سایت برتر

تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

در معرفی افزونه امنیت فراگیر وردپرس ذکر کردیم. که یکی از راه های افزایش امنیت وردپرس ، تغییر آدرس ورود به مدیریت است. همچنین با تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس، می توانید سایت خود را کمی شخصی تر کرده و از حال و هوای wp-login.php و wp-admin و wp-logout.php خارج شوید. 🙂 در این مقاله قصد داریم نحوه تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس را با یک افزونه رایگان انجام دهیم.

نکته: اگر از افزونه عضویت حرفه ای وردپرس استفاده می کنید نیازی به تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس ندارید چون خود افزونه یوزر پرو این امکان را برای شما فراهم می کند.

افزونه Custom Login URL

اولین چیزی که نیاز دارید نصب و راه اندازی افزونه Custom Login URL است. این افزونه را دانلود و نصب کنید. ( آموزش نصب افزونه در وردپرس )

بعد از نصب افزونه ، کافیست به بخش تنظیمات > پیوند های یکتا مراجعه کرده و آدرس ورود و عضویت وردپرس را تغییر دهید.

تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس

همانطور که گفته شد از این بخش می توانید آدرس صفحات ورود ، عضویت ، فراموشی رمز عبور و خروج وردپرس را تنظیم کنید. بعد از وارد کردن slug ها کافیست روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید و از این پس با آدرس های وارد شده به پنل مدیریت وردپرس خود وارد شوید.

نکته: اگر روی سایت خود نیازی به ورود کاربران ندارید و فقط مدیریت و نویسندگان سایت شما از ورود و عضویت استفاده می کنند. (یعنی نیاز ندارید کاربران وارد سایت شما شوند و برای امنیت بیشتر این کار را انجام می دهید) می توانید روی پوشه مدیریت وردپرس رمز ثانویه قرار دهید و یا لوگوی مدیریت وردپرس را تغییر دهید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U32776 ۲۴ آذر ۱۳۹۹

  سلام و وقت بخیر
  انگار سایت من صفحه ورود به پیشخوان نداره ، از هر مسیری میرم به می گه صفحه موجود نیست .

 2. کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۸

  سلام من صفحه ورود رو پیدا کردم
  ولی نام کاربری و رمز رو که میزنم 404 میده بهم و وارد پنل نمیشه علت چیه باید چیکار کنم

 3. U3937 ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

  سلام مهندسمن یه مشکل جدی دارمسرور رو عوض کردم سایتو انتقال دادم صفحه اصلی سایتم میاد باقی صفحه ها نمیاد، میدونم باید برم پیوندهای یکتارو مجدد ذخیره کنماما صفحه wp-adminم که با افزونه wps hide login تغییر داده بودم به dglogin نمیاد نه با آدرس wp-admin نه با dgloginرفتم تو cpanel و افزونه رو با رینیم کردن غیرفعال کردم اما بازم wp-admin نمیادراستی htaccess رو هم پاک کردممهندس چکارکنم؟