امتیاز دهی به تصاویر سایت وردپرس با Hot or Not

4.5 / 5. تعداد رای: 2

امتیاز دهی به تصاویر سایت وردپرس با Hot or Not

امتیاز دهی به تصاویر سایت وردپرس

می خواهید کاربران بتوانند تصاویر سایتتان را رتبه کندی کنند؟ در این مقاله ما به شما روش رتبه بندی تصاویر در وردپرس را آموزش میدهیم.

اولین کاری که نیاز به انجام دارید نصب و راه اندازی افزونه  Hot or Not میباشد. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی افزونه 2 آیتم منوی جدید به منوی کناری وردپرس اضافه می‌کند. مورد اول Competitors میباشد که یک نوع پست سفارشی میباشد. به Competitors » Add New برای افزودن  competitor جدید بروید. صفحه افزودن competitor جدید مانند صفحه ویرایش پست میباشد. برای آپلود تصویر روی  Add Media کلیک کرده و تصویر را آپلود کنید.

در سمت راست صفحه پنل سفارشی برای صفحات را خواهید دید. گروه هایی که مانند دسته بندیها میباشند. میتوانید بین اعضای گروهها رتبه بندی را اجرا کنید. همچنین میتوانید چند گروه ایجاد کرده و رقبا میتوانند بخشی از چند گروه در یکی باشند.

افزودن رقیب

دو رقیب با آپلود تصویر اضافه کنید. میتوانید چند تصویر برای یک رقیب اضافه کرده و زیر تصویر متن بنویسید و به رقبا عنوان دهید. تمام اینها در طول رقابت نشان داده میشوند. اکنون شما چند رقیب را در یک گروه اضافه کرده اید سپس یک رقابت بین آنها ایجاد کنید. برای ایجاد رقابت جدید صفحه یا پست جدید خلق کنید. اکنون یک آیکون برجسته در منوی ویرایشگر پست خواهید دید برای باز کردن مولد کد کوتاه روی آن کلیک کنید. کد را پیکر بندی کرده و روی Insert Shortcode کلیک کنید.

مولد کد کوتاه

پست را انتشار دهید و برای دیدن رقابت در عمل به سایت خود بروید.

سفارشی کردن

رتبه بندی با راهی آسان برای پیکر بندی گزینه های سفارشی می آید. برای پیکر بندی این گزینه ها به Hot or Not>تنظیمات بروید. در این صفحه میتوانید بزرگترین اندازه تصویر را برای رقبا تنظیم کنید,به کاربران اجازه ی اشتراک گذاری رقابت را روی فیسبوک دهید و پیام تغییر را هنگام رای کاربران نمایش دهید و سپس افزونه رقیب بعدی را بارگذاری می‌کند. برای ذخیره تغییرات روی  Update All Settings کلیک کنید.

تنظیمات رتبه بندی

همچنین میتوانید بین استفاده از رتبه بندی و یا چیز دیگری یکی را انتخاب کنید. برای شخصی کردن گزینه ها به  Hot or Not>تنظیمات بروید. برای شخصی کردن طرح رنگ و ظاهر بصری رقابت به Hot or Not » Styling بروید. در این قسمت میتوانید برای متن و رتبه بندی رنگ انتخاب کنید.

styling-hotornot

مسابقات مرحله نهایی مانند رتبه بندی میتواند برای کاربران وب سایت خطرناک باشد که میتواند نرخ برگشت خوردن را کاهش داده و زمان صرف شده در صفحه را افزایش دهد.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟