سایت برتر

یادداشت کارها در وردپرس با افزونه WP Dashboard Notes

یادداشت کار ها در وردپرس با افزونه

یادداشت کارها در وردپرس

امروزه به دلیل کار های زیادی که مدیران سایت های وردپرسی دارند و کار های دیگرشان را فراموش می کنند با این که افزونه یادداشت کار در وردپرس بیش از حد زیاد است تیم میهن وردپرس یکی از این افزونه ها را برای شما عزیزان وردپرسی فارسی کرده است تا به شما در به یاد آوری کار هایتان کمک کند و آن ها را فراموش نکنید.

افزونه فارسی افزودن صفحه یادداشت به پیشخوان وردپرس

این افزونه افزونه ای به نام wp dashboard notes می باشد این افزونه مانند افزونه های دیگر نیست که در وردپرس تب یا بخشی داشته باشد. افزونه دارای یک دکمه در بالا سمت چپ کنار جمله خوش آمد گویی است که به مدیر نمایش داده می شود که نوشته شدهadd note و به فارسی اضافه کردن یادداشت به وردپرس که به شما کمک می کند تا کار های یک روز خود را به خاطر بسپارید و از یاد نبرید.این افزونه فارسی می باشد و می توانید آن را نصب کنید و اگر تازه کار  هستید و چیزی درباره نصب افزونه در سایت های وردپرسی نمی دانید از آموزش نصب افزونه در وردپرس که در سایت وجود دارد استفاده کنید.

نمای از افزونه که فارسی شده است :

نمایی از افزونه

می توانید به راحتی در سایت خود از این افزونه استفاده کنید و دیگر کار های خود را از یاد نبرده و فراموش نکنید و هر کاری را که انجام دادید با یک تیک کمی مخفی و کم رنگ کنید و به رنگ های مختلف در آورید. این افزونه قابلیت به نمایش گذاشتن برای کاربرانی که در سایت شما عضو هستند و وارد پنل خود می شوند را نیز دارد که بتوانند کار های شما را ببیند و خودشان هم کار های که میخواهند بر روی سایت شما انجام دهند را نیز یادداشت کنند تا فراموش نکنند.

امیدوارم که این افزونه برای شما مفید باشد 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم