رو بگیرم و سئو سایتم در گوکل تقویت بشه . اما یک روزی اومدم و سابدامین ساختم برای دیجیتال مارکتینگ سایتم. من در سایت اصلیم با یوست سئو کار میکنم اما تو این سابدامین رنک مث نصب کردم
  در ارز کمتر از روز سایت جدیدم سئو شد
  من هنوز هم موندم واقعا که آخر کدوم !!!

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ دی ۱۳۹۹

   سلام نمیشه گفت دقیقا بخاطر رنک مث چنین اتفاقی افتاده چون متاتگ‌های هر دو افزونه دقیقا یکی هست

 2. کاربر مهمان U13692 ۱۲ آبان ۱۳۹۹

  همه ما می دونیم یوآست به سئو سایت ضربه میزنه و الگوریتم های بسیار غیر همگونی دارد . در مصاحبه هم میبینیم که کارشناس مربوطه بشدت غیر مطمئن صحبت می کند و ابدا روی مسایل تکنیکی وقت نمی گذارد و سایر افزونه ها را تضعیف می کند . اگر ایشان دلیل محکمی داشتند باید اطلاعات آماری و تحلیلی میدادند . رانک مت بهترین افزونه سئو و سریع ترین پاسخ ممکن را در نتایج دارد

 3. کاربر مهمان U22877 ۲۱ مهر ۱۳۹۹

  آخر کلیپ چقد غیر حرفه ای تموم شد! فکر کنم تدوین گر فیلم خیلی عجله داشت خخخ 🙂 همچنین این حس به من منتقل شد که تدوین گر فیلم خیلی از این نظر آقای Taco خوشحال شده به حدی که بعد گفتن نظر از خوشحالی در افق محو شد و کلیپ رو رها کرد 🙂 ما هم که آخرش نفهمیدیم یوست درسته یا یواست چون توی تیتر پست زدین یوست ولی توی بنر سمت چپ زدین یواست!

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ مهر ۱۳۹۹

   قصد ما از ارائه این ویدیو بیان سریع مطالب و اطلاع رسانی بود. هم یوست و هم یواست درسته و توی ایران این افزونه رو به هر دو نام میشناسیم.