ویژگی های جدید وردپرس 4.6 چیست؟
3.1 از 13 رای

ویژگی های جدید وردپرس نسخه 4.6

وردپرس 4.6 منتشر شد!

سلام و عرض ادب خدمت میهن وردپرسی های عزیز! همانطور که اطلاع دارید وردپرس 4.6 منتشر شد. بیایید ببینیم وردپرس جدید چه ویژگی هایی دارد؟

1. آپدیت های بهتر و جذاب تر

shiny_updates_v2_2

همانطور که در تصویر بالا مشخص هست آپدیت های افزونه ها شکل زیباتر و شکیل تری به خود گرفته اند. حالا می توانید هر افزونه را با یک کلیک سریعتر و بهتر آپدیت کنید.

2. فونت های بومی در صفحات مدیریتی

هر سیستم عاملی فونت های مختص خودش را دارد. در نسخه 3.8 وردپرس از فونت opensans برای پنل مدیریت وردپرس استفاده شد اما در این نسخه سعی شده فونت سیستم عامل در پنل مدیریت وردپرس لود شود تا سرعت لود صفحات مدیریت بهتر و بیشتر شود از قبل شود.

تصویر زیر نمایش پنل مدیریت وردپرس را در مرورگر edge نمایش می دهد:

مدیریت وردپرس

3. باز طراحی بخش درون ریزی

خیلی وقت بود بخش درون ریزی وردپرس چهره یکنواختی را به خود می دید. حالا در نسخه جدید صفحه درون ریزی وردپرس را بازطراحی کرده اند تا چهره ای جذاب تر و زیباتر داشته باشد. و انصافا شکل جالب تری را هم به خود دیده

صفحه درون ریزی

4. بهبودات بین المللی کردن افزونه ها

بحث محلی سازی و بومی سازی افزونه ها و قالب های وردپرس از سال 2015 شروع شد. حالا وردپرس در نسخه جدید می تواند دایرکتوری languages را جستجو کرده و بومی سازی ها را بهتر پیدا کند. همچنین jQuery UI انتخاب کننده تاریخ هم بومی سازی شده.

5. بهبود بخش ویرایشگر متن

در نسخه جدید ، اگر شما یک لینک خراب را در ویرایشگر متن وردپرس قرار دهید ، وردپرس آن را شناسایی کرده و به شما اخطار خواهد داد.

6. آپدیت ایموجی ها

ایموجی ها نیز به نسخه Unicode 9.0 آپدیت شدند تا کارایی بیشتری را برای وردپرس فراهم کنند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.