• آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد

چگونه زمینه های دلخواه وردپرس را شرطی کنیم؟

زمینه های دلخواه وردپرس را شرطی کنیم

یکی از قابلیت های برجسته وردپرس امکان قرار دادن زمینه دلخواه در پوسته آن می باشد.بوسیله زمینه های دلخواه می توانید مطالب و لینک های خود را در مطلبتان قرار داده و در قسمت مشخص شده در پوسته در زمان اجرا نمایش دهید. یکی از قسمت هایی که این روزها در بیشتر وب سایت ها شاهد آن هستیم بخش دانلود فایل های آن وب سایت می باشد.بیشتر سایت ها برای قرار دادن لینک های دانلود مطالب وب سایتشان از زمینه های دلخواه استفاده می کنند که امروز می خواهیم با قرار دادن کدهای زمینه های دلخواه شرطی شما عزیزان را آشنا کنیم. یعنی در صورتی که زمینه دلخواه وجود داشت باکس دانلود نمایش داده شود و اگر وجود نداشت چیزی نمایش داده نشود.

برای شروع کار ابتدا با زمینه دلخواه در وردپرس آشنا شوید.

شرطی کردن زمینه های دلخواه در وردپرس

ابتدا یک متغیر به نام mid_var ایجاد نمودیم و مقدار زمینه دلخواه را درون آن قرار دادیم و با دستور شرطی if بررسی نمودیم که اگر مقدار این متغیر downloadlink خالی نبود لینک دانلود را نمایش بده.

این کد باید در حلقه while پست های شما قرار داده شود. کد بالا بررسی می کند که آیا زمینه دلخواهی به نام downloadlink موجود هست یا خیر . اگر موجود بود حالا دکمه Download Now را نمایش می دهد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

 1. 17 بهمن 1395 ساعت 07:27

  سلاموقت بخیرمن میخوام Field Group اگر با IDCategories مورد نظر برابر بود نماش داده بشه در صفحه اگر برابر نبود نشان نده.لطف میکنید کدش قرار بدید.تشکر از سایت خوبتون

 2. 1 دی 1395 ساعت 02:26

  برات آرزوی موفقیت دارم همکارخوب و پرتلاشم

 3. 19 دی 1394 ساعت 18:37

  سلام مطالب های عالی میذارید همینطوری ادامه بدید.
  فقط شما از چه فونتی استفاده میکنید برای نوشتن مطالب چون خیلی عالی مینویسید راحتر میشه خوند ممنون میشم اسم فونت و طرز نوشتن رو بگید ممن از شما

enamad