سایت برتر

یافتن و نصب افزونه وردپرس از GitHub

نصب افزونه وردپرس از GitHub

یافتن و نصب افزونه وردپرس از GitHub

در  GitHub صدها افزونه وردپرسی وجود دارد. در گذشته ما به شما روش نصب دستی افزونه ها و تم ها از GitHub را آموزش میدادیم اما برخی کاربران از ما روشهای راحتتری برای انجام این کار خواسته اند. در این مقاله ما به شما روش یافتن و نصب افزونه وردپرس از GitHub را آموزش میدهیم.

مهم: برخلاف انبار رسمی افزونه های وردپرس،در اینجا هیچکس با وارد کردن دستی افزونه از GitHub موافقت نمی‌کند. در هنگام نصب یک افزونه از GitHub مراقب باشید و مطمئن باشید که افزونه را از یک منبع قابل اعتماد نصب میکنید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و راه اندازی افزونه GitHub Plugin Search میباشد. این افزونه خارج از جعبه کار می‌کند و تنظیماتی برای پیکر بندی آن وجود ندارد. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

حالا به بخش افزونه ها > افزودن بروید.

افزونه یاب github

برای نصب افزونه روی لینک Install Now کلیک کنید. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد افزونه هستید روی لینک View on GitHub کلیک کرده تا صفحه افزونه در GihtHub باز شود. افزونه Github به دنبال جایگزین پیش فرض از ویژگیهای جستجوی وردپرس میباشد. با این حال مخزن رسمی افزونه وردپرس دارای یک لینک mirror روی GitHub میباشد. این به این معناست که افزونه نتایج را از مخزن wordpress.org نشان میدهد.

توجه داشته باشید که پس از نصب این افزونه علاقه مندیها،تازه ها در صفحه نصب افزونه کار نمی‌کند. این تب ها یک لیست پیش فرض از افزونه Github را نشان میدهند.

نحوه ی آپدیت کردن افزونه های نصب شده از Github

به طور پیش فرض وردپرس عمل آپدیت برای افزونه های نصب شده از GitHub را نمایش نمیدهد. از آنجا که بروز نگه داشتن افزونه خوب است نیاز است که شما را از آپدیت بودن مطمئن کنیم.  شما نیاز به نصب و فعال سازی افزونه  Git Plugin Updates دارید.

موفق باشید

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...