ثبت‌نام ورود

9 تا از بهترین افزونه های پخش صدا در وردپرس

9 تا از بهترین افزونه های پخش صدا در وردپرس

وردپرس با قابلیت پشتیبانی فایل های صوتی در فرمت های مختلف ساخته شده است. این در صورتیست که بطور خودکار می تواند یک فایل صوتی را در یک قالب پخش موزیک جاسازی کند، اما اگر شما نیاز به امکانات بیشتر مانند لیست های پخش،گزینه های سفارشی سازی و … داشتید چطور ؟ در این مقاله، ما به معرفی بهترین افزونه های پخش صدا در وردپرس خواهیم پرداخت.

1.اضافه کردن فایل های صوتی و لیست های پخش در وردپرس

وردپرس بطور خودکار می تواند یک فایل صوتی را در قالب MP3 جاسازی کند. این کار با استفاده از آپلود رسانه انجام می شود و همچنین با قرار دادن آدرس فایل در ویرایشگر پست.

شما همچنین میتوانید لیست پخش را  با انتخاب چندین فایل صوتی در آپلود رسانه ها وکلیک کردن بر روی ایجاد لینک پخش صوتی از سمت چپ ایجاد کنید.

لیست پخش صدا

هنگام  قرار دادن لیست پخش صوتی در ویرایشگر پست، شما قادر به دیدن آن در ویرایشگر بصری خواهید بود.شما می توانید لیست های پخش صوتی را در هر پست وردپرس و یا صفحه اضافه کنید.

لیست پخش وردپرس

 

2.Audio Album

آلبوم های صوتی

افزونه آلبوم صوتی به منظور نمایش لیست پخش صوتی و با استفاده از آلبوم ساخته شده در قابلیت های وردپرس نوشته شده است. آلبوم صوتی گسترش این قابلیت با ارائه یک راه ساده تر به سبک بخش رسانه ای از آلبوم خود را دارد. همچنین نیز می تواند برای اضافه کردن آهنگ مورد استفاده قرار گیرد. این افزونه همراه با کدهای کوتاهی که مقدار زیادی گزینه ارائه می دهد استفاده می شود. همچنین نیز مینواند برای ویرایش و سفارشی کردن دستگاه پخش رسانه ای یک شیوه اساسی فراهم کند.

3.Simple Audio Player

پخش ساده صوتی

پخش ساده صوتی یک افزونه صوتی جامع برای وردپرس است. به جای استفاده از HTML5 بعنوان گزینه پخش پیش فرض،پخش ساده صوتی بعنوان پیش فرض و HTML5 بعنوان پخش مجدد با استفاده از فلش انجام می شود. همچنین این افزونه گزینه های آسان تری برای تغییر رنگ و اندازه دستگاه پخش رسانه ای فراهم می کند.افزونه پخش صوتی ساده به شما امکان وارد شدن به لیست پخش صوتی و آهنگ هایی که  از کد های کوتاه استفاده می کنند را می دهد.

4. Compact WP Audio Player

پخش صوتی wp

بطور پیش فرض زمان می برد تا تمام پخش کننده های صوتی وردپرس در مقطع پست شما در دسترس قرار بگیرند. Compact WP Audio Player با اضافه کردن یک دستگاه پخشی صوتی کوچکتر می تواند به راحتی برای رفع نیاز های خود آن را تنظیم کند. این افزونه با استفاده از پخش HTML5 بعنوان گزینه بطور پیش فرض  و فلش را بعنوان مجدد ارائه می دهد. این بطور کامل پاسخگو است حتی اگر شما این موضوع را گسترده تر انتخاب کنید آن را بطور خودکار به جای دستگاه یا صحفه نمایش کاربران تنظیم خواهد کرد.

 

5. HTML5 jQuery Audio Player

 پخش صوتی

HTML5 jQuery Audio Player ، پخش کننده های صوتی قابل تنظیم و مرسوم مد را روز برای وردپرس ارائه می دهد كه با گزينه هاي بسيار زيادي همراه مي شود، همچنين نيز مي تواند به دانلود ديجيتال آسان براي فروش محتواي خود استفاده شود.كاربران شما مي توانند بدون خروج از صحفه به آهنگ امتياز دهند.از ويژگي هاي اصلي اين افزونه ظاهر بصري آن است كه مي تواند آلبوم هنري و داده هاي متا را زيبا نمايش دهد.

6.CP Media Player

پخش رسانه اي

CP مديا پلير پخش كننده صوتي/تصويري براي وردپرس زيباست، كه اين دستگاه پخش رسانه اي سفارشي با پوسته هاي مختلف براي  تغيير ظاهر آن همراه است كه در تمام دستگاه ها كار مي كند و بطور كامل پاسخگوست. يكي ديگر از ويژگي خاي مفيد دستگاه پخش پخش رسانه اي CM توانايي نمايش زير نويس با استفاده از فرمت Web SRT است.

7. Simple Music Widget

ويجت موسيقي ساده

ابزارک ساده موسيقي مي افزايد؛ شما مي توانيد يك ابزارک پخش كننده موسيقي به ستون هاي فرعي در سايت وردپرس خود اضافه كنيد. اگر مي خواهيد رسانه همراه با مطالب ديگر در وب سايت نمايش داده شود اين گزينه بسيار مفيد است.ابزارک موسيقي ساده براي استفاده همراه با تنظيمات ابزارک خود بسيار آسان است. به قسمت آموزش ما در مورد چگونه اضافه كردن يك ابزارک پخش كننده موسيقي در وردپرس مراجعه كنيد.

8.SoundCloud is Gold

Soundcloud طلاست

اين ابزار اجازه مي دهد تا شما به راحتي فايل هاي صوتي خود را به ميزباني SoundCloud در بياوريد.فايل هاي SoundCloud از پروتكل هاي oEmbed استفاده ميكنند، اما اين افزونه به شما اجازه مي دهد كار را بيشتر از آنچه كه هست انجام دهيد. شما مي توانيد فايل هاي SoundCloud خود را از طريق مديريت وردپرس، مديريت كنيد.فايل هاي پيوست خود ، صفحات بدون ترك ويرايشگر پست و آلبوم / لیست پخش در وردپرس را اضافه كنيد.

 

9.Blubrry PowerPress Podcasting

این مورد بهترین پادکستر برای افزونه وردپرس است. این ویژگی قدرتمند برای پادکست طراحی شده است که با هر راه حل میزبانی کار می کند، اما به خوبی برای Blubrry بعنوان یک راه حل میزبانی کار می کند.فایل های پادکست که خود را برای سئو بهینه سازی می کند به شما این اجازه را می دهد که پادکست خود را بطور کارآمد مدیریت کنید و مهم تر از همه اینکه به شما اجازه اشتراک پادکست با کاربران خود را می دهد. این مقاله در واقع راهنمایی ما در مورد بررسی گام به گام شروع یک پادکست با وردپرس بود.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید