woocommerce-product-support-for-buddypress-and-bbpressاگر از ووکامرس در کنار بی بی پرس یا بادی پرس استفاده می کنید،احتمالا می خواهید پشتیبانی محصول را به گروه خود بفرستید و همانطور که می دانید پشتیبانی کردن کلید رضایت مشتری است.افزونه WooCommerce Product Support extensionبا هردو به راحتی کار می کند و تنظیم کردن آن کار سختی نیست.

همان طور که در اینجا میبینید،تنظیمات آن بسیار کم است.در اینجا شما قادر به تنظیم موضوع محتوای پیش فرض به عنوان اسم اولیه محصولات در بازار هستید.عنوان آن می تواند برای یک محصول خاص با استفاده از متن جایگزین مناسب سفارشی کنید و البته همانطور که میبینید می توانید آن را سفارشی کنید.

woocommerce-support-settings

پشتیبانی با bbPress

در هنگام ساخت یک محصول،اینجا همان جایی است که می توانید option برای اضافه کردن پشتیبانی بازار پیدا کنید.با بی بی پرس،کاربران شما به صورت خودکار به همه ی پشتیبانی بازار دسترسی دارند.پس اضافه کردن هر پشتیبانی محصول ،در دسترس همه کاربران قرار می گیرد.اگر از بی بی پرس استفاده می کنید اسکرین شات اولی با قالب ،برای اولین موضوع بحث استفاده می شود و چسبان و قفل خواهد بود به صورتی که در فهرست بالای مباحث قرار داردو برای کاربران باز نمی شود.

bbpress-woocommerce-product-support

پشتیبانی با بادی پرس

اگر می خواهید کاربران شما فقط به بازار محصولاتی دسترسی داشته باشند که ممکن است خرداری شده باشند،بادی پرس بهترین گزینه است.همان طور که در اسکرین شات زیر میبینید می توانید محصولی که زمانی ساخته اید را انتخاب و به گروه دیگری واگذار کنید.بعد از آن هرگاه کسی محصولی را خریداری کند آنها فقط به همان گروه دسترسی دارند و می توانند از آن پشتیبانی بگیرند.

Woocommerce-product-support-with-buddypress

آگاه باشید که اگر از این برای محصولاتی که مشترک هستند استفاده می کنید مشتریان شما امکان دسترسی به پشتیبانی بازار را ندارند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.