مقایسه محصولات در ووکامرس

افزونه مقایسه محصولات در ووکامرس

اگر سایت خود را با فروشگاه ساز ووکامرس راه اندازی کرده اید و می خواهید یک فروشگاه آنلاین حرفه ای داشته باشید، یکی از راه های حرفه ای تر کردن فروشگاهتان افزودن قابلیت مقایسه محصولات در ووکامرس هست.

یکی از فاکتور های موفقیت سایت دیجی کالا امکان مقایسه محصولات این سایت بود. با افزونه مقایسه محصولات ووکامرس ، کاربران فروشگاه شما می توانند به سادگی محصولات شما را در کنار هم قرار داده از نظر نوع ، جنس ، وزن ، رنگ ، ابعاد و خلاصه تمامی خصوصیاتی که در ووکامرس به محصولات داده اید با هم مقایسه کنند.

YITH WooCommerce Compare در حال حاضر بهترین افزونه وردپرسی برای راه اندازی سیستم مقایسه محصولی هست که پیشنهاد می کنیم اگر سایت فروشگاهی دارید حتما این افزونه رو نصب و راه اندازی کنید.

آموزش نصب افزونه مقایسه محصولات ووکامرس

ابتدا افزونه YITH WooCommerce Compare را از همین صفحه دانلود کرده و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را مشاهده بفرمایید.

بعد از نصب افزونه به منوی yit plugins > compare مراجعه کرده و در این صفحه می توانید تنظیمات افزونه مقایسه محصولات در ووکامرس را مشاهده کنید.

در صورتی که می خواهید با بخش های مختلف تنظیمات این افزونه بیشتر آشنا شوید و نحوه قرار گیری دکمه مقایسه را در سایتتان ببینید پیشنهاد می کنم فیلم آموزشی زیر رو مشاهده بفرمایید:

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.