سایت برتر

کتابچه کلید های میانبر وردپرس را دانلود کنید!

  • بروز‌رسانی‌شده در
کتابچه کلید های میانبر وردپرس را دانلود کنید!

همانطور که می دانید بخش ویرایشگر نوشتاری وردپرس در برگه ها و نوشته به شما کمک می کند تا به شکلی کاملا آسان و با خیال آسوده٬ بدون نیاز به کد نویسی متون دلخواه خود را د صفحات و نوشته های وردپرس تایپ کنید. محیطی همانند نرم افزار ورد در آفیس

فرض کنید می خواهید یک لینک به یک عبارت اضافه کنید. می توانید متن را انتخاب کرده و از بالای صفحه روی دکمه hyperlink کلیک کنید یا با کلید های ترکیبی ctrl+k اینکار را انجام دهید. طبیعتا استفاده از کلید های میانبر برای نوشتن متن در وردپرس خیلی راحت تر از کلیک های متعدد است. از آنجا که شما به عنوان یک نویسنده یا مدیر یک سایت ٬ هر روز باید ساعت های زیادی را در این محیط نوشتاری بگذرانید. بهتر است در وقت خود صرفه جویی کرده و این محیط را با استفاده از کلید های میانبر صفحه کلید مدیریت کنید.

خب امروز چی داریم برای شما؟!

امروز در میهن وردپرس لیستی از کلید های میانبر در ویرایشگر وردپرس را برای شما آماده کرده ایم که می توانید این لیست را در یک فایل PDF بصورت رایگان دریافت کنید.

نویسنده: شیدا هاشمی

گرد آوری شده در میهن وردپرس

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم