قالب وردپرس خبر خبر فارسی و ایرانی

0 / 5. تعداد رای: 0

قالب وردپرس خبر خبر فارسی و ایرانی

قالب خبری وردپرس

امروز قالب خبری وردپرسی برای شما توسعه داده ایم ( کد نویسی این قالب از قبل انجام شده بود و تنها ایرادات آن رفع شد. ) که مشخص نبود توسط چه گروهی طراحی و کد نویسی شده اما امکانات فوق العاده مناسبی برای راه اندازی یک سایت خبری با وردپرس به همراه داشت.

از نظر رسپانسیو

دوست نداریم و درست هم نیست که همیشه از خوبی های یک قالب صحبت کنیم 😀 رسپانسیو بودن سایت برای اکثر مدیران سایت ها مهم و ضروری است اما متاسفانه این قالب از نظر واکنش گرا بودن حرفی برای گفتن ندارد. متاسفانه این قالب وردپرس اصلا رسپانسیو نیست!

قالب وردپرس بدون رسپانسیو

محل قرار گیری تبلیغات در قالب

برای قرار دادن تبلیغات در سایت شما، دو مکان در سمت چپ قالب در نظر گرفته شده. شما می توانید از بخش نمایش > ابزارک ها به راحتی تبلیغات خود را با ابزارک متن به این دو ستون اضافه کنید. البته پیشنهاد می کنم آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس را مطالعه بفرمایید.

قالب وردپرس با محل تبلیغات

امکان پرینت مطالب

با نصب افزونه wp print در کنار قالب خبری وردپرس می توانید امکان پرینت کردن متن مطالب را به کاربر دهید. بعد از نصب و فعالسازی افزونه wp print ، یک دکمه پرینت به بخش عنوان مطالب اضافه می شود که با کلیک روی این دکمه، متن نوشته شما توسط پرینتر کامپیوتر بازدید کننده پرینت می شود.

اسلایدر مطالب

این قالب دارای 4 اسلایدر ، یک اسلایدر اصلی در بالای مطالب سایت شما و 3 اسلایدر در فوتر سایت می باشد. شما می توانید با قرار دادن مطالب سایت در دسته بندی های یادداشت ، اقتصاد ، گردشگری و اسلایدر مطالب سایتتان را در این اسلایدر های زیبا نمایش دهید.

قالب وردپرس با اسلایدر

بسته نصبی آسان و ساده

اینبار برای شما بسته نصبی آسان قالب را تدارک دیده ایم. شما با نصب این بسته نصبی و بدون نیاز به نصب وردپرس ، با یک کلیک می توانید قالب خبری وردپرس، افزونه های مورد نیاز و مطالب دمو را بصورت یکجا داشته باشید. آموزش نصب بسته های نصبی وردپرس را هم حتما ببینید.

این قالب کمی قدیمی شده و پیشنهاد می‌کنیم برای طراحی سایت خبری، از قالب وردپرس اهورا استفاده کنید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟