میهن وردپرس یکساله شد! (گزارش جشن یک سالگی میهن وردپرس)
4.2 از 38 رای

 

یک سالگی میهن وردپرس

زمان در گذر هست و این تصمیم ماست که چطور از زمان استفاده کنیم. راستی! چه زود یکسال شد!! یک سال هست که میهن وردپرس تاسیس شده و 7 سال هست که تیم ما شروع بکار کرده. ( همانطور که مطلع هستید تیم میهن وردپرس 6 سال تحت نام های راد آی تی و اکسپرس وب در زمینه طراحی سایت فعالیت داشته )

mihanwp-birthday (2)

به بهانه یک ساله شدن میهن وردپرس

به بهانه یک ساله شدن سایت تصمیم گرفتیم دوستان رو دور هم جمع کنیم تا هم یک شبکه سازی مفید صورت بگیره و هم ابهامات دوستان در مورد نحوه کار سایت و پشتیبانی رو پاسخ بدیم. پس تصمیم گرفتیم روز چهارشنبه مورخه 30 تیر 1395 ساعت 6 عصر به همراه تیم همفکر شیراز به میزبانی سان کافه جشن رو برگذار کنیم.

سان کافه

دوستان تیم های مختلفی از جمله تیم همفکر شیراز ، uxshiraz ، جامعه کسب و کار شیراز ، شیراز تخفیف ، ایران ادز ، بست چاینا و نوین پیامک در جمع ما حضور داشتند که جا داره از تک تک این دوستان تشکر کنیم که با حضور گرم خودشون ما رو دلگرم کردند.

هدایا و تخفیفات

آن دسته از دوستانی که در جمع ما حضور داشتند کارت های تخفیف خرید از میهن وردپرس با 60 درصد تخفیف رو دریافت کردند و 64 نفر از دوستانی که موفق به شرکت در جشن ما نشدند یا در سایر شهر ها سکونت داشتند از 30 درصد تخفیف ویژه روی سایت استفاده کردند.

mihanwp-birthday (1) mihanwp-birthday (4) mihanwp-birthday (5) mihanwp-birthday (6)

 

واقعا در این یک سال چه کردیم؟ چه بودیم؟ چه شدیم؟

نمیتوان گفت حداکثر انرژی خودمون رو صرف کردیم اما بچه های تیم انرژی زیادی رو صرف ارتقا سایت کردند و از تک تک این عزیزان تشکر می کنم. خوشبختانه به کمک یک تیم قوی و با تجربه موفق شدیم 4600 تیکت پشتیبانی رو پاسخ بدیم. 381 مقاله در میهن وردپرس منتشر کنیم و الکسای ایران سایت رو به 534 ایران رسوندیم. انشالله در سال های آتی و جشن های آتی بتونیم با افتخار موفقیت ها و افزایش این آمار ها رو اعلام کنیم.

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان گرامی و کاربران عزیز میهن وردپرس / رضا حسینی راد – بنیانگذار میهن وردپرس

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.