سایت برتر

نمایش تعداد دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی در وردپرس

نمایش تعداد دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی در وردپرس

نمایش تعداد دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی در وردپرس

برخی کاربران به دنبال راهی برای نمایش تعداد دنبال کننده های رسانه های اجتماعی خود بدون استفاده از کد در وردپرس میباشند. در این مقاله ما به شما روش انجام این کار را توضیح خواهیم داد.

اولین چیزی که نیاز دارید نصب و راه اندازی افزونه  Social Count Plus میباشد،پس از فعال سازی به بخش تنظیمات>Social Count Plus برای وارد کردن پروفایل رسانه اجتماعی خود بروید.

تنظیمات تعداد

ابتدا نیاز به وارد کردن نام کاربری دریتر خود بدون @ مثلا mihanwp دارید. برای بدست آوردن consumer key،consumer secret, access token و  access token secret از وب سایت Twitter Developer بازدید کنید و برنامه دریتر را ایجاد کنید:

ابتدا میتوانید با نام کاربری و رمز عبور دریتر خود وارد شوید پس از ورود روی تصویر پروفایل خود در قسمت بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و گزینه My Applications را انتخاب کنید.

برنامه های من

دریتر به شما برنامه هایی که قبلا ایجاد کرده اید را نشان میدهد یا به شما میگوید که از قبل برنامه ای نداشته اید. در هر دو حالت شما نیاز دارید روی گزینه Create New App کلیک کنید.

ایجاد برنامه دریتر

در صفحه بعد یک نام برای برنامه خود مهیا کنید،توضیحاتی اضافه کنید و آدرس سایت خود را وارد کنید. پس از آن جعبه I agree را تیک بزنید و در آخر روی گزینه Create Your Twitter Application کلیک کنید. اکنون دریتر،برنامه ی شما را ایجاد کرده و شما به صفحه تنظیمات برنامه خواهید رفت. در آنجا نیاز دارید روی تب تنظیمات API کلیک کنید. در این تنظیمات اسکرول را پایین آورده و به بخش access token رفته و روی Generate my access token کلیک کنید.

دریتر صفحه را رفرش کرده و به شما اطلاع رسانی می‌کند که دسترسی به نشانه برای شما تولید شده است. پس از آن باید روی گزینه Test oAuth کلیک کنید.

کلیدهای دسترسی

در صفحه بعد باید تمام کلیدهایی که نیاز دارید را کپی کرده و در تنظیمات تعداد اجتماعی در سایت وردپرس قرار دهید. پس از قرار دادن کلیدهای دریتر میتوانید شناسه صفحه فیسبوک خود را اضافه کنید و روی Edit Page زمانیکه صفحه را بعنوان مدیر میبینید کلیک کنید. بقیه موارد راحت است ،میتوانید پروفایل یوتیوب،آدرس کانال یوتیوب،صفحه گوگل پلاس و اینستاگرام را اضافه کنید. همچنین میتوانید مجموع پستهای خود و تعداد نظرات را نمایش دهید. پس از انجام روی گزینه Save Changes کلیک کنید.

انتخاب طراحی برای دکمه تعداد دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی

این افزونه با 6 دکمه طراحی مختلف برای انتخاب ارائه شده. شما میتوانید رنگ متن را برای متن تعداد دنبال کنندگان با رفتن به تب Design در تنظیمات Social Counts Plus انتخاب کنید.

طراحی دکمه تعداد اجتماعی

پس از انتخاب طراحی روی گزینه Save Changes برای ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

نمایش تعداد دنبال کنندگان اجتماعی در سایت

شما میتوانید دکمه social count را با استفاده از ویدجت،شرتکد و تگ های قالب نمایش دهید. اگر مایل به افزودن دکمه Social Count به نوار وبلاگ خود هستید باید به بخش نمایش>ابزارک ها بروید و ویدجت Social Count Plus در نوار کناری براحتی با کشیدن و رها کردن قرار دهید.

ویدجت تعداد اجتماعی

افزونه با تعدادی شرتکد و تابع ارائه میشود که میتوانید از آنها در پستها،صفحات یا فایل تگ قالب برای نمایش دکمه تعداد اجتماعی استفاده کنید. لیستی از این شرتکدها و توابع در صفحه تنظیمات افزونه زیر تب شرتکد و تابع در دسترس است.

شرتکد تعداد اجتماعی

موفق باشید/

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

    سلامجدیدا اینستاگرام نحوه توکن و آی دی دهیش رو سخت گیرانه کرده و نمیده بهمون که حالا در این افزونه یا برنامه نویسی ازشون استفاده کنیم چکار باید کرد؟