ارسال ایمیل به کاربر هنگام پاسخ به نظرات با Subscribe To Comments

0 / 5. تعداد رای: 0

ارسال ایمیل به کاربر هنگام پاسخ به نظرات

ارسال ایمیل به کاربر هنگام پاسخ به نظرات

بخش دیدگاه ها و ارسال نظرات، به کاربران این امکان را می دهد که پیشنهادات و سوالات خود را مطرح کنند. این بخش یکی از مهمترین بخش های وردپرس می باشد. و این امر به مدیر سایت کمک می کند برای بهبود وضعیت کارایی سایت و مطالب خود٬ به کاربرانش پاسخ دهد. با استفاده از فیلد ایمیل‌ کاربران٬ در این بخش  می‌توان از آنها ایمیلشان را دریافت کرد. امروز قصد داریم یک افزونه کاربردی برای وردپرس را معرفی کنیم که با استفاده از آن قادر به ارسال پاسخ نظرات سایت به ایمیل کاربر خواهید بود.

اگر به دنبال استفاده از بخش نظرات وردپرس در راستای بهبود رضایت مشترکین سایت وردپرسی خود هستید، می‌توانید پاسخ نظرات را به ایمیل کاربر ارسال کنید. قبلا افزونه ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات وردپرس را معرفی کرده ایم اما افزونه Subscribe to Comments Reloaded به شما کمک شایانی در پذیرفتن پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس می‌کند. این افزونه در هنگام تایید نظرات کاربران ایمیلی را جهت اطلاع‌ رسانی برای کاربران ارسال می‌کند تا آنها بتوانند از پاسخ شما نیز مطلع شوند. همچنین این افزونه کمک می‌کند تا بتوانید از لیست ایمیل‌های کاربران برای تهیه لیست مشترکین خبرنامه ایمیلی سایت خود استفاده کنید.

راه‌اندازی افزونه Subscribe to Comments Reloaded

مانند همیشه ابتدا افزونه را نصب و فعال می کنیم.پس از نصب، در پنل پیشخوان بخشی به نام StCR نمایان می‌شود که از طریق این بخش می‌توانید به تنظیمات این افزونه در پیشخوان خود دسترسی پیدا کنید. در ابتدا به بخش تنظیمات افزونه می رویم، این بخش مهم‌ترین موارد افزونه را شامل می‌شود که پیش از هرکاری نیاز خواهید داشت تا تنظیمات آن را متناسب با نیاز خود اعمال کنید. 

Subscribe

این قسمت دارای امکاناتی همچون حذف تعداد روزهایی را که نظرات کاربران بدون تایید مانده باشند، به صورت خودکار، هنگام وارد کردن ایمیل توسط کاربران، لینکی برای تایید ایمیل‌های سالم به کاربر ارسال می‌شود تا از صحت اطلاعات کاربران مطلع شوید و تنظیمات دیگری که می توان آنها را اجرا و یا غیر فعال کرد.

در بخش بعدی که همان آگاه سازی ها می باشد. از تنظیمات افزونه نیز می‌توانید سایر پیام‌هایی را که به کاربران در هنگام ارسال ایمیل به آنها ارسال می‌شود شخصی‌سازی کنیم. همچنین برخی از قابلیت‌ها نظیر شورت‌کدهای مربوط به غیرفعال‌سازی اشتراک‌، درخواست تایید، ارسال یادآوری و… است را در این صفحه مشاهده کنیم.

Subscribe1

پس از تنظیم این موارد کافی است بر روی ذخیره یا Save کلیک کنیم تا تنظیمات اعمال شده ذخیره شوند. پس از آن اگر وارد بخش نظرات مطالب خود شویم، گزینه‌های مربوط به امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس به ایمیل را مشاهده خواهیم کرد.

موفق باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U21006 ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

    سلام
    هنگام استفاده از این افزونه به نویسندگان سایت ایمیل میره که اشتراکشونو در ایمیلشون تایید کنند؟ هیچ راهی برای غیر فعال کردن این مورد وجود نداره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر