سایت برتر

حذف محصولات مرتبط در ووکامرس با Remove Related Products

حذف محصولات مرتبط در ووکامرس با Remove Related Products

حذف محصولات مرتبط در ووکامرس

در ووکامرس مهم ترین بخش، محصولات فروشگاه به شمار می آیند، و هر فروشگاه اینترنتی بر محصولات خود به خوبی متمرکز میشود و تلاش بر این دارد که محصولاتی با کیفیت بالا برای کاربرانش به نمایش گذاشته و به فروش برساند.

حال اگر وب سایت فروشگاهی شما یک فروشگاهی است که با بسیاری از فروشنده ها در ارتباط هستند و به صورت مشارکتی اجناس آنها را در وب سایت خود به فروش میرسانند، بدین صورت هر فروشنده تمایل دارد تنها محصولات خودش در صفحه محصولاتش نمایش داده شود در این حالت با افزونه Remove Related Products به راحتی میتوانید محصولات مرتبط در  فروشگاه را حذف نمایید.

نحوه کار با افزونه Remove Related Products

در ایتدا افزونه را دریافت، نصب و راه اندازی کنید، پس از فعال سازی، افزونه به صورت اتوماتیک بر روی وب سایت فروشگاهی شما تاثیر میگذارد و محصولات مرتبط را حذف می نماید. این افزونه تنظیمات پیکربندی ندارد.

ممنون از همراهی شما کاربران همیشگی میهن وردپرس که پست های ما را دنبال میکنید، امیدوارم این مطالب برای شما مفید واقع به عمل آید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۶ آذر ۱۳۹۶

    با سلام
    لطفا بفرمایید بهترین تم برای یک سایت مشاوره با انواع موضوعات صنعتی ، مدیریتی با شکل نوآورانه و مدیریت هوشمند باشد چه تمی میباشد .
    با تشکر