19 ابزار رایگان گوگل برای وردپرسی ها – قسمت دوم

4 / 5. تعداد رای: 1

19 ابزار رایگان برای وردپرسی ها قسمت دوم

در مقاله قبلی 10 ابزار رایگان مناسب برای سایت های وردپرس را که توسط گوگل ارائه می شوند معرفی کردیم. با ما همراه باشید با ادامه معرفی این ابزار ها…

GOOGLE DRIVE

همه ی فایل های اسناد گوگل شما در گوگل درایو ذخیره شده اند. هر حساب از گوگل 16 GB فضای رایگان میگیرد. شما میتوانید ازاین خزانه برای نگهداری و اشتراک هر نوع فایلی که بخواهید استفاده کنید.شما میتوانید برای اشتراک آسان فایل هایتان باگوگل درایو ارتباط برقرار کنید. گوگل درایو یک مکان ایده آل برای ذخیره ی بکاپ های وردپرستان میباشد. آموزش بک آپ گیری از وردپرس در گوگل درایو را ببینید.

GOOGLE PHOTOS

گوگل فوتوز یک فضای ذخیره ی نامحدود رایگان برای عکس هایتان پیشنهاد میدهد. اگرشما تصمیم داشته باشید که عکس هایتان رادر کیفیت اورجینال نگهداری کنید می توانید از ذخیره ی گوگل درایو استفاده کنید. در ماه فقط با 99 دلار شما میتوانید 100 GB ذخیره داشته باشید. به این معنا که شما مجبور نیستید عکس هایتان را حذف کنید .همه ی عکس های شما به طور خودکار آپلود میشوند. شما به راحتی میتوانید عکس هایتان را به اشتراک بگذارید. شمامیتوانید از یک حساب گوگل برای تمام فایل هایتان استفاده کنید. و یا تصاویر گوگل فوتوز را در وردپرس به نمایش بگذارید.

GOOGLE MAPS

گوگل مپ ساده ترین روش برای جا دادن نقشه های شما درهر کجای سایت میباشد. برخی افزونه های نقشه گوگل برای وردپرس وجود دارد که به شما اجازه میدهد طرح های زیبا ایجادکنید و آن ها را در سایت وردپرستان قرار دهید. اگرشما گشتی در افزونه های وردپرس بزنید حتما پلاگین های نقشه گوگل زیبا و کارآمدی را پیدا می کنید.

GOOGLE ALERTS

GOOGLE ALERTS

آیا میخواهید زمانی که شما یا نام برند شما در اینترنت برده شد سریع متوجه شوید؟ یک GOOGLE ALERT یا کلمات کلیدی برای برندتان ایجادکنید و زمانی که آن کلمات در وب نمایش داده میشوند،یک اطلاعیه ی ایمیلی ایجاد کنید. GOOGLE ALERT ابزاری مهم برای استفاده در امر ساخت یک برند قوی میباشد. شمااحتمالا ALERT های بی فایده ی زیادی برای جمع کردن محتوا و موضوعات دارید.، اما شما گاهی اوقات ALERT هایی به دست میآورید که نمیتوانید از آن ها بگذرید.

GOOGLE KEEP

بهترین راه برای حفظ سازماندهی ایده های سایتتان این است که با سرعت در یادداشت ها نوشته شوند. GOOGLE KEEP به شما اجازه میدهد با سرعت یادداشت هایتان ،  یادداشت ها ی صوتیتان ،عکس هایتان ، فهرست ها و نگارشاتتان را ذخیره کنید. این طرح روی تمام دستگاه ها نمایش داده میشود و شما میتوانید از یک حساب گوگل که برای اسناد، عکس ها و ایمیل و هر چیزی به کاربرد میشود، استفاده کنید.

GOOGLE FONTS

تایپوگرافی نقشی مهم در طراحی و قابل استفاده بودن دارد. فونت های گوگل برای تماشای فونت های رایگان که شما در پروژه هایتان میتوانید استفاده کنید، بهترین مکان میباشد. گوگل فونت ها نه فقط به شما اجازه میدهد فایل هایتان را دانلود کنید بلکه شما میتوانید آن ها را در وب سایتتان جاداده و آن ها را به طور مستقیم در سایتتان بکار برید.

GOOGLE HANGOUTS

GOOGLE HANGOUTS

GOOGLE HANGOUTS ،صدا ومکالمه های ویدیویی ،مکالمه های گروهی،پیام گذاری رابه شما پیشنهادمیدهد.برای مکالمه های کنفرانس با همکاران ونویسنده ها ، اجرای وب ، یا فقط داشتن مکالمه ی اتفاقی باخانواده و دوستان از این سرویس استفاده کنید.

YOU TUBE

YOU TUBE  فقط یک میزبان ویدیو نیست،هم چنین دومین سرچ معروف موتور وب میباشد. در YOU TUBE میلیون ها کاربر محتوای ویدیو رادر هر زمانی میبینند. ویدیو جالب تر از محتوای متنی میباشد. ما به کاربرانمان میگوییم به جای اینکه ویدیوی خود رادر وردپرسشان آپلود کنند ، آنرا در یوتیوب آپلود کنند.

GOOGLE ADSENSE

GOOGLE ADSENSE

GOOGLE ADSENSE صاحبان وب را با تبلیغات ارتباط میدهد.این راه آسان ترین روش برای صاحبان وب میباشد که بازده تبلیغات خود را افزایش دهند. گوگل، سایت شما را با تبلیغات مربوطه پیوست میدهد ونمایش تبلیغات را ادارد می‌کند. تعدادی افزونه وردپرس برای مدیریت تبلیغات گوگل وجود دارد که به شما اجازه میدهد که به آسانی آنرا مدیریت کنید و تبلیغات گوگل را روی وب سایتتان نمایش دهید.

BONUS TOOLS

تعداد زیادی ابزارهای گوگل وجود دارد که رایگان و بی نهایت می توانند برای وبسایت وردپرستان مفید میباشند ازقبیل  GOOGLE NEWS، GOOGLE NOW، GOOGLE GROUPS، GOOGLE TRANSLATE ،GOOGLE MARKS

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا ابزارهای جدید رایگان گوگل که هر صاحب وردپرسی باید استفاده کند را پیدا کنید. موفق باشید

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟