ثبت‌نام ورود

گوگل برچسب Mobile-friendly را از نتایج جستجو حذف کرد

گوگل برچسب Mobile-friendly را از نتایج جستجو حذف کرد

حذف برچسب Mobile-friendly از نتایج جستجو

گوگل جدیدا برچسب Mobile-friendly را که در نتایج جستجوی موبایلی خود نمایش می داد از نتایج خود حذف کرده. در حال حاضر طبق گفته گوگل بیش از 85% وبسایت هایی که در نتایج موبایلی نمایش داده می شوند Mobile-friendly هستند. پس دیگر نیازی به نمایش این لیبل در نتایج نیست. ضمنا توجه داشته باشید نمایش ندادن این لیبل در نتایج به این معنا نیست که الگوریتم موبایل فرندلی گوگل از بین رفته و دیگر تاثیری ندارد. این الگوریتم همچنان با قدرت به جای خود باقیست و تاثیر زیادی در ورودی گوگل سایت شما خواهد داشت. اگر نمی دانید رسپانسیو چیست این مقاله را مطالعه کنید.

نتایج موبایلی جستجوی گوگل

با اعلام این خبر دیگر نیازی نیست نگران نمایش ندادن برچسب در نتایج گوگل سایت خود باشید. شما می توانید مثل همیشه برای اطلاع از وضعیت رسپانسیو بودن یا نبودن سایت خود به آدرس mobile friendly testing tool مراجعه کنید و سایت خود را بررسی کنید. Mobile friendly در واقع از تاریخ نوامبر 2014 در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شد تا وبمستر ها از اهمیت رسپانسیو بودن سایت خود باخبر شوند. گوگل گفته این تغییر برای بهبود طراحی و ساماندهی نتایج هست و تاثیر دیگری ندارد.

نظر شما در این‌باره چیست؟

 1. U22961 ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام و عرض ادب، ممنون از مطالب مفیدتون.
  بنده سایتی را حدود یک سال پیش با قالب زفایر طراحی کردم، الآن که با سایت تست موبایلی گوگل آشنا شدم سایتم را در این تست آنالیز کردم ولی خطا داد و گفت که سایت شما موبایل فرندلی نیست، این در حالی است که هم قالب را از جای معتبر خریداری کرده بودم و ادعا هم این بود که رسپانسیو است و هم اینکه این سایت به خوبی در موبایل نمایش داده می شود و هیچ مشکلی ندارد. ولی نمیدونم چرا این خطا رو میده؟؟! لطفاً بنده رو راهنمایی بفرمایید. متشکرم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

   سلام
   باید با پشتیبانی شرکتی که قالب رو ازشون خریداری کردید در ارتباط باشید