سایت برتر

ساخت نوار نوتیفیکیشن در وردپرس با WPFront Notification Bar

ساخت نوار نوتیفیکیشن در وردپرس با WPFront Notification Bar

ساخت نوار نوتیفیکیشن در وردپرس

اگر قصد دارید برای سایت وردپرسی خود یک نوار نوتیفیکیشن برای اعلان اخبار، ترفیع، تبلیغ شبکه های اجتماعی و اعلان حراج محصولات خود ایجاد کنید با ما همراه باشید.

با افزونه WPFront Notification Bar خیلی سریع و ساده تنها با پیکریندی تظیمات میتوانید این عمل را انجام دهید.

امکانات افزونه WPFront Notification Bar

 • نمایش پیام با یک دکمه (اختیاری)
 • پردازش شورتکد های دلخواه شما
 • اجرا کد جاوا اسکریپت مورد نظر شما
 • نمایش نوار نوتیفیکیشن در بالا یا پایین
 • نمایش نوار نوتیفیکیشن هنگام اسکرول کردن
 • تنظیم ارتفاع نوار نوتیفیکیشن
 • تنظیم نمایش نوار بعد از چند ثانیه
 • نمایش یک دکمه برای بستن نوار نوتیفیکیشن
 • سفارش سازی رنگ دکمه و نوار نوتیفیکیشن
 • نمایش دکمه باز کردن مجدد نوار نوتیفیکیشن
 • نوار در کدام صفحات یا نوشته ها نمایش داده شود
 • تعیین کزدن نوار نوتیفیکیشن برای چه دسته ای از کاربران نمایش داده شود
 • تنظیم تاریخ و زمان شروع و پایان نمایش نوار نوتیفیکیشن

نحوه کار با افزونه WPFront Notification Bar

همانند روال همیشه افزونه را نصب و فعال سازی کنید، پس از فعال سازی افزونه منو جدیدی به نام WPFront به پیشخوان وردپرس اضافه می شود.

روی Notification Bar کلیک کنید، وارد صفحه تنظیمات افزونه می شوید. در مرحله اول تیک enable را بزنید و نوار نوتیفیکیشن را فعال کنید. سپس موقعیت نمایش نوار را مشخص کنید.

setting wpfront

با فعال کردن گزینه Fixed at Position، هنگام  اسکرول کردن در صفحه نوار نوتیفیکیشن نیز نمایش داده می شود. با فعال کردن گزینه Display on Scroll، می توانید تعیین کنید که نوار نمایش داده نشود، پس از اسکرول کردن صفحه، نوار نوتیفیکیشن نمایش داده شود. سپس مشخص کنید پس از اسکرول کردن چه تعداد پیکسل، نوار نوتیفیکیشن نمایش داده شود.

در بخش Bar Height تعیین کنید ارتفاع نوار نوتیفیکیشن چقدر باشد. با فعال کردن گزینه Display Close Button یک دکمه در گوشه بالا سمت راست برای بستن نوار نوتیفیکیشن نمایش داده میشود. و میتوانید یک زمان مشخص کنید که پس از آن زمان نوار به صورت اتوماتیک بسته شود. یک نکته را هم در نظر بگیرید، در صورت فعال نبودن گزینه Display on Scroll، این عمل صورت می گیرد.

سپس در بخش Message Text متن مورد نظر که در نوار میخواهید نمایش داده شود را نوشته و تیک گزینه Display Button را بزنید و متن دکمه را هم بنویسید. و لینک دلخواه خود را نوشته و با کلیک بر روی دکمه کاربران را به آن صفحه منتقل کنید.

در بخش filter، تاریخ و زمان شروع/ پایان نوار نوتیفیکیشن را تعیین نمایید. همچنین میتوان تعیین کرد نوار در تمام صفحات یا صفحه فرود و یا در صفحات انتخاب شده کادر زیرین نمایش داده شود. و در قسمت Display for User Roles تعیین کنید نوار برای تمام کاربران یا تنها کاربران وارد شده به سیستم و یا تنها کاربران مهمان نمایش داده شود.

در مرحله آخر در بخش color، رنگ نوار، متن نوار نوتیفیکیشن و رنگ دکمه را مشخص و روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. حال سایت خود را اجرا کنید و از دیدن نوار نوتیفیکیشن که ایجاد کردید لذت ببرید.

view bar notification

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U26695 ۱۰ آذر ۱۳۹۹

  سلام وقت تون بخیر
  من تنظیمات انجام دادم ولی این نوار فقط در پنل ادمین وردپرس نمایش داده میشه، با اینکه در قسمت role تمامی role ها و در قسمت صفحات تمامی صفحات انتخاب کردم ولی فقط در پنل ادمین نمایش داده میشه!

 2. کاربر مهمان ۲ تیر ۱۳۹۷

  سلام. وقت بخیر. ممکنه بگید که برای نوتیفیکیشن دادن روی مرورگر بازدیدکنندگان سایتتون که یه پنجره پاپ آپ در سایتتون نمایش داده میشه و از کاربر اجازه میخواد که نوتیفیکیشن بیرسته، از چه افزونه ای استفاده کردید؟ باتشکر.