سایت برتر

نمایش وضعیت اسکایپ در وردپرس و پشتیبانی آنلاین

نمایش وضعیت اسکایپ در وردپرس و پشتیبانی آنلاین

نمایش وضعیت اسکایپ در وردپرس

اسکایپ به یک ابزار ارتباطی در بسیاری از کسب و کارهای کوچک تبدیل شده است. در برخی از سایت ها ما از اسکایپ برای ارتباط با اعضای تیم بعنوان مشتری استفاده میکنیم. شرکتهای بزرگ شماره تلفن های خود را بصورت رایگان نمایش میدهند تا کاربران بتوانند از آن برای تماس با آنها استفاده کنند و یا از قابلیت چت استفاده می‌کنند. اگر بخواهید از این قابلیت ها استفاده کنید اسکایپ یک ابزار مناسب برای این کار است. در این مقاله به شما نحوه ی نمایش اسکایپ تماس و وضعیت را آموزش میدهیم.

ابتدا نیاز دارید افزونه Neat Skype Status را نصب و فعال سازی کنید. پس از فعال سازی به بخش تنظیمات>Neat Skype Status بروید که در این قسمت باید یک شناسه برای اسکایپ تعیین کنید و تنظیمات را ذخیره کنید. اکنون برنامه اسکایپ را باز کرده و از طریق شناسه وارد برنامه شوید.

گزینه اسکایپ وضعیت

سپس در منوی اسکایپ روی ابزار>Options کلیک کنید و در این بخش روی تب Privacy کلیک کنید و گزینه Allow my online status to be shown on the web را تیک بزنید.

گزینه اسکایپ

هنگامیکه تنظیمات حریم خصوصی را آپدیت کردید به بخش مدیریت وب سایت برگشته و به نمایش>ویجت ها بروید. ویجت اسکایپ وضعیت v1 را در نوار کناری قرار داده و آنرا ذخیره کنید. شما همچنین متوجه یک ویجت اسکایپ وضعیت v2 خواهید شد اما این در واقع نسخه نمایشی از افزونه نسخه حق بیمه است پس از آن استفاده نکنید. پس از ذخیره ویجت میتوانید پیش نمایش آنرا در وب سایت ببینید.

اسکایپ بالن وردپرس

در آنجا گزینه های زیادی وجود دارد که میتوانید برای افزونه پیکربندی کنید. به عنوان مثال شما می توانید از تعدادی از سبک دکمه ها و آیکون ها را انتخاب نمایید. شما میتوانید فاصله هر رفرش را کاهش یا افزایش دهید. در پایان به جای یک ویجت میتوانید یک دکمه شناور اسکایپ که توسط کاربر اسکرول میشود را اضافه کنید.

موفق باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم