ایمیل مارکتینگ رایگان را چگونه انجام دهیم

5 / 5. تعداد رای: 1

ایمیل‌‌‌ مارکتینگ رایگان
ایمیل‌‌‌ مارکتینگ رایگان

همیشه موضوعات رایگان جذابیت خاصی دارن! قبول دارید؟ مخصوصا اگر بتونن مارو به درآمد برسونن. یکی از این جذاب‌‌های پولساز مبحث ایمیل مارکتینگ رایگان است که میتونه ما را پولدار کند. اما یک نکته، ایمیل مارکتینگ را نمیتونیم توضیح دهیم رایگان است. چون سیستم هایی که دارن این سرویس را ارائه میکنن فقط تعداد محدود با امکانات محدودی را به صورت رایگان ارائه میدن و برای استفاده از قابلیت ها و مزیت های بیشتر این سیستم ها باید پکیج های ماهانه یا سالیانه را خریداری کنید که هر کدام خصوصیت خاص خودش را دارد. برای این که بدانید چطور ایمیل‌‌‌ مارکتینگ را رایگان انجام بدیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

برای این که بتوانیم یک ایمیل خوب ارسال کنیم، به غیر از دوره آموزش ایمیل مارکتینگ میهن‌‌وردپرس میتونید از مقاله ای که به صورت رایگان به تازگی در سایت منتشر شده استفاده کرده و نکات مهم ایمیل مارکتینگ را یاد بگیرید و استفاده کنید.

چرا ایمیل مارکتینگ رایگان

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزار های حفط مشتری و حفظ برقراری ارتباط با مشتری حساب می‌‌شود و از نظر من مهم ترین‌‌ هم است چون امروزه مخاطبان روزانه ایمیل خود را بلاجبار چک می‌کنند، حالا به هر دیلیلی. ممکن است شخصی در سایتی ثبت نام کند یا در لحظه پرداخت هزینه اسنپ خود ایمیلش را وارد کند تا رسید پرداخت برایش ایمیل شود و… پس وارد ایمیلش میوشد تا ایمیل هایش را چک کند.

تمامی این ها به ما این فرصت طلایی را میده تا بتونیم حضور پرنگی در زندگی مخاطب داشته باشیم و همیشه یادآور این باشیم که هِی ما اینجاییم، اگر محصول ما را خواستی فقط لینک زیر را بزن و یا کمک خواستی بگو، مشاورین ما برای رفع نیاز تو تلاش می‌کنند.

درسته که راه های زیادی وجود دارد تا با مشتری ارتباط داشته باشیم ولی ایمیل مارکتینگ به لطف اینترنت و سیستم های ارسال ایمیل، یکی از بهترین و ساده ترین راهکار هایی است که میتوانیم استفاده کنیم.

بهترین سیستم‌های ایمیل مارکتینگ رایگان

خوشبختانه در ایران این سیستم های ارسال ایمیل و مدیریت ایمیل کاربر قابل استفاده است و نیازی به ترسیدن از دست دادن اطلاعات کابر وجود ندارد و می‌‌تونید با خیال راحت با این سیستم ها کار کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

یکی از این سیستم های رایگان ارسال ایمیل انبوه mailerlite است که می‌‌تونید با ثبت‌‌‌‌‌نام و ارسال و ساخت لیست کاربران خود از آن استفاده کنید. میلرلایت از محبوبیت خوبی در بین کاربران ایمیل مارکتر برخوردار است. دلیل این محبوبیت، رابط کاربری ساده این سیستم است. ما آموزش ثبت نام در میلرلایت بدون بلاک شدن را در وب‌سایت قرار دادیم و میتوانید در بخش مقاله آن را بیابید.

 بهترین سیستم های ایمیل مارکتینگ رایگان
بهترین سیستم های ایمیل مارکتینگ رایگان

از دیگر سیستم های ارسال ایمیل mailchimp است که این سیستم تا 2000 کاربر و 12000 ایمیل در ماه را به صورت رایگان ساپورت می‌کند که این تعداد کاربر و ایمیل بین این سیستم هایی که معرفی میکنیم تقریبا برابر است و شما میتوانید هر کدام که خواستید را استفاده کنید. تنها مشکل میل‌‌‌چیمپ این است که شاید مجبور شوید با VPN یا سرویس شکن از آن استفاده کنید چون تحریم هستیم اما میلرلایت آزاد است.

سیستم ارسال ایمیل میل‌‌چیمپ
سیستم ارسال ایمیل میل‌‌چیمپ

سیستم‌های ایمیل مارکتینگ رایگان ایرانی

اینجا به دو سیستم ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل انبوده ایرانی می‌‌پردازیم که یکی از آن‌‌ها با نام ( میل چی ) و دیگری با نام ( پاکت ) فعالیت می‌‌کنند که در بین سیستم های فعلی ایرانی از سرویس های مناسب تری برخوردار هستند، اما هیچ وقت نمی‌‌تونید توقع بسیار بالایی مانند میلرلایت و میل‌‌چیپ از آن ها داشته باشید.

سرویس ایمیل مارکتینگ میل چی که سرویس ایرانی محسوب میشود از رابط کاربری ساده‌‌ای استفاده می‌‌کند و شما می‌‌توانید قالب ایمیل خود را در آن به سادگی طراحی کنید و برای مخاطبین خود ارسال کنید.

mail chi
سرویس ایمیل مارکتینگ میل چی

و در نهایت سیستم ایمیل‌‌‌ مارکتینگ رایگان ایرانی پاکت که کار کاربران ایرانی را برای پرداخت هزینه های دلاری سنگین سیستم هایی چون میلرلایت را ساده کرده و نگرانی کاربران نسبت به بلاک شدن IP ایران را رفع کرده همچنین به نظر می‌‌رسد این سیستم بتواند در آینده جایگاه خوبی در بین سیستم های ایرانی داشته باشد و انتخاب کاربران ایرانی پکت باشد.

سیستم ایمیل‌‌‌ مارکتینگ رایگان ایرانی پاکت
سیستم ایمیل‌‌‌ مارکتینگ رایگان ایرانی پاکت

موفق باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟