میهن وردپرس دو ساله شد! (گزارش جشن دو سالگی میهن وردپرس)

  • بروزرسانی شده در

5 / 5. تعداد رای: 2

میهن وردپرس دو ساله شد! (گزارش جشن دو سالگی میهن وردپرس)

تولد دو سالگی میهن وردپرس

سلام ٬ شاید به سختی ولی چقدر زود یک سال دیگه هم تمام شد و میهن وردپرس به پشتوانه ی شما کاربران عزیز وارد سومین سال فعالیت خود شد. خدا را شاکریم که تمام فراز و نشیب ها را پشت سر گذاشتیم و توانستیم با ارائه خدمات خود قدمی هر چند کوچک در آسان تر کردن یادگیری وردپرس برداریم. به مناسبت دومین سال فعالیت، مثل سال قبل مراسمی تدارک دیدیم تا بتوانیم در کنار دوستان و مشتریان خود تولد دو سالگی را جشن بگیریم. این مراسم در روز چهارشنبه مورخ 28 تیر ماه در شیراز برگزار گردید و ما با افتخار میزبان عده ای از دوستان و مشتریان خود بودیم. که جا دارد از تک تک این دوستان تشکر کنیم که با حضور گرم خودشان ما را دلگرم کردند.

میهن وردپرس تا دو سالگی چه کارها کرده؟

با افتخار اعلام می کنیم در طول این دو سال بیش از ۲۰ هزار تیکت پشتیبانی را پاسخ داده ایم و از این تعداد تیکت ها تنها حوالی ۵۰ عدد تیکت بی پاسخ مانده (چرا؟!) که این تعداد هم یا تکراری بوده اند و یا از طریق سیستم تیکتینگ قابل پاسخگویی نبوده اند. در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار کاربر٬ از خدمات ما استفاده می کنند. و خوبه توضیح دهیم که تغییرات زیادی داشتیم؛ در یک سال اخیر تغییراتی چشمگیری که میتونیم امروز با افتخار از آنا توضیح دهیم این است که، در طول یکسال گذشته رتبه الکسای سایت را از ۵۰۰ ایران به ۳۵۰ ارتقا دادیم و بخش هاستینگ میهن وردپرس (هدیش هاست) بصورت رسمی راه اندازی کرده ایم و در سه ماه اخیر میزبانی بیش از 100 سایت از سایت های شما عزیزان را برعهده داریم.

و اما گزارش روز تولد

همه چیز را از چند روز پیش مهیا کردیم تا روز چهارشنبه تاریخ 28 تیرماه پذیرای جمع زیادی از دوستان و مشتریان در دفتر کارمون باشیم. جشن ما ساعت 5 شروع شد. بعد از صحبت های رضا راد بنیان گذار میهن وردپرس، دوستان به تبادل نظر با همدیگه پرداختند و بیشتر با کارایی که ما در پشت صحنه ی میهن وردپرس انجام میدهیم آشنا شدند، بعد از آن نوبت به چالش ما رسید. چالش این طور طراحی شده بود که شرکت کننده ها باید تشخیص می دادند که برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی با یک سری امکانات و ویژگی های خاص به چه محصولات وردپرسی نیاز دارند. این چالش با اهداء هدایایی به مهمان های عزیز به پایان رسید. و بالاخره نوبت به خوشمزه ترین قسمت جشن، به کیک تولدمون 🙂 رسید. بعد از صرف یک عصرانه ی دوستانه در کنار مهمان های عزیز و گپ و گفتی دوستانه، جشن تمام  شد.

قولِ تولد

تولدِ دو سالگی ما تمام شد؛ و ما بهم قول دادیم تا همه پشت هم باشیم و سخت تر از این دو سال برای دست یابی به اهداف میهن وردپرس و ارائه ی بهترین خدمات به مخاطبانمون تلاش کنیم .

HB1 Hb2 HB3 2 HB4 HB6 HB7

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۹ بهمن ۱۳۹۷

    سلام خسته نباشید.علت اینکه نمیشه از هدیش هاست بازدید کرد چیه؟من قبلا هاست خریداری کردم ولی الان نمیتونم وارد سی پنل بشم؟

    • Reza Rad رضا راد ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

      درود تمام سرویس های هدیش هاست به سایت ایران سرور منتقل شدند. با ایران سرور تماس بگیرید و اطلاعات سی پنل را دریافت بفرمایید.

  2. U7402 ۲۰ شهریور ۱۳۹۶