کد تخفیف خودکار ووکامرس

کد تخفیف خودکار ووکامرس

با یکی دیگر از آموزشهای ووکامرس در خدمت شما عزیزان هستیم. امروزه اکثر وب سایتها فروشگاهی شدند و محصولات خود را با استفاده از ووکامرس در معرض عموم قرار میدهند و به فروش میرسانند.

به همین دلیل سعی بر این داریم که تمام آموزشهای ووکامرس را ارائه دهیم تا به آسانی بتوانید از فروشگاه خود استفاده و لذت ببرید. در ووکامرس میتوانید برای محصولات خود تخفیف بگذارید، در بخش ووکامرس> کوپن ها به صورت دستی این عمل امکان پذیر است.

اما با افزونه WooCommerce Extended Coupon به راحتی میتوانید این قابلیت برای فروشگاه خود قرار دهید. این افزونه به صورت خودکار به مشتریان شما تخفیف میدهد.

ویژگی های افزونه WooCommerce Extended Coupon

  • کوپن های خودکار: کوپن ها را به صورت خودکار به سبد خرید کاربران اضافه کنید.
  • درخواست کوپن از طریق url
  • محدود کردن کوپن توسط حمل و نقل
  • محدود کردن کوپن توسط روش پرداخت
  • امکان تنظیم افزونه برای نقش کاربری خاص

نحوه کار با افزونه WooCommerce Extended Coupon

در گام اول افزونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه به بخش ووکامرس> کوپن ها در پیشخوان وردپرس بروید، این افزونه با پنل کوپن ها ادغام شده و گزینه های جدیدی به بخش کوپن ها اضافه شده است.

وارد بخش ووکامرس> کوپن ها شوید  و کد تخفیف و توضیح تخفیف را وارد کرده و در تب متفرقه تیک کوپن خودکار همانند شکل بالا فعال کنید. سپس در تب تسویه حساب روش ارسال را روی حمل و نقل رایگان مشخص کنید، و در بخش محدودیت های مشتری، نقش کاربران مجاز و غیرمجاز را تعیین کتید.

همچنین در تب محدودیت های دسترسی، محدودیت های تخفیف خودکار را  انتخاب و مشخص کنید. و در آخر در تب همگانی نحوه تخفیف و مبلغ و تاریخ انقضای کوپن تخفیف را انتخاب کنید. حال روی انتشار کلیک کنید و به همین راحتی برای محصولات خود تخفیف خودکار به صورت اتوماتیک برای محصولاتتان ارائه دادید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.