اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی با Super Socializer

1 / 5. تعداد رای: 1

اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی با Super Socializer

اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی

تاکنون افزونه‌های بسیار زیادی در مورد اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی ارائه شده است. امروز با یکی از بهترین و پر کاربردترین افزونه ها آشنا می‌شوید. تنها با نصب یک افزونه می‌توان مطالب سایت وردپرسی خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به صورت استاندارد و شناور به اشتراک گذاشت. همچنین در سیستم فیسبوک و گوگل پلاس برای کاربران قابلیت کامنت گذاری قرار داد.

حتی میتوان اجازه داد کاربران شما با شبکه‌های اجتماعی متفاوت از طریق اکانت کاربری‌شان وارد پنل مدیریت وردپرس شوند. با ما همراه باشید تا نحوه کار با افزونه را توضیح دهیم.

ویژگی های افزونه Super Socializer

  • پشتیبانی از ۱۰۰ شبکه اجتماعی
  • دارای گزینه‌های سفارش سازی آیکون های رایگان
  • فعال و غیرفعال کردن اشتراک گذاری در پست تایپ پیش فرض و سفارشی
  • پشتیبانی از وب‌سایت های فعال HTTPS
  • سازگار با BuddyPress، bbPress، WooCommerce

نحوه کار با افزونه Super Socializer

افزونه را دریافت، نصب و راه اندازی کنید. سپس منو جدیدی به نام Super Socializer در پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود. مزیت افزونه این است که چند کار را با هم انجام می‌دهد.

در ابتدا روی زیر منو General Options کلیک کنید. در این بخش میتوان فراخوانی کدهای جاوا اسکرپیت در فوتر، حذف تنظیمات افزونه، نمایش ناتیفیکیشن هنگام مسدود شدن ویژگی‌های افزونه توسط مرورگر را فعال کرد و حتی پیام پنجره ناتیفیکیشن را تغییر داد. 

سپس در زیر منو Social Commenting میتوان اجازه داد کاربران‌تان در شبکه های اجتماعی فیسبوک، گوگل پلاس و وردپرس کامنت بگذارند. بعد برچسب ناحیه دیدگاه را تغییر دهید و تعیین کنید در چه بخش‌هایی از وردپرس کامنت شبکه اجتماعی فعال و نمایش داده شود. در پایین صفحه پیام و یا برچسب‌ تب‌های دیدگاه را تغییر دهید و نوشته دلخواه خود را بنویسید. سپس آدرس فیسبوک خود، عرض کامنت و رنگ کامنت را مشخص کنید.

تنظیمات افزونه

در زیر منو بعدی میتوان تعیین کرد کاربران با اکانت شبکه‌های اجتماعی خود وارد پنل مدیریت وردپرس شوند. تیک شبکه های اجتماعی دلخواه خود را زده و کلید API آنها را وارد و ذخیره کنید.

در زیر منو Social Sharing می‌توانید دکمه های اشتراگ گذاری دلخواه خود را به صورت استاندارد و شناور در تمامی بخش‌های وردپرس مانند نوشته ها، صفحه ها و صفحه اصلی به نمایش بگذارید و کاربران شما به راحتی میتوانند مطالب دلخواه خودشان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این امر سبب افزایش ترافیک سایت و بهبود رتبه سئو سایت شما می‌شود. و تعداد بازدید کنندگان سایت شما افزایش می‌یابد.

تنظیمات شبکه های اجتماعی

حال نوبت به توضیح آخرین زیر منو می‌رسد، در این بخش میتوان دکمه لایک را در سایت خود فعال و تنظیمات آن را انجام داد. فراموش نکنید پس از اتمام هر تنظیماتی روی دکمه save changes کلیک کنید. متاسفانه به خاطر کمبود زمان قادر به توضیح تمامی گزینه های موجود در افزونه نبودیم. در صورت نیاز  تک تک گزینه‌ها را بررسی و پیکربندی کنید.

اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

مشاهده کردید چقدر راحت می توان مطالب سایت تان را در شبکه‌های اجتماعی مختلفی به اشتراک گذاشت و رتبه بهتری کسب کرد.

موفق و پیروز باشید.

 

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟