جستجو بر اساس دسته بندی در وردپرس

جستجو بر اساس دسته بندی در وردپرسReviewed by مرضیه on Jun 3Rating: 1.0جستجو بر اساس دسته بندی در وردپرسدسته بندی به صاحبان وب سایتها اجازه ی مرتب کردن محتوا برای راحتی کاربران در مرور سایت را میدهد. در این مقاله به شما روش جستجوی راحت از طریق

جستجو بر اساس دسته بندی در وردپرس

جستجو بر اساس دسته بندی در وردپرس

دسته بندی به صاحبان وب سایتها اجازه ی مرتب کردن محتوا برای راحتی کاربران در مرور سایت را میدهد. در این مقاله به شما روش جستجوی راحت از طریق دسته بندی در وردپرس را آموزش میدهیم. هدف افزودن گزینه ی جستجو است که به کاربران اجازه ی جستجو در دسته بندی را میدهد. ابتدا نیاز دارید افزونه  Category Wise Search را نصب و فعال کنید و پس از فعالسازی به بخش نمایش>ابزارک ها بروید.

در این بخش یک دسته بندی جدید ویجت جستجو در لیست ویجت های در دسترس خواهید دید. ویجت را در نوار کناری قرار دهید و گزینه ویجت را پیکربندی کنید.

جستجو با دسته بندی

تنظیمات ویجت به شما اجازه ی حذف دسته بندی از جعبه ی جستجو را میدهد. با خالی گذاشتن جعبه حذف دسته بندی تمام دسته ها در منوی پایینی نمایش داده میشوند. با کلیک روی save  تنظیمات ویجت را ذخیره کنید. اکنون میتوانید جستجوی وب سایت خود را در دسته بندی ببینید.

دسته بندی جستجو

افزونه جستجوی دسته بندی به شما اجازه ی حذف دسته از نتیجه جستجو را میدهد اما شما همچنین میتوانید صفحه را از نتیجه جستجوی وردپرس حذف کنید. به یاد داشته باشید که جستجو از طریق افزونه دسته بندی تنها در صورتیکه از دسته بندی و برچسب بدرستی استفاده کنید مفید است.

در اینستاگرام ما: تخفیف بگیرید ٬ انرژی بگیرید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید.فالو می کنم

پکیج های آموزشی

پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
wpDiscuz
نماد اعتماد