نمایش برترین نظر دهندگان در نوارکناری وردپرس

0 / 5. تعداد رای: 0

نمایش برترین نظر دهندگان در نوارکناری وردپرس

نمایش برترین نظر دهندگان در نوارکناری وردپرس

برخی کاربران در مورد چگونه نمایش دادن بهترین نظر دهندگان در نوار کناری وردپرس میپرسند. نظرات وردپرس به کاربران اجازه ی تعامل با محتوای وب سایت شما را میدهد. به همین دلیل است که صاحبان سایت به دنبال راههای مختلف برای تشویق نظر دهندگان هستند. در این مقاله ما به شما روش نمایش بهترین نظر دهندگان را در نوار کناری وردپرس را آموزش میدهیم.

اولین قدم نصب و راه اندازی افزونه Top Commenters Widget میباشد. پس از فعال سازی به نمایش>ابزارک ها رفته و بهترین نظر دهنده را به نوار کناری کشیده و رها کنید.

تنظیمات بهترین نظر

ویدجت همراه با تنظیمات قدرتمند می آید که شما میتوانید بر اساس نیازهای خود آنرا پیکربندی کنید. در ابتدا میتوانید یک عنوان برای ویدجت ارائه دهید،عنوان پیش فرض ‘Top Commentators’ میباشد. پس از آن میتوانید یک متن اختیاری برای تشکر از کاربران اضافه کنید. همچنین ویدجت به شما اجازه ی حذف کاربران از لیست بهترین نظر دهندگان را میدهد. ممکن است بخواهید خود یا دیگر نویسندگان را از سایت خود حذف کنید.

به طور پیش فرض ویدجت هر ماه داده ی بهترین نظر دهنده را مجددا تنظیم می‌کند،با این حال آنها را در هر هفته،ماه،سال یا برای همیشه بهترین نظر دهنده را می توانید تغییر دهید.

تنظیمات 2 بهترین نظر دهنده

در میان گزینه های دیگر میتوانید نام های کاربری مرتبطی را که میخواهید را انتخاب کنید. همچنین میتوانید ویژگی nofollow را به لینک اضافه کنید. در نهایت میتوانید یک تصویر بعد از بهترین نظر دهنده نمایش دهید و یا یک معیار برای جایزه تعیین کنید. یک گزینه برای ورود آدرس تصویر سفارشی شما وجود دارد. پس از انجام تغییرات را ذخیره کرده و ویدجت شما در نوار کناری سایت نمایش داده میشود.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟