اضافه کردن بوت استرپ به وردپرس

اضافه کردن بوت استرپ به وردپرس

با بوت استرپ میتوان استایل زیبا و جذابی به صفحات و نوشته سایت وردپرسی خود داد. اگر می‌خواهید بوت استرپ را به وبسایت وردپرسی خودتان اضافه کنید بهتر است با این افزونه این کار را انجام دهید. Easy Bootstrap Shortcode است افزونه سازگار با بوت استرپ 3.2.0 که اضافه کردن آیکون به ویرایشگر وردپرس (tinyMCE دکمه های کوتاه) و می تونید استایل بوت استرپ به وب سایت خود را فقط با کلیک بر روی آیکون ویرایشگر tinyMCE اضافه کنید.

ویژگی های افزونه  Easy Bootstrap Shortcode

  • افزودن آیکون در ویرایشگر وردپرس
  • افزودن شورتکد به ویرایشگر وردپرس
  • امکان تنظیم صفحه در سایز کوچک و معمولی
  • نمایش در سایدبار
  • سازگار با Bootstrap 3.0.3

نحوه کار با افزونه Easy Bootstrap Shortcode

در ابتدای کار افزونه را دریاقت و نصب کنید، پس از فعال کردن افزونه منو جدیدی تحت عنوان EBS settings در پیشخوان وردپرس ظاهر می شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید و تنظیمات را پیکربندی کنید.

تنظیمات افزونه

دراین قسمت چهار متاباکس وجود دارد، در اولین بخش، تنظیمات js و css را تنظیم کنید. گزینه Use from EBS Plugin را فعال کنید. در بخش font، میتوانید آیکون های Font Awesome را فعال و غیرفعال کنید. در بخش User Interface، رابط کاربری در بخش ویرایشگر را انتخاب کنید.( تعیین استایل دکمه های ویرایشگر).

در ادامه تنظیمات را به روز رسانی کنید. سپس، یک صفحه یا نوشته دلخواه در پیشخوان وردپرس ایجاد کنید. در نوار ابزار یک قسمت به نام EBS shortcode اضافه شده است. روی آن ابزار کلیک کنید. تعدادی گزینه های متفاوتی وجود دارد بر روی هر یک بر اساس دلخواه  و سلیقه خود کلیک کنید و تنظیمات را تغییر دهید و صقحه خود را به شکل جذاب تری طراحی کنید.

دکمه بوت استرپ

پس از اتمام کار یک شورتکد را مشاهده میکنید، حال صفحه و یا نوشته خود را منتشر کنید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.