• آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد

قالب وردپرس Guideline فارسی

قالب وردپرس Guideline فارسی

قالب وردپرس Guideline

قالب وردپرس Guideline رایگان و فارسی سازی شده توسط تیم میهن وردپرس می باشد. قالب وردپرس Guideline مناسب برای سایت های چند منظوره است. این قالب سازگار با هر موضوع و کسب و کاری است و با آن می توان به راحتی یک سایت وبلاگ نویسی ساده را در کمترین زمان راه اندازی کرد.

قالب وردپرس Guideline به طور کلی در چارچوب وبلاگ نویسی می باشد. و می توانید یک سایت وبلاگ نویسی را در زمان کم با این قالب به راحتی راه اندازی کنید. همچنین دارای بسته نصبی آسان و نصب قالب در 5 دقیقه می باشد که پس از نصب قالب به راحتی می توانید تغییرات مورد نظر برای سایت خود را انجام دهید. این قالب دارای امکان نوار کناری است برای ارائه  خدمات و یا هر موارد دیگری. تنظیمات این نوار را می توان از طریق سفارشی سازی ابزارک ها انجام داد. با تغییر و تنظیم محتوا از طریق نوشته ها می توان به راحتی وبسایت مورد نظر خود را ساخت.

این قالب دارای فونت زیبای بی یکان فارسی می باشد. و به وبسایت شما شکل زیبایی می دهد. همچنین سازگار با موبایل و تبلت می‌باشد و کاملا ریسپانسیو است.

امکانات کلی این قالب وردپرس:

 • مناسب برای هر نوع وبسایتی
 • دارای فونت بی یکان فارسی
 • دارای بسته نصبی و نصب قالب در 5 دقیقه
 • سازگار با موبایل و تبلت و کاملاً ریسپانسیو
 • یک قالب وبلاگ نویسی ساده و زیبا

نکته: این قالب دارای بسته نصبی آسان می باشد. شما می توانید با چند کلیک ٬ سایتی مثل دمو داشته باشید. آموزش ویدیویی نصب بسته های نصبی

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

 1. 13 خرداد 1397 ساعت 22:14

  سلام. روز بخیر
  من هر کاری کردم نتونستم تصویری که برای مطلب گزاشتم رو توی صفحه اول کنار خود متن نمایش بدم.
  چه کاری باید انجام بدم/.
  ممنون/.

  • محمد مقدم
   14 خرداد 1397 ساعت 10:27

   سلام
   برای نمایش تصویر کنار متن در مطلب ، روی تصویر کلیک کنید و راست چین یا چپ چینش کنید. متن اتومات به کنار تصویر منتقل میشود.

enamad