• هاست وردپرس

عضویت پولی در وردپرس با درگاه پرداخت ایرانی

عضویت پولی در وردپرس با درگاه پرداخت ایرانی

عضویت پولی در وردپرس

در برخی از سایت ها مشاهده کردید که هنگام ورود یا عضویت در ابتدا باید هزینه ای پرداخت کنید تا بتوانید وارد و عضو سایت شوید. اگر بخواهید قابلیت افزودن عضویت پرداخت زرین‌پال را شما هم برای سایت خود اجرا به عمل در آورید با ما همراه باشید.

با افزونه Paid Memberships Pro به راحتی میتوان پرداخت حق عضویت و مدیریت کردن اعضا و تعیین سطوح کاربری را برای بازدیدکنندگان سایت خود در نظر بگیرید، و یک منبع درآمد جدیدی به سایت اضافه کرد. به طور کلی یک سیستم عضویت و اشتراکی ایجاد کنید و اجازه دهید کاربران از خدمات شما استفاده کنند.

نکته: برای بخش ورود و عضویت سایت می توانید از یوزر پرو در کنار این افزونه استفاده کنید.

دریافت افزونه یوزر پرو

ویژگی های افزونه

 • سطوح نامحدود با قیمت گذاری عضویت انعطاف پذیر
 • شامل 6 درگاه پرداخت محبوب
 • گزینه های متعدد برای محدودیت محتوا
 • گزارش های قابل تنظیم و داشبورد کاربران عضو شده
 • بیش از 60 افزودنی های اضافی برای گسترس و سفارش سازی افزونه
 • دارای مجوز GPL

نحوه کار با افزونه Paid Memberships Pro

همانند دیگر افزونه ها، افزونه را نصب و راه اندازی کنید. پس از فعالسازی، منو جدیدی به نام عضویت ها به پیشخوان وردپرس اضافه می شود. در تب سطوح کاربری میتوانید سطح های مختلفی اضافه کنید، و برای سطح دسترسی خود، نام، توضیحات و پیام تایید دسترسی ایجاد کنید.

تنظیمات افزونه

در بخش جزئیات صورت حساب میتوانید، هزینه ی اولین ثبت اشتراک را تعیین کنید، همچنین تعیین کنید کاربر تنها با یکبار پرداخت میتواند از تمامی خدمات آن سطح استفاده کند. و برای مخفی سازی این سطح از لیست سطوح عضویت و غیرفعال سازی ثبت نام، تیک گزینه “غیرفعالسازی ثبت نام جدید” را بزنید. در آخر روی ذخیره سطح کلیک کنید.

در تب برگه ها روی لینک “برای ایجاد صقحات به طور خودکار اینجا کلیک کنید” کلیک کرده تا برای هر فرایند صفحه مخصوص آن ایجاد شود و حتی میتوان صفحه های دلخواه را ایجاد و انتخاب کنید. و در تب درگاه پرداخت،درگاه پرداخت را انتخاب کنید. در این قسمت شما باید در ابتدا افزونه رایگان Zarinpal Paid Memberships Pro را  از بخش افزونه ها> افزودن نصب و فعال کنید ، سپس درگاه پرداخت زرین پال و واحد پول را هزار تومان انتخاب کنید و روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

تنظیمات درگاه پرداخت

سپس در تب تنظیمات ایمیل، ایمیل و نام فرستنده را نوشته و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید. و در بخش تنظیمات پیشرفته، پیغام هایی که به کاربران نمایش داده میشود را مشخص کنید. در زیر منو لیست اعضا میتوانید از تمامی اعضا سایت خود خروجی بگیرید، روی دکمه “ذخیره با فرمت CSV” کلیک کنید. به علاوه در زیر منو گزارشها، آمار کاربران عضو شده، درآمد ها و غیره را مشاهده نمایید.

و در اخر در بخش سفارشات، سفارش های کاربران را خواهید دید و میتوان سفارشی جدید اضافه کرد و خروجی گرفت. اکنون پس از پیکر بندی تنظیمات، کاربران برای این که بتوانند عضو سایت شما شوند و از امکانات و محصولات شما بهره ببرند باید هزینه ای جهت عضویت پرداخت کنند.

نکته: برای بخش ورود و عضویت سایت می توانید از یوزر پرو در کنار این افزونه استفاده کنید.

دریافت افزونه یوزر پرو

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

 1. 23 دی 1396 ساعت 16:09

  سلام یه سوال من بخوام درگاه پرداخت بزارم باید چه کدی یا چه کاری انجام بدم که هرکس با پرداخت کردن پول به طور اتومات اکانت براش فعال بشه که نخواد دستی انجام بدم ؟

  • مسعود ریسمانی
   23 دی 1396 ساعت 16:23

   درود به شما. به طور دقیق متوجه منظورتون نشدم. یعنی قصد دارید زمانی که کاربر اقدام به خرید می کنه، اتوماتیک عضو سایت شه ؟

   • 23 دی 1396 ساعت 16:26

    نه نه ببینید من میخوام کاربر وقتی از طریق درگاه پرداخت پول پرداخت کرد به طور اتوماتیک مثلا اگر پول اکانت یه ماهه داده باشه اون اکانت یه ماهه خود به خود براش فعال شه و نخواد من برم توی پنل کاربرا و براش فعالش کنم

    • مسعود ریسمانی
     23 دی 1396 ساعت 16:52

     این افزونه رایگان می باشد و قابلیت های محدودی دارد. بررسی شد چنین امکانی مشاهده نشد.
     اگر نیاز شدید به این قابلیت گفته شده دارید، با دریافت هزینه از بخش طراحی به ایدی تلگرام @mihanwp_design این قابلیت را برای شما کدنویسی خواهیم کرد.
     در غیر اینصورت از افزونه های پولی برای این کار استفاده کنید.

 2. 23 دی 1396 ساعت 15:18

  عالی ممنونم

enamad