وردپرس به نسخه 4.4 بروزرسانی شد!
3.9 از 99 رای

وردپرس 4.4

وردپرس 4.4 منتشر شد

امروز وردپرس به نسخه 4.4 با نام Clifford آپدیت شد. آیا می دانید در این نسخه چه تغییراتی ایجاد شده؟ امروز میخواهم تغییرات بزرگ و کوچکی که در این نسخه ایجاد شده را به شما معرفی کنم. شعار وردپرس نسخه 4.4 این هست:

WordPress 4.4 makes your site more connected and responsive

وردپرس 4.4 سایت شما را بیشتر متصل و واکنش گرا خواهد کرد.

اما واقعا منظور سازندگان وردپرس از این جمله چیست؟ چه چیزی در وردپرس نسخه جدید تغییر کرده؟

قالب وردپرس 2016

قالب وردپرس دو هزار و شانزده

همانطور که اطلاع دارید وردپرس هر سال قالب جدیدی را با نام گذاری همان سال ارائه می کند. قالب دو هزار و شانزده هم امسال با نسخه 4.4 وردپرس ارائه شده، این قالب که ظاهری بسیار ساده دارد اما به خوبی برای موبایل و تبلت رسپانسیو شده. همانطور که اطلاع دارید اکثر کاربران وب موبایل و تبلت های هوشمند هستند ، پس تیم وردپرس سعی کرده در قالب جدید خود بیشتر به رسپانسیو و ساده بودن قالب بپردازد.

 

تصاویر رسپانسیو

تصاویر رسپانسیو

حالا وردپرس تصاویر را در سایز های مختلف بصورت رسپانسیو و بهینه تر در دستگاه های مختلف نمایش می دهد. شما دیگر نیازی به دستکاری در کد های قالب ندارید برای رسپانسیو کردن تصاویر سایتتان!

نمایش پست سایت در سایت وردپرسی دیگر

 

نمایش یک مطلب از سایت در سایت های دیگر

در نسخه جدید وردپرس کافیست فقط لینک یک مطلب از سایت شما در متن سایت وردپرسی دیگر کپی شود! آنگاه خواهید دید که پست به شکل زیبایی در سایت دیگر نمایش داده می شود.

 

embed های جدید در وردپرس

و embed code های بیشتر…

علاوه بر پیش نمایش پست ها شما می توانید با کپی کردن لینک مطالب از سایت های Cloudup, Reddit Comments, ReverbNation, Speaker Deck, و VideoPress یک پیش نمایش از آنها در سایت خودتان داشته باشید.

علاوه بر اینها تغییراتی هم در ظاهر دکمه های پنل مدیریت سایتتان خواهید دید که وردپرس را کمی شیک تر کرده

پس مثل همیشه در این نسخه هم وردپرس سعی کرده ایرادات و مشکلات خود را برطرف کند تا مثل همیشه حرفه ای باشد. به امید روزی که اعلام کنیم 70 درصد سایت های دنیا از وردپرس استفاده می کنند 🙂 شب و روز شما عالی!

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.