سایت برتر

غیر فعال کردن نظرات در برگه های وردپرس با No Page Comment

خاموش کردن یا غیر فعال کردن نظرات در وردپرس

غیر فعال کردن نظرات در برگه ها

زمان ایجاد یک صفحه جدید در وردپرس٬ نظرات بصورت پیش فرض فعال هستند. این موضوع در زمان ایجاد صفحه های زیاد آزار دهنده است و گاهی اوقات فراموش میکنید که تیک جعبه نظرات را بردارید.شما با استفاده از وردپرس میتوانید سایتی راه اندازی کنید که مانند یک وبلاگ به نظر نرسد.

شما میتوانید برای ایجاد محتوا، ایجاد پست سفارشی و داشتن صفحه جدا برای وبلاگ پست از صفحات استفاده کنید. اکنون ممکن است بخواهید در وبلاگ پست خود نظرات را داشته باشید اما در صفحات و دیگر بخش های سایت نداشته باشید. در این مقاله ما به شما نحوه ی خاموش کردن یا غیر فعال کردن نظرات در وردپرس را آموزش میدهیم.

برای خاموش کردن نظرات از برگه ها٬ اولین کار نصب و راه اندازی افزونه No Page Comment میباشد. پس از فعال سازی به بخش تنظیمات>No Page Comment بروید.

غیر فعال کردن نظرات صفحه جدید

اگر بخواهید فقط نظرات روی صفحه را غیر فعال کنید،جعبه comments و trackbacks در بخش pages را تیک زده و روی گزینه update setting کلیک کنید. اگر بخواهید نظرات را از تمام صفحات قبلی خاموش کنید روی گزینه Disable All Comments و  Disable All Trackbacks در کنار صفحه بخش Modify All Current کلیک کنید.

غیر فعال کردن تمام نظرات

اکنون صفحه وردپرس شما خالی از نظرات است. به یاد داشته باشید که حتی اگر نظرات را از تمام صفحات غیر فعال کنید میتوانید هر زمان که بخواهید آنها را در صفحه نمایش دهید. برای انجام این کار نیاز به ویرایش صفحه ای که میخواهید نظرات را فعال کنید دارید. در ویرایشگر پست روی تنظیمات صفحه کلیک کنید. با کلیک روی این گزینه یک منو در جاییکه نیاز است گزینه Discussion را تیک بزنید باز میشود.

گزینه صفحه

پس از تیک زدن جعبه Discussion در پایین صفحه ویرایشگر پست یک جعبه متای Discussion خواهید دید. این قسمت به شما اجازه ی انتخاب فعال کردن یا غیر فعال کردن نظرات در یک صفحه را میدهد.

اجازه به نظرات

گزینه Allow Comments را برای فعال کردن نظرات در صفحه تیک بزنید. اکنون میتوانید صفحه خود را آپدیت کرده یا انتشار دهید و صفحه با یک فرم نظر نمایش داده خواهد شد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

  1. کاربر مهمان ۲۷ آذر ۱۳۹۵

    واقعا حال کردم نميدونم چي بگم سايتتون واقعا بي نقصه

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...