بهینه سازی دیتابیس وردپرس با افزونه wp optimize فارسی
3.1 از 62 رای

بهینه سازی دیتابیس وردپرس با افزونه wp optimize فارسی

با سلام امروز در خدمت شما هستیم با اموزش بهینه سازی دیتابیس وردپرس با افزونه wp optimize فارسی شده توسط میهن وردپرس

خب دوستان در خیلی از مواقع یا میشه اصلا گفت همیشه وقتی یک سایت طراحی میشه مرحله بعدی بهینه سازی سایت برای افزایش سرعت سایت و کاهش فضای مصرفی استفاده شده از هاست هست .

یکی از مشکلات وردپرس که به چشم میخورد مشکل در مدیریت پایگاه داده میباشد که یکی از مشکلاتی هست که باید آن را رفع کرد و راه حل این مشکل به سادگی و فقط با یک افزونه یا اگر بخواهید خیلی بیشتر کار کنید با چنتا کد نیز رفع میشود .

خب بریم سر اصل مطلب که میشه افزونه بهینه ساز دیتابیس وردپرس wp optimize که توسط سایت میهن وردپرس فارسی سازی شده است و در سایت برای شما قرار داده ایم .

بهینه سازی دیتابیس وردپرس با افزونه wp optimize فارسی

 

افزونه فارسی wp optimize که در نسخه 1.8.9.10 برای شما در سایت قرار داده شده است که تا جایی که در توان ما باشد سعی میکنم تا برای شما اخرین نسخه را قرار دهیم.

این افزونه برای خیلی از کار ها مفید یباشد برای مثال به طور خلاصه اگر بخوام بگم مثلا بدون اینکه شما بخواید وارد phpmyadmin بشید به راحتی میتونید از پنل تنظیمات این افزونه استفاده کنید و حتی برای بعضی از دوستان که با استفاده از کد هایی سعی در این دارند که مثلا وردپرس رونوشت های مطالب را ذخیره نکند یا اینکه مثلا هر هفته رونوشت ها را پاک کند دیگر نیازی نیست بروند داخل فایل منیجر هاست و کد ها را به صورت دستی اضافه کنند و اینکه این افزونه با توجه به بازه زمانی ای که شما برای اون مشخص کرده اید و اینکه میتوانید تمام حالات را غیر فعال کنید یا به صورت دستی در هر زمانی که مایل باشید انجام بدید و یا با رفتن به تب تنظیمات برای افزونه فاصله های زمانی را مشخص کنید که افزونه در این فاصله های زمانی کار های مثل پاک کردن رونوشت های سایت و حذف پیش نویس ها و پاک کردن نظرات اسپم و پاک کردن نظرات تایید نشده و بهینه سازی پایگاه داده را به طور منظم مثل بازه های روزانه , هفتگی , دو هفته ای , ماهانه را خودش به صورت اتوماتیک انجام بدهد .

بهینه سازی دیتابیس وردپرس با افزونه wp optimize فارسی

بهینه سازی اتوماتیک دیتابیس وردپرس

این افزونه برای هر سایت وردپرسی لازم است چون وردپرس خصوصیاتی دارد که هم خوب هستند و هم بد مثل ذخیره مطالب هر چند ثانیه یا دقیقه که اگر اینترنت شما قطع شود یا اینکه کامپیوتر شما ناگهان صفحه را ببندد برای نوشتن مطلب دیگر نیازی نیست از اول شروع به نوشتن مطلب کنید که این خودش فوق العاده است ولی بعد از مدتی این فایل ها جمع میشوند و باعث کند شدن سایت شما میشود .

بهینه سازی دیتابیس وردپرس با افزونه wp optimize فارسی

 

نصب کنید و استفاده کنید و حمایت از ما رو هم فراموش نکنید .

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.