کپی کردن برگه‌ها در وردپرس با افزونه Duplicate Page

2 / 5. تعداد رای: 4

کپی کردن برگه‌ها در وردپرس

کپی کردن برگه‌ها در وردپرس

هنگامی که سایت وردپرسی خود را طراحی می‌کنید، به طور حتم با برگه ها و نوشته ها و امکانات و ویژگی های وردپرس این کارو میکنید! این دو مورد مهم ترین بخشها برای طراحی و سفارش سازی قالب هستند. خب گاهی پیش می‌آید که طراحی چندین برگه یکسان است وفقط میخواید چندین آیتم را تغییر دهید.

بدین صورت، بهتر است برای بالایی سرعت عمل خود از برگه ها کپی گرفته و آنها را ویرایش کنید. با افزونه زیر متیوان این عمل را به خوبی و بدون نقص انجام داد. با ما همراه باشید.

نحوه کار با افزونه Duplicate Page

در ابتدا افزونه را دریافت و نصب و راه اندازی کنید. سپس افزونه را فعال نمایید. پس از فعال سازی افزونه، وارد بخش تنظیمات> Duplicate Page در پیشخوان وردپرس شوید. در این قسمت تنظیمات افزونه را پیکربندی کنید، سه گزینه موجوده، تک به تک را بررسی می کنیم:

Duplicate Post Status: در این قسمت تعیین کنید صفحه دلخواهتان در چه وضعیتی کپی شود. (پیش نویس، انتشار، خصوصی)
Redirect to after click on Duplicate This Link: در این قسمت تعیین کنید صفحه کپی شده به کجا هدایت شود.
Duplicate Post Suffix: در این قسمت یک پسوند برای صفحه کپی شده تعیین کنید تا به راحتی بتوان صفحه اصلی را از صفحه کپی شده تشخیص داد.
setting page
پس از بررسی تنظیمات افزونه، وارد برگه ها> همه برگه ها شوید و صفحه ای که قصد دارید از آن کپی بگیرید را انتخاب و روی لینک duplicate this کلیک کنید.
duplicate page
به صورت پیش فرض سریعا یک نسخه از صفحه شما در حالت پیش نویس ایجاد می شود. برای نوشته ها هم طبق همین روش پیش برید و از نوشتن تکراری مطالب خودداری کنید.
copy page
به این سرعت و خیلی روان، ساده میتونید از صفحات دلخواه تان کپی گرفته و سرعت عمل خود را بالا ببرید و از صفحات مجددا استفاده کنید. وقتی که با صفحه ساز محبوب و قدرتمند ویژوال کامپوزر صفحات وب‌سایت‌تان را طراحی میکنید این افزونه به درد بخوره و میتونید صفحاتی شبیه به هم تنها در چند ثانیه مجددا طراحی کنید و دیگر نیازی نیست بخشی از آیتم ها را کپی و جایگذاری کرده و زمان زیادی صرف این کار کنید.
نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U335746 ۵ دی ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  ایا این افزونه وقتی از محصولات کپی میگیریم قابلیت بروز شدن از مادر رو دارن ؟ چون ما سایت فروشگاهی هستیم و میخوایم از یک محصول چند کپی بگیریم و قیمت و موجودی با محصول مادر یکی باشن هر لحظه
  باتشکر

 2. کاربر مهمان ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

  سلام
  با این افزونه میشه دوتا بلاگ به دو طور مجزا استفاده کرد در دو برگه ی جدا؟