خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس

0 / 5. تعداد رای: 0

خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس

برخی کاربران از ما در مورد صادر کردن آدرس ایمیل از نظرات در وردپرس میپرسند. از آنجا که آدرس ایمیل در بسیاری از وب سایتهای قوی وردپرس به فیلد نیاز دارد با استفاده از سیستم اظهار نظر بطور پیش فرض این کار را قطعا امکان پذیر میسازد. در این مقاله ما به شما روش خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس را آموزش میدهیم.

خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس

اولین کاری که نیاز به انجام آن دارید نصب و فعال سازی افزونه Comments Emails میباشد. پس از فعال سازی نیاز است به ابزارها>Comments Emails بروید. این جایی است که میتوانید لیستی از آدرس ایمیل نظرات را دریافت کنید.

ابتدا جعبه کنار گزینه ی ایمیل را در زیر بخش فیلدها تیک بزنید. پس از آن CSV را بعنوان فرمت فایل انتخاب کنید و سپس روی گزینه  ‘Show Emails’ کلیک کنید. اکنون پلاگین آدرس ایمیل نویسنده را از پایگاه داده وردپرس شما واکشی کرده و آنها را در کادر زیر نمایش میدهد. شما میتوانید داده ها را از بخش متن کپی کرده و آنها را در ویرایشگر متن مانند  Notepad قرار دهید و آنرا بعنوان فایل txt و CSV در سیستم خود ذخیره کنید. همچنین میتوانید آدرس ایمیل را در Microsoft Excel یا Google spreadsheets ذخیره کنید.

وارد کردن لیست ایمیل در  سرویسهای ارسال ایمیل

ایجاد یک لیست ایمیل پر هزینه ترین ابزار بازاریابی موثر برای هر وب سایت میباشد. اغلب ارائه دهندگان سرویس ایمیل محبوب مانند Constant Contact و AWeber یک راه را برای وارد کردن آدرس ایمیل به لیست ایمیل شما پیشنهاد می‌کنند. نحوه ی انجام این کار را در بخش لیست ایمیل به شما نشان میدهیم. دیگر ارائه دهندگان سرویس ایمیل دارای ابزار مشابه برای وارد کردن آدرس ایمیل از فایل txt یا CSV هستند.

اولین کار ورود به حساب در منوی بالا کلیک روی ‘Contacts’ میباشد. پس از آن نیاز دارید روی دکمه Add Contacts کلیک کنید و سپس گزینه ‘Upload from a file’ را انتخاب کنید.

در صفحه بعد روی گزینه ‘Choose File’ کلیک کرده و فایلی که حاوی ایمیل نظرات شماست را انتخاب کنید.

اکنون سرویس دهنده آدرس ایمیل را به لیست شما وارد می‌کند.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U11048 ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

    روز بخیر
    این افزونه فقط آدرس ایمیل کاربرانی که در سایت نظر داده اند لیست می کند خروجی ایمیل کاربرانی که خرید انجام داده اند امکان پذیر نیست؟