ارسال لینک دانلود به ایمیل با افزونه Email Download Link

3.8 / 5. تعداد رای: 4

ارسال لینک دانلود به ایمیل با افزونه Email Download Link

همان‌طور که اطلاع دارید جمع‌آوری ایمیل در بازاریابی اینترنتی و ایمیل مارکتینگ یکی از راه‌های سریع به هدف رسیدن کمپین‌های تبلیغاتی شما است. اما چه چیزی بهتر از اینکه ایمیل‌های کاربران سایتتان را دریافت کنید؟ کاربران سایت شما به کدام بخش سایت شما احتیاج دارند؟ معمولا بخش دانلود فایل و لینک‌های دانلود یکی از بهترین بخش‌های سایت شماست که می‌توانید ازآنجا اقدام به دریافت ایمیل کاربران سایتتان کنید؛ اما چگونه؟! راه‌حل شما استفاده از افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل است.

توسط افزونه‌ای که در اینجا به شما معرفی می‌کنیم قادر هستید که محصولات دانلودی خود را به ایمیل کاربران خود ارسال کنید. این افزونه به شما کمک می‌کند که فایل‌های خود را در قالب‌های مختلف در اختیار کاربران قرار دهید و آن‌ها را به سمت خود جذب کنید. بنابراین با این آموزش از میهن وردپرس همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چطور این کار را باید انجام دهید.

دانلود به ازای عضویت در خبرنامه

درواقع اگر شما صاحب یک وب‌سایت هستید که در آن محصولات دانلودی را در اختیار کاربران قرار می‌دهید یکی از افزونه‌هایی که حتماً به آن نیاز پیدا می‌کنید Email download link است. شما می‌توانید خیلی راحت با انجام دادن این کار بر محبوبیت خود بیفزایید. همچنین این کار کمک می‌کند شما بتوانید فروش بهتر و بیشتری نیز داشته باشید.

شما باید بتوانید با استفاده از روش‌های مختلفی ایمیل‌های کاربران را دریافت کنید. بعد از آن شما می‌توانید خیلی راحت از این افزونه استفاده کنید. بنابراین انجام دادن این کار نیاز به داشتن لیستی از ایمیل‌ها دارد که شما در گذشته آن‌ها را دریافت کرده‌اید.

توسعه‌دهندگان وردپرس برای انجام امور مختلف راه‌های زیادی را در نظر گرفته‌اند و برای انجام دادن این کار پلاگین های مختلفی را ارائه کرده‌اند. اما افزونه‌ای که برای انجام دادن این کار به شما معرفی می‌کنیم بسیار ساده و کاربردی است و شما می‌توانید در عرض چند دقیقه این قابلیت را در وردپرس خود داشته باشید بدون اینکه نیاز باشید حتی یک خط کد نویسی انجام دهید. در این روش کاربر تنها با واردکردن ایمیل خود می‌تواند فایل موردنظر خودش را دریافت کند.

افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل

افزونه Email Download Link یک افزونه پرکاربرد و مفید وردپرسی است. این افزونه می‌تواند لینک‌های دانلود شما را به اینباکس ایمیل کاربران سایتتان ارسال کند. با این کار تنها راهی که برای کاربران سایت شما می‌ماند ارائه ایمیل واقعی خودشان است. زیرا درصورتی‌که رایانامه معتبری به شما ارائه نکند فایل دانلودی دریافت نخواهد کرد.

Email download link افزونه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد در ازای ارسال لینک به ایمیل کاربران سایتتان، لیستی از کاربران دریافت کرده و با سرویس‌های ایمیل مارکتینگ نظیر مای میل اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی به کاربران سایت خود کنید. این افزونه لینک‌های دانلود مستقیم را به کاربران ارسال نمی‌کند. بلکه لینک‌هایی با مدت‌زمان محدود ارسال می‌کند.

با این افزونه می‌توانید اقدام به جمع‌آوری لیستی مهم و معتبر از ایمیل کاربران سایت خود کنید. شما می‌توانید با استفاده از این پلاگین این کار را به‌راحتی در وب‌سایت خود مدیریت و کنترل کنید. یکی از مزیت‌هایی که استفاده از این افزونه دارد این است که فایل‌های شما فقط برای اعضای سایتتان ارسال خواهد شد. یعنی اینکه از فایل‌های شما محافظت می‌شود. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه را در اینجا ذکر کرده‌ایم:

امکانات کلی افزونه

 • فرم ورود اطلاعات مدرن و امن
 • قابلیت بررسی و تایید صحیح بودن ایمیل
 • امکان خروجی گرفتن با فایل CSV از ایمیل‌ها
 • طراحی رسپانسیو
 • قابلیت اضافه کردن بخش قوانین و مقررات
 • قابلیت اضافه کردن فرم عضویت به ازای دانلود با شورت کد
 • قابلیت افزودن فرم در ساید بار با استفاده از شورت کد
 • قابلیت حذف یا نمایش فیلد نام
 • نصب آسان

آموزش نصب افزونه Email download link

اولین کاری که باید انجام دهید این است که این افزونه را از مخزن وردپرس خود دریافت و آن را روی سایت خود نصب کنید. اگر هم آشنا به نصب افزونه نیستید می‌توانید آموزش نصب افزونه در وردپرس را مشاهده کنید.

نصب افزونه Email download link
نصب افزونه Email download link

پس‌ازاینکه افزونه را نصب کردید یک بخش جدید به نام “لینک دانلود” به پیشخوان وردپرس شما افزوده می‌شود. این پلاگین دارای تنظیمات و بخش‌هایی است که برای شما توضیح می‌دهیم. اولین گزینه‌ای که شما مشاهده می‌کنید دانلودها است که در اینجا یک لیست از لینک‌های دانلود را برای شما نمایش می‌دهد.

لینک‌های دانلود در افزونه Email download link
لینک‌های دانلود در افزونه Email download link

اگر شما بخواهید که یک لینک جدید ایجاد کنید باید در همین صفحه روی “افزودن جدید”کلیک کنید. پس از آن یک صفحه مانند زیر مشاهده می‌کنید که با واردکردن اطلاعات این مرحله به‌پایان می‌رسد. در گزینه اول شما باید فایلی که قصد دارید لینک آن برای دانلود به کاربر ارسال شود را وارد کنید.

افزودن لینک دانلود در افزونه Email download link
افزودن لینک دانلود در افزونه Email download link

گزینه عنوان برای در نظر گرفتن یک عنوان جهت لینک دانلود است. گزینه گروه هم برای این است که در صورت دلخواه یک گروه برای لینک دانلود خود در نظر بگیرید. تاریخ انقضا برای این است که شما یک مدت‌زمان برای منقضی شدن لینک دانلود وارد کنید و آن را محدود کنید. قسمت آخر یعنی تازه کردن لینک برای این است که اگر می‌خواهید یک لینک مرجع در نظر بگیرید.

تنظیمات

تنظیمات این بخش کاملاً به زبان فارسی است و شما می‌توانید خیلی راحت آن‌ها را تغییر دهید. این تنظیمات دارای زبانه‌های مختلفی است. اولین زبانه‌ای که در اینجا مشاهده می‌کنید عمومی است که شامل تنظیمات عمومی است. شما در این زبانه اطلاعاتی را مشاهده و در صورت تمایل آنها را تغییر دهید.

در اینجا شما می‌توانید مشخص کنید که ایمیل ارسالی از سمت چه کسی است و می‌توانید آن را به ایمیل دلخواه خود تغییر دهید. همچنین این افزونه برای شما این امکان را فراهم کرده که بتوانید نوع ایمیل و تاریخچه حذف را در نظر بگیرید.

تنظیمات عمومی در افزونه Email download link
تنظیمات عمومی در افزونه Email download link

تب بعدی که در اینجا وجود دارد ایمیل دانلود است که در اینجا شما تعیین می‌کنید که عنوان ایمیل به چه صورت باشد و همچنین چه متنی برای کاربر نمایش داده شود.

تنظیمات ایمیل دانلود در افزونه Email download link
تنظیمات ایمیل دانلود در افزونه Email download link

تب بعدی مربوط به تنظیمات ایمیلی است که هنگام درخواست دانلود جدید باید برای مدیر ارسال شود. یعنی شما باید ایمیل مشخصی را وارد کرده و تعیین کنید که عنوان و متن این ایمیل باید به چه شکل باشد.

تنظیمات ایمیل مدیر در افزونه Email download link
تنظیمات ایمیل مدیر در افزونه Email download link

قسمت بعدی که شما مشاهده می‌کنید مربوط به پیام‌ها است. این قسمت برای این است که در صورت عملیات‌های مختلف چه پیام‌هایی برای کاربران نمایش داده شود.

تنظیمات پیام‌ها در افزونه Email download link
تنظیمات پیام‌ها در افزونه Email download link

تب جزئیات زمان‌بندی نیز برای این است که زمان‌بندی‌ها را تغییر دهید. این قسمت مشخص می‌کنید که آدرس دانلودها هرچند مدت یک‌بار تازه‌سازی شوند. همچنین امکان تغییر آدرس Cron job بر اساس دلخواه شما نیز وجود دارد.

تنظیمات زمان‌بندی در افزونه Email download link
تنظیمات زمان‌بندی در افزونه Email download link

تاریخچه

زمانی که روی این گزینه کلیک کنید یک تاریخچه از ایمیل‌های ارسال‌شده برای کاربر برای شما نمایش داده می‌شود. این قسمت کمک می‌کند مدیریت خوبی روی ایمیل‌ها داشته باشید و بتوانید آن‌ها را کنترل کنید.

بخش تاریخچه در افزونه Email download link
بخش تاریخچه در افزونه Email download link

امنیت

یکی از قسمت‌های بسیار خوبی که در این افزونه وجود دارد و سبب محبوبیت آن شده است امنیت است. شما می‌توانید توسط این افزونه ریکپچا اضافه کنید تا امنیت این قسمت را افزایش دهید. قسمت اول یعنی فیلتر امنیتی برای این است که در صورت تمایل بتوانید آی پی موردنظر برای مسدود شدن را وارد کنید. همچنین لیست اسپم‌ها نیز قابل مشاهده است.

بخش فیلتر امنیتی در افزونه Email download link
بخش فیلتر امنیتی در افزونه Email download link

تب بعدی کد امنیتی است که برای تنظیمات ریکپچا و فعال‌سازی آن است. در صورت دلخواه خود می‌توانید ریکپچا را وارد کنید.

بخش کد امنیتی در افزونه Email download link
بخش کد امنیتی در افزونه Email download link

پیروز و موفق باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  با سلام 1 ساله این افزونه اپدیت نشده چه زمانی آپدیت می گردد تا خرید انجام دهم؟

 2. U4005 ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

  با سلام و احترام
  لطفا بفرمایید ایا میشود چند لینک را همزمان قرار داد و یا اینکه فقط امکان در درج یک لینک وجود دارد
  با تشکر

  • Reza Rad رضا راد ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

   سلام فقط لینک دانلود

   • U4005 ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

    با تشکر
    درسته من یک لینک صوتی دارم و یک لینک pdf و میخوام اینها همزمان با هم ارسال بشه و zip هم نمیخوام بکنم ایا این امکان وجود دارد یا خیر یعنی میشه کاری کرد که هردود لینک بفرسته یا نه

 3. U5217 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام من خریدم استفاده هم کردم خوب بود فقط یک مشکل داره. خروجی رو توی اکسل خراب میده چکار کنم ؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام مشکل این افزونه نیست. کلا خروجی اکسل و اکسس از فارسی خراب از آب در میاد.

   • U5217 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

    اگر فقط فیلد ایمیل ر فعال بذارم درست میده خروجی ؟

    • Reza Rad رضا راد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
     • U5217 ۸ خرداد ۱۳۹۶

      رفع نشدريا، کد زیر مربوط به اینه –      if (sizeof($rows) > 0) {      if (strstr($_SERVER[“HTTP_USER_AGENT”],”MSIE”)) {       header(“Pragma: public”);       header(“Expires: 0”);       header(“Cache-Control: must-revalidate, post-check=0, pre-check=0”);       header(“Content-type: application-download”);       header(“Content-Disposition: attachment; filename=\”emails.csv\””);       header(“Content-Transfer-Encoding: binary”);      } else {       header(“Content-type: application-download”);       header(“Content-Disposition: attachment; filename=\”emails.csv\””);      }      $separator = $this->options[‘csv_separator’];      if ($separator == ‘tab’) $separator = “\t”;      echo ‘”Name”‘.$separator.'”E-Mail”‘.$separator.'”Registered”‘.$separator.'”URL”‘.”\r\n”;      foreach ($rows as $row) {       echo ‘”‘.str_replace(‘”‘, ”, $row[“name”]).'”‘.$separator.'”‘.str_replace(‘”‘, “”, $row[“email”]).'”‘.$separator.'”‘.date(“Y-m-d H:i:s”, $row[“registered”]).'”‘.$separator.'”‘.str_replace(‘”‘, ”, $row[“url”]).'”‘.”\r\n”;      }      die();              }

      • Reza Rad رضا راد ۸ خرداد ۱۳۹۶

       متوجه نشدم. موقع خروجی گرفتن این ارور رو میده؟ اگر بله باید mod_expires رو از هاستتون بخواید فعال کنند

 4. U4005 ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلام و احترامیک راهنمایی از شما می خواستم و اینکه وقتی افزونه لینک ارسال می کند در ایمیل لینک به صورت یک تکست نمایش داده می شود و کار بر مجبور ان را در مرور گر کپی کند میشه بفرمایید باید چکار کنم که به صورت لینک در ایمل ظاهر شودتنظیمات به صورت پیش فرض خود افزونه هست و من تغییر نداده امبا تشکر

  • Reza Rad رضا راد ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام لینک را بصورت اچ تی ام ال وارد کنید. البته توی یاهو اینطور هست و باید زیرش بنویسید لینک را در مرورگر کپی کنید

 5. U4850 ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

  سلاممشکل پورت رو با جابجایی به هاست جدید حل کردم ولی هنوز مشکل ارسال لینک دانلود برام پابرجاست

  • Reza Rad رضا راد ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

   تنظیمات ارسال ایمیل رو چک کنید. با همون افزونه wp mail smtp . اگر سایتتون ایمیل ارسال کنه افزونه مشکلی نخواهد داشت

   • U4850 ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

    سلام من تنظیمات افزونه رو مو به مو و چند بار چک کردم در ارسال ایمیل تست در خط اول مینویسهTest Message Sentو بعد از چندین خط در پایین ان  مینویسه2017-04-17 11:24:11 Connection: closed2017-04-17 11:24:11 SMTP Error: Could not authenticate.و هیچ ایمیلی ارسال نمیشهبا چند سرویس ایمیل و و سحشئ ها هم چک شد

    • Reza Rad رضا راد ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

     کانکشن بسته شده یعنی ارتباط برقرار نیست و پورت بسته هست. Could not authenticate یعنی یوزر پس ایمیل اشتباهه

 6. U6276 ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

  من این افزونه رو خریدم از شما … چطور میتونم تو هر پست لینک دانلود مشخص رو بزارم ؟

 7. کاربر مهمان ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

  من یه سوالی داشتم … میشه با این افزونه داخل هر پست صفحه پرداخت یا chek out افزونه edd به صورت پاپ آپ باز بشه ؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

   سلام خیر باید از افزونه layered popups که توی سایت هست استفاده کنید

   • U6276 ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

    این افزونه بهتره یا افزونه نینجا ؟  من می خوام page پرداخت افزونه edd داخل یک پاپا آپ تو صفحه نوشته باز بشه … این کار امکان پذیره ؟

    • Reza Rad رضا راد ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

     سلام هر کدام از اینها قابلیت های خاص خود را دارند. لایر پاپ آپ امکان قرار دادن شورت کد رو داره

 8. کاربر مهمان ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

  ببخشید آپ دیتش که کار میکنه و امکان ادیت باکس هم داره در کد کنیون دیدم اومده جدیدش رو میشه بذارید؟ من خریدم این افزونه رو فرمودید بعد عید آپ دید می کنید، ممنون میشم سریع آپ دیت بشه، من نال شدشو به خاطر نیاز خیلی زیاد مجبور شدم نصب کنم، کل سیستم سایتم ویروسی شد. 1 روز کامل طول کشید تا کدهای مخربش رو پاک کردم. مشتاقانه منتظر هستم این افزونۀ بینهایت کاربردی رو سریعتر آپدیت کنید.با تشکر و خدا قود

  • Reza Rad رضا راد ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

   سلام بله حتما بروز رسانی خواهیم کرد

   • U924 ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

    ممنون، خیلی لطف کردید. عالی کار میکنه افزونه، ممنون میشم این یک افزونه رو به طور خاص سریع به سریع آپ دیت کنید چون از عالی ترین تکنیک برای ایمیل مارکتینگ که شاهرگ هر سایتی هست استفاده میکنه و سازندش رو هم خوندم کامنتاشو خیلی مشتاق هست و هی داره ویژگی های خیلی کاربردی تر توی هر ورژن جدیدترش به افزونه اضافه میکنه.در پناه خدا باشید، خدا قوت

 9. U4850 ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

  سلاماقای حسینی بنده راهنمایی شما را مو به مو انجام دادم ولی هنوز نتونستم این افزونه رو به کار بزنم چون هیچ ایمیلی برای کاربران ارسال نمیشه ( فقط از این افزونه ایمیل ارسال نمیشه)

  • Reza Rad رضا راد ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

   سلام تنظیمات ایمیل و ارسال ایمیل رو بررسی کنید. ایمیل ارسال کننده باید به نام سایت شما باشه و وجود داشته باشه

 10. U924 ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

  با درود خدمن شما، من این افزونه رو خریداری کردم ولی همونطور که نظرات رو هم خوندم دیدم خیلیا با این افزونه مشکل دارند، من این کد رو دقیق وارد کردم:[sdfile url=”http://dl.domoshaver.ir/VIP/Ebooks/47Pages/45Pages-BaSaateMochitMojezeKo.pdf”]و روی 2 تا سایت هم تست گرفتم، روی قالب گود نیوز، روی یکیش که بهم ریخته میومد(خیلی خیلی بهم ریخته و ناقص، رنگ دکمه و متن هیچیش نمیومد و طراز هم اصلا نبود متن و دکمه و نوشته های مربوط به افزونه)، و روی دومی هم اصلا نمیومد هررر کاری هم که گفتید در https://mihanwp.com/troubleshooting انجام دادم نتیجه نداد.، کل افزونه هارم غیر فعال کردم، قالب رو هم پیش فرض ورد پرس کردم، بازم نیومد، چیکار میتونم بکنم؟ امکانش هست بازگشت وجه کنید یا با همین وجه اجازه بدید افزونۀ دیگه ای بخرم ازتون؟وب سایت اصلیم هست: Domoshaver.irوب سایت دومم که تست گرفتمم هست: Artide.irدر ضمن توی ابزارک های وردپرس هم زدم اصلا نمایش نمیداد اونجا هم، خواهش می کنم یک کاری بکنید برام.ممنون از شما، پیشاپیش سال نو تون مبارک باشه و در پناه حق باشید.

 11. U4850 ۲۹ اسفند ۱۳۹۵

  سلامبعد از دادن ایمیل  و کلیک دکمه دریافت پیام “لینک دانلود ارسال شد به ” ظاهر میشه اما هیچ ایمیلی ارسال نمیشه.

 12. کاربر مهمان ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

  سلام ای کاش شما یه لینک تلگرامبه خریداراتون میداد تا آنلاین ارتباط داشته باشیم با شما یا حداقل گوشه سایت یه گفت و گوی آنلاین داشتید…مس خاستم بپرسم میشه این افزونه رو تو پاپ آپ نینجا یا لایر پاپا آپ قرار داد تا به صورت زیبا پاپ آپل بشه و بعد لینک دانلود به پست خاص فرستاده بشه …من می خوام تعداد زیادی از پست هامو مثل سایت همیار وردپرس لینک دانلودش رو به این شکل در بیارم …

  • Reza Rad رضا راد ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

   سلام قبلا آنلاین رو قرار دادیم متاسفانه سوالات عمومی خارج از پشتیبانی زیاد مطرح میشد. بله شما می تونید کد این افزونه رو توی نانجا قرار بدید اما متاسفانه بازهم درگیر ساخت فرم جدا برای هر پست خواهید شد.

 13. U6391 ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

  سلام وقتتون بخیربنده امروز این افزونه رو تهیه کردم و برای تست در این صفحه قرار دادم http://vaghttala.com/download/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3/که متاسفانه هیچ چیزی نمایش نمیدهتمام پرسش های دوستان رو هم خوندم ولی هیچ ایرادی نمیبینم و تمام مراحل رو انجام دادملطفا راهنمایی کنید خیلی نیاز دارم و منتظر پاسختون هستمبه این صورت در برگه قرار دادم[sdfile url=”http://vaghttala.com/wp-content/uploads/2017/03/5.zip”]

 14. کاربر مهمان ۲ اسفند ۱۳۹۵

  سلام . دموی این افزونه به صورت افقی است . آیا این امکان وجود دارد که به صورت ستونی و عمودی نمایش داده شود ؟

 15. کاربر مهمان ۲۷ دی ۱۳۹۵

  کد کوتاه رو قرار دادم . اما یکبار باکس دانلود اومد . اما حالا هرچی میزنم دیگه باکس دانلود رو نمایش داده نمیشه .از صفحه ساز ویژوال هم استفاده میکنم .لینک صفحه مربوطه:http://www.modir360.com/%D8%AE%D9%88%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C/

  • Reza Rad رضا راد ۲۷ دی ۱۳۹۵

   افزونه غیر فعال هست و باید فعالش کنید از بخش افزونه ها

   • کاربر مهمان ۲۷ دی ۱۳۹۵

    افزونه کاملا فعال هستش . اما کد بصورت متنی نمایش داده میشه .ایا به قالبی که استفاده میکنیم هم مرتبط میشه ؟افزونه رو تست کردم .و لینک دانلود ارسال میشه .تنها مشکل در حال حاضر نمایش ندادن شورت کد هستش.

    • Reza Rad رضا راد ۲۸ دی ۱۳۹۵

     شورت کد را مجدد وارد کنید. افزونه های دیگه رو غیر فعال کنید جهت تست و همچنین قالب رو به پیشفرض وردپرس تغییر دهید (جهت تست)

 16. کاربر مهمان ۲۷ دی ۱۳۹۵

  با سلام .بنده برای تست این افزونه رو نصب کردم .لینک دانلود رو هم بهش دادم . اما متاسفانه لیک دانلود رو ارسال نمیکنه به ایمیل.ایا مشکل از هاستینگ هستش یا اینکه باید به یه سرویس ایمیل متصل بشم .؟با احترام

 17. U423 ۲۶ دی ۱۳۹۵

  در آبدیت جدید چه چیزهایی تغییر کرده؟

 18. کاربر مهمان ۲۵ دی ۱۳۹۵

  ب اسلام و درود.ایمیل های وارد شده برای دانلود ، کجا ذخیره میشن ؟ایا بعد از ثبت ایمیل کاربر، ایمیل حذف میشه ؟ یا اینکه جایی برای مشاهده ذخیره میشه ؟با احترام

 19. کاربر مهمان ۱۹ دی ۱۳۹۵

  با سلام و درود.وقت بخیر.برای استفاده از این افزونه و ارسال لینک به ایمیل ، باید به سرویس های ایمیل مثل mailChimp , mymail  و …. وصل بود ؟ یا اینکه نیازی به اینها نیست ..؟بنده دنبال یه افزونه برای ارسال لینک به ایمیل هستم که نیاز به سرویس های ایمیل نباشی. با احترام

 20. U4850 ۱۷ دی ۱۳۹۵

  کارهایی که در صفحه بود رو انجام دادم به جز غیرفعال کردن پلاگین ها ( چون تو سایت بنده چندتا پلاگین مهم نصب هست که هرکدوم رو بخوام غیر فعال کنم دیگه سایت کارایی خودش رو نداره)

 21. U4850 ۱۶ دی ۱۳۹۵

  افزونه ای که به عنوان حل مشکل بود نصب کردم به تنظیماتی که در اموزش بود روی دریافت لینک دانلود که کلیک میشه، علامت please waite ( دایره در حال چرخش ) میادو اتفاقی رخ نمیده

 22. U4850 ۱۶ دی ۱۳۹۵

  ایمیل هایی که کاربران وارد می کنند کجا ذخیره میشه؟

 23. U4850 ۱۶ دی ۱۳۹۵

  سلاماین افزونه رو خریدم1- شورت کد رو گذاشتم تو متنولی ایمیل رو که وارد می کنم فایل ارسال نمیشه ؟توی این صفحه به کار بردمhttp://nashrefile.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-12-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1/2-چطوری تنظیم کنم که تمام عرض صفحه رو نگیره ( الان تمام عرض صفحه رو میگیره برای 2 تا کادر )

  • Reza Rad رضا راد ۱۶ دی ۱۳۹۵

   سلام توي سايت ما سرچ كنيد حل مشكل ارسال ايميل وردپرس ، در مورد سايز بستگي به سي اس اس و چيدمان قالب داره

 24. U3884 ۶ آذر ۱۳۹۵

  سلام افزونه من با فونت فارسی مشکل پیدا کرده مربع میندازه چیکارش کنم؟

  • Reza Rad رضا راد ۶ آذر ۱۳۹۵

   سلام باید کد نویسی سی اس اس قالبتون رو با افزونه سازگار کنید تا نمایش بده آیکون ها رو

 25. کاربر مهمان ۵ آذر ۱۳۹۵

  ایا این افزونه با مای میل هماهنگ هستیعنی ایمیل اینجا مستقیم تو مای میل ذخیره میشه ؟

 26. کاربر مهمان ۵ آبان ۱۳۹۵

  ببخشید جواب منو ندادین .من این افزونه رو خریدم ولی کار نمیکنه شورت کد رو درون متن میزارم ولی هیچ چیزی نمیاد8b93a73be00a698fbd82153268687417 اینم شماره پیگیری که بعد از خرید به ایمیلم فرستادین

  • Reza Rad رضا راد ۵ آبان ۱۳۹۵

   سلام شورت کد رو درست وارد می کنید؟ آدرس یه صفحه که شورت کد رو داخلش قرار دادید ارسال بفرمایید

 27. U4005 ۷ مهر ۱۳۹۵

  با سلام من این افزونه را خریده ام لطفا بفرمایید آموزشی هم برای این افزونه در سایت موجود هست یا خیر  ودرضمن اگر بخواهم لینک دانلود محصولات را  بعد از خرید به ایمیل مشتری ارسال بشه از چه ابزاری باید استفاده بکنم با تشکر

  • Reza Rad رضا راد ۷ مهر ۱۳۹۵

   سلام خیر چیز خاصی نداره. فقط برای قرار دادن فرم عضویت به ازای دانلود این شورت کد را در متن نوشته یا برگه سایت خود قرار دهید: [sdfile url=”آدرس فایل در اینجا”] . برای فروش فایل از https://mihanwp.com/edd استفاده کنید

 28. U4005 ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

  با سلام بنده این افزونه را خریده ام اما موقعی که می خواهم دانلود کنم یک صفحه با یک سری حروف عجیب غریب باز میشه لطفا رسیدیگی کنید با تشکر

 29. کاربر مهمان ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

  سلام اقای راد چند تا سوال داشتم ممنون میشم مثل همیشه راهنماییم کنید.1- ایا این افزونه با میلر لایت هماهنگه؟2- قالبش قابل سفارشی سازی کردن هست؟3- چطوری تو منوی اصلی قالب زفایر مثل همین میهن وردپرس یه دکمه سبز رنگ بذارم؟ کلاسش چیه؟ و از کدوم قسمت باید اینکارو کرد؟مرسی 

  • Reza Rad رضا راد ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

   سلام
   1. باید بصورت دستی ایمیل ها رو کپی کنید توی میلرلایت 2.کد نویسی سی اس اس بلد باشید بله 3.باید کد نویسی بلد باشید و فایل header.php رو ویرایش کنید

 30. U3757 ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

  آیا با خرید افزونه Layered Popups دیگه برای ارسال لینک دانلود به ایمیل کاربران و یا ظاهر شدن لینک دانلود پس از ثبت ایمیل نیازی به این افزونه هم هست یا Layered Popups خودش همه این کارها رو انجام میده ؟

 31. کاربر مهمان ۲۶ تیر ۱۳۹۵

  با سلام
  من هنوز نخریدم ولی ایا میشه این امکان فقط برای کاربران غیر عضو همون مهمان باشه
  یعنی وقتی دکمه دانلود وجود داره اگه طرف عضو باشه ک لینک مستقیم واسش میاد ولی نباشه فرم گرفتن ایمیل و ارسال لینک واسش فعال شه
  آیا این امکانو داره راهنمایی کنید ممنون

  • Reza Rad رضا راد ۲۶ تیر ۱۳۹۵

   سلام
   بصورت پیشفرض این امکان رو نداره خیر. اما با افزونه های مختلف و کد php if is user میتونید مشخص کنید. بعد از خرید با تلفن دفتر تماس بگیرید راهنمایی خواهیم کرد.

   • کاربر مهمان ۲۶ تیر ۱۳۹۵

    ممنون از پاسخ سریعتون
    بنده یه سایتی ک نمیخوام نامبرده شه رو دیدم ک هنگام دانلود این امکانو داشت و بعد از دریافت ایمیل از طریق ملرلایت ایمیل واس کاربر میفرستاد
    بنده افزونه مای میل و اکانت ملیر لایتو دارم همچنین افزونه لایر پاپ اپ و برای هر کدوم از دانلود هام با استفاده از لایر پاپ اپ فرم درخواست ایمیل و سپس دادن فعال شدن لینک دانلودو قرار دادم آیا راهی هست که دکمه دانلودو برای کاربرای غیر عضو با باز شدن فرم پاپ اپ و برای عضا لینک مستقیم دانلود فعال شه ممنون میشم راهنمایی کنید
    تشکر از سایت و پشتیبانی عالیتون

    • Reza Rad رضا راد ۲۷ تیر ۱۳۹۵

     خواهش میکنم
     بله باید از یه افزونه محدودیت محتوا استفاده کنید که برای مهمان شورت کد پاپ آپ رو نمایش بده
     خواهش میکنم

     • کاربر مهمان ۲۷ تیر ۱۳۹۵

      ممنون
      ایا میشه اسم افزونشو معرفی کنید
      من میخوام به یه عکس لینک دانلود بدم و وقتی اعضا روش میزنند لینک فعال بشه ولی واسه مهمان مثلا یه پاپ آپ باز کنه آیا با کد خاصی میشه درست کرد ممنون میشم راهنمایی کنید بندرو

 32. U2574 ۲۳ تیر ۱۳۹۵

  سلامافزونه دانلود به ازای اشتراک در خبرنامه را خریداری و نصب کردم اما وقتی لینک دانلود را ایمیل می کند، لینک به صورت متن ساده می باشد یعنی قابل کلیک کردن نمی باشد لطفا راهنمایی کنید چکار کنم درست شود

  • Reza Rad رضا راد ۲۴ تیر ۱۳۹۵

   سلام. توی برخی از سرویس های ارسال ایمیل مثل یاهو بصورت متن هست و کاربر باید کپی کنه توی مرورگر

   • U2574 ۵ مرداد ۱۳۹۵

    لطفا یک راهکاری برای برطرف کردن این مشکل به ما معرفی کنید ، در سایت های دیگر که همچین فرم هایی برای دانلود رایگان وجود دارند فرم پر میکنیم لینک دانلود به صورت لینک قابل کلیک برای همان ایمیلی که این فرم را تست کردیم می آید و مشکلی از سمت یاهو وجود ندارد.
    لطفا اگر این امکان وجود دارد که به جای نمایش لینک طولانی ، متنی را به صورت لینک قرار دهیم راهنمایی کنید تا انجام دهیم

    • Reza Rad رضا راد ۵ مرداد ۱۳۹۵

     میتونید از متن ایمیل ارسالی ، با کد html لینک رو قرار بدید که نیاز به کمی کد نویسی html داره

 33. U777 ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

  سلام آقای حسینی.من ازتون افزونه یوزر پرو رو خریدم و شما گفتین میتونین فقط در یک دامنه استفاده کنید.در صرتی که من یه دامنه دیگه هم دارم.بهرحال من این افزونه رو هم میخوام خریداری کنم.آیا اینم به این صورته؟. نمیشه در 2 دامنه از این افزونه استفاده کرد؟اگر نه میتونم علتش رو جویا بشم؟با تشکر

 34. U1453 ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام دوباره
  مشکل را متوجه شدم، چون می خواستم مدت زمان نامحدود شود، زمان را 0 گذاشتم. الان روی 2 روز گذاشتم.
  اما برای اینکه مدت زمان را نامحدود بگذارم باید چه عددی بگذارم؟
  برای اینکه به صورت اتوماتیک به mailchimp بنده متصل شود، api و list id را زده ام اما عمل نکرد.آیا این قسمت را غیر فعال کرده اید؟
  شرت کد قرار گرفتن در ساید بار یا ویجت مخصوص آن چیست؟
  ممنون میشوم راهنمایی کنید.

  • Reza Rad رضا راد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. قرار بدید روی 999999 روز 😀 خیر بخش mailchimp غیر فعال نشده. هاستتون باید به mailchimp دسترسی داشته باشه. در مورد شورت کد هم میتونید از [sdfile url=”آدرس فایل در اینجا”] استفاده کنید.

   • U1453 ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

    ممنون
    الان از افزونه mailchimp subscribe form استفاده می کنم و درست کار می کند و نام و ایمیل اعضا برایم ارسال می شود. (وبسایت بنده kaghazak.com)
    اما همان تنظیمات را در پلاگین Subscribe & Download وارد کردم و کار نمی کند.
    اگر رسیدگی کنید ممنون میشم.

    • Reza Rad رضا راد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

     اطلاعات mailchimp و وردپرس رو ارسال کنید

     • U1453 ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

      سلام دوباره
      مشکل بر طرف شد.

      مثل اینکه برقراری ارتباط این پلاگین با mailchimp تاخیر دارد.
      یعنی حدود 3 الی 4 ساعت طول می کشد تا اطلاعات به لیست mailchimp اضافه گردد.

      ممنون از پیگیری تان

 35. U1453 ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام دوباره
  بعد از نصب و تست افزونه، لینک دانلودی که برای کاربر ایمیل می شود، کار نمی کند.
  لطفا رسیدگی کنید.
  ممنون

 36. کاربر مهمان ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام و وقت بخیر
  آیا امکان استفاده از این افزونه در ساید بار هم هست؟
  آیا امکان اضافه کردن متن یا تصویر و یا تغییر ظاهر کلید آن هست؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام بله با ابزارک متن میتونید شورت کدش رو قرار بدید. برای تغییر ظاهر باید کد نویسی Css به افزونه بدید

 37. U423 ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

  “برای دریافت لینک دانلود نام و ایمیل خود را وارد نمایید”
  می خوام این جملو عوض کنم که در فیلدهای تنظیمات موجود نیست.

 38. U1094 ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلاممن افزونه رو خریداری کردم.سوالی که برام پیش اومده این هست که شما گفتید که این افزونه لینک اصلی رو مخفی میکنه،تا اینجا درست،من ی فایل در هاستم اپلود کردم و لینک اون رو در شرت کد قرار دادم.وقتی لینک دانلود برای کاربر ایمیل میشه و کاربر روی لینک کلیک میکنه، صفحه ی جدیدی که باز میشه همون لینک اولیه و اصلی رو به کاربر نشون میده که اینطوری کاربر برای همیشه به اون محصول دسترسی خواهد داشت.برای رفع این مشکل باید چکار کنیم؟
  یک سوال دیگه هم دارم:
  من میخوام این محصول رایگان جزو محصولات فروشگاه ووکامرسم باشه،ولی وقتی اپلود میکنمش در ووکامرس و بعد لینک اپلود رو توی افزونه ی عضویت و دانلود قرار میدم،موقع دانلود خطای عدم دسترسی میاد.
  به طور کلی باید چکار کنم که هم محصولم جزو محصولات رایگان فروشگاه ووکامرسی باقی بمونه و هم بشه لینک اصلی رو هنگام دانلود مخفی کرد و کاربر اون رو نبینه؟

  • Reza Rad رضا راد ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام
   فعلا چاره ای نیست. البته کاربری که بخواد فایل شما رو منتشر کنه خب میتونه هر جایی آپلودش کنه
   برای رایگان کردن محصول قیمت رو 0 قرار بدید و فایل رو دوبار آپلود کنید هم برای ووکامرس و هم برای پاپ آپ

 39. U526 ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

  سلام کی بی تم رو آپدیت می کنین؟ورژن 12.7 اومده.

 40. U203 ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  سلام جناب آقای حسینی من میخوام  در صفحه اول سایتم یک لینک دانلود بذارم که پس از کلیک یک باکس پاپ آپ  با بک گراند رنگی باشه باز بشه فقط کلمه دانلود وباکس ایمیل باشه میخوام  امکان نوشتن جمله ای نیز بالا و پایین  باکس ایمیل بنویسم آیا این افزونه چنین امکانی دارد؟