ارائه گیفت کارت به کاربران ووکامرس

ارائه گیفت کارت به کاربران ووکامرس

تا کنون سعی کرده ام افزونه های کاربردی ووکامرس را جستجو و به شما عزیزان معرفی کنم تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را ارتقا داده و مشتریان بیشتری جذب و فروش محصولات خود را افزایش دهید. تاکنون روشهای زیادی در مورد ارائه تخفیف به مشتریان در ووکامرس منتشر کردیم. اما این آموزش متفاوت تر هست و شما میتوانید با یک روش جدید و جالب توسط کارت های هدیه به مشتریان خود تخفیف ارائه کنید. این قضیه شبیه به کیف پول عمل می‌کند.

با افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Gift Cards میتوانید کارت هدیه هایی با هزینه های متفاوت ایجاد و به مشتریان خود بفروشید. سپس آنها از اعتبار کارت هدیه خود استفاده نموده و محصول مورد نظرشان را خریداری کنند.

ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

  • افزودن گزینه جدید به نام gift card به بخش نوع محصول در ووکامرس
  • ایجاد گیفت کارت های مختلف با هزینه های متفاوت
  • ارسال ایمیل به مشتری پس از اتمام خرید کارت هدیه

نحوه کار با افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

همانند همیشه افزونه را نصب و فعال کنید، پس از فعال کردن افزونه گزینه جدیدی به نام  به منو yith plugins در پیشخوان وردپرس ایجاد میشود. وارد بخش تنظیمات افزونه شوید. در این قسمت در تب general/ Enable plugin میتوانید به طور موقت این افزونه را غیر فعال کنید. سپس روی لینک آبی رنگ create your first gift cards کلیک کنید و اولین کارت هدیه را در فروشگاه خود ایجاد کنید.

تنظیمات افزونه

در صفحه باز شده عنوان مورد نظر خود را بنویسید. سپس در پایین صفحه در متاباکس “اطلاعات محصول” نوع محصول را روی gift card قرار دهید. و حال قیمتهای دلخواه گیفت کارت را اضافه و روی دکمه add کلیک و منتشر کنید. میتوان چندین قیمت اضاف کرد.

افزودن کارت هدیه در ووکامرس

اکنون صفحه را مشاهده و با تصویر زیر رو به رو می شوید. از این به بعد کاربران یا مشتریان شما میتوانند یکی از قیمت ها را انتخاب و کارت هدیه مورد نظرشان را بخرند. سپس پس از خرید، ایمیلی به مشتری ارسال شده و یک کد دریافت میکنند. و مشتری برای خرید محصولات خود تنها نیاز است کد را در بخش کد کوپن وارد و از تخفیف بهره مند شوند و از اعتبار کارت هدیه خود استفاده نمایند.

نمایش کارت هدیه

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.