نمایش اطلاعیه در وردپرس با Simple Notices

0 / 5. تعداد رای: 0

notificationشاید شما در برخی ار سایتهای محبوب شاهد نمایش اعلامیه هایی به کاربران بوده باشید که کاربر میتواند از طریق دکمه بستن، اعلامیه را ببندد.

این اعلامیه ها به سادگی می توانند برای نمایش اطلاعیه های مهم یا ویژگی های جدید در وردپرس یا خوش آمدگویی به کاربران جدید مورد استفاده قرار گیرند. آنها همچنین تعامل بین کاربر و سایت را بهبود می بخشند.

حال به شما نشان میدهیم که چگونه این اعلامیه های ساده را در وردپرس ایجاد نمایید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعالسازی افزونه simple notices است. بعد از فعالسازی این افزونه یک آیتم منوی جدید با برچسب Notices به نوار مدیریتی وردپرس اضافه خواهد شد.

برای نشان دادن یک اطلاعیه جدید در سایت، باید ابتدا وارد قسمت Notices و سپس Add New screen شوید. اضافه کردن یک اطلاعیه جدید به سادگی اضافه کردن یک نوشته جدید در وردپرس است.

شما می توانید یک عنوان برای اطلاعیه خود داشته باشید و متن آنرا در ویرایشگر پست اضافه کنید. شما می توانید از همه گزینه های فرمت در دسترس استفاده کنید. حتی می توانید در اطلاعیه خود لینک داشته باشید.

این افزونه به شما امکان انتخاب 5 رنگ برای بخش اطلاعیه می دهد. (آبی، قرمز، نارنجی، سبز، خاکستری).

نشان دادن اعلامیه های ساده در وردپرس

زمانیکه شما اطلاعیه را منتشر کنید، در سایت شما نمایش داده می شود. این اطلاعیه ها در یک مکان مشخص نمایش داده می شوند.

کاربران می توانند با کلیک کردن بر روی دکمه بستن، اطلاعیه را ببندند و با این کار اطلاعیه دیگر به آنها نمایش داده نمی شود.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

    با سلام
    بدون وجود افزونه چطوری میشه همین کار رو اضافه کرد؟