خرید از تم فارست

همان طور که مطلع هستید، وب سایت تم فارست یا همان مجموعه انواتو مارکت٬ کشور ایران را تحریم کرده و امکان ثبت نام و یا دسترسی به این مجموعه دیگر میسر نیست. میهن وردپرس، با استفاده از اکانت، با تبعیت غیر ایرانی خود این بستر را فراهم ساخته است تا دسترسی به این فروشگاه محبوب فراهم شود. از این رو، ما قادر هستیم، تا تمامی خدمات این مجموعه بزرگ که شامل : قالب ها، افزونه ها، سیستم های مدیریت محتوا و .. را به صورت قانونی خریداری کرده و لایسنس محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.ددر صورت خرید فایل فارسی قالب یا افزونه از میهن وردپرس٬ لایسنس ها بدون دریافت هزینه کارمزد از شما عزیزان تهیه و به همراه فایل مورد نظر ( قالب، افزونه و … ) تهیه می شوند.

لایسنس ها پس از پرداخت هزینه در سریع ترین زمان ممکن، حداکثر 24 ساعت تهیه و تحویل داده می شوند.

توجه داشته باشید، ممکن است بنا به شرایط سیاسی و کشوری این وب سایت، بنا به هر دلیلی لایسنس ها را از دسترس خارج کند که این مورد از دسترس ما خارج می باشد. پس میهن وردپرس هیچگونه مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن آپدیت‌های محصول و کد لایسنس نخواهد داشت.

برخی از محصولات نیاز به نام کاربری و رمز عبور انواتو برای فعالسازی لایسنس دارند. به دلیل وجود خریدهای بالا روی اکانت ما٬ امکان ارائه نام کاربری و رمز عبور به مشتری وجود ندارد و در این مورد نیز میهن وردپرس مسئولیتی نخواهد داشت.

قبل از خرید محصول از صحت کارکرد آن اطمینان حاصل نمایید. میهن وردپرس مسئولیتی در قبال عدم کارکرد صحیح محصول ندارد.

در پایان توجه داشته باشید که این خدمت صرفا برای سهولت کار کاربران گرامی ارائه می‌شود و صرفه اقتصادی برای ما نخواهد داشت.

به دلیل تحریم ها خرید فقط با اکانت تم فارست ما قابل انجام می باشد. امکان خرید با اکانت شما وجود ندارد.

پس از خرید٬ فایل اصلی محصول همراه با کدلایسنس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

قیمت محصول به دلار + 2 دلار کارمزد انواتو x قیمت روز دلار PayPal = هزینه خرید محصول

 

روش آپدیت محصولات خریداری شده:

پس از خرید محصول٬ فایل اصلی همراه با کد لایسنس در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با وارد کردن کد لایسنس محصول می‌توانید آپدیت های خودکار محصول را از پنل مدیریت خود دریافت کنید.

 

لطفا از این فرم برای درخواست فارسی سازی محصولات استفاده نکنید! سفارشات فارسی و راست چین سازی قالب را به بخش طراحی سایت ارسال کنید. design.mihanwp.com