ایجاد کارت هدیه در ووکامرس با WooCommerce Gift Cards

3 / 5. تعداد رای: 2

ایجاد کارت هدیه در ووکامرس با WooCommerce – Gift Cards

ایجاد کارت هدیه در ووکامرس

به طور کلی در اکثر سایت های فروشگاهی در مناسبت‌های سال تخفیف ویژه‌ای ارائه می دهند و همین امر سبب کسب درآمد بیشتر و جلب رضایت مشتری می‌شود. حال تا به حال به این فکر افتادید یه تغییر جدید تو سایت خود دهید و با یک روش جدیدتری تخفیف بگذارید؟ پس با ما همراه باشید.

با افزونه WooCommerce Gift Cards می‌توانید گیفت کارت یا کارت های هدیه مختلفی در سایت خود ایجاد کرده و به مشتریان ثابت و ویژه خود ارائه دهید. امروزه تمامی فروشگاه‌ها از این روش استفاده می‌کنند. مطمئنم تابه حال کارت هدیه از فروشگاه محبوب خود دریافت کردید. با این افزونه می‌توان این روش تخفیف را در سایت فروشگاهی فعال کرد.

روش کار با افزونه آسان است و در آخر مشتریانی که گیفت کارت برایشان ایمیل شده، تنها با وارد کردن کد کارت می‌توانند از تخفیف ویژه بهره مند شوند.

نحوه کار با افزونه WooCommerce – Gift Cards

افزونه را نصب و فعال کنید، پس از فعال کردن افزونه، گزینه جدیدی به نام Gift Cards به منو ووکامرس در پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود. روی آن کلیک کنید، سپس در اینجا کارت‌های هدیه ای که ایجاد کردید را مشاهده می‌نمایید.

برای افرودن کارت هدیه جدید روی دکمه add gift card کلیک کنید. به طور پیش‌فرض یک کد به کارت اختصاص داده شده‌است، توضیحات کارت هدیه را وارد نمایبد(اختیاری). و نام و ایمیل مشتری مد نظرتان و خود(گیرنده و فرستنده) را بنویسید. سپس در متاباکس Personalize it مقدار یا اعتبار کارت هدیه، متن پیام به مشتری و تاریخ انقضای کارت را وارد نمایید.

افزودن گیفت کارت

در مرحله آخر نوشته را منتشر کنید و در سمت چپ می‌توانید تیک گزینه “Send Gift Card Email” را بزنید. حال کارت هدیه به مشتری ویژه شما ارسال خواهد شد و مشتری می‌تواند با زدن کد کارت از تخفیف ویژه‌ای برخوردار شود.

سپس وارد صفحه محصولات خود شده و در پایین صفحه تیک gift card را در متاباکس “اطلاعات محصول” فعال کنید. حتی می‌توانید کارت هدیه موجود را مجددا برای مشتری خود بارگذاری و فعال کنید.

تنظیمات صفحه محصول

اکنون صفحه محصول را رفرش کنید. با شکل زیر روبه‌رو می‌شوید، مشتریانی که دارای کد کارت هدیه یا گیفت کارت هستند از تخفیف آن محصول بهره می‌برند. برای تغییر تنظیمات پیش‌فرض افزونه می‌توانید وارد بخش ووکامرس> پیکربندی> gift cards شوید.

نمایش کارت هدیه

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟